Bathory
0
un kaa tad tautai Quorthon patiikaas? vai vinjsh pelniijis ka vinju piemin shai listee?
vispaar savaa zinjaa vinjsh man atveeris vienu gruntiigu "apvaarsni"... blood on ice un
destroyer of world - baigi miilji man... :)
pienjemu,ka ne daudzi taadu grupu iemiiljojushi,vai pat dzirdeejushi.. :/ pieljauju,ka kljuudos.arii
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu ja nebuus dzirdeejushi. Nez vai ir daudzi kas vienoziimiigi var teikt - patiik, bet nu shii grupa ir pelniijusi respektu kaa minimums. A muuzika, ir dziesmas kas patiik ljoti, ir daudz kas nepatiik, bet nu Bathory nav taa grupa kuru iipashi veel ir jaaiztirzaa.
0
Respekts jaa, bet nu destroyer of worlds... diez kaa nepatika.
0
Njaa Destroyer OF Worlds Man ar taa nevisai vairs patika no Bathory. Vispaar vairaak tiik tie shedevri kas tika izlaisti liidz 90tajam pectam vel vienigi Requiem taads jeedziigs likaas. Pedejie Nordland I un II ar taadi baigi mierīgie, uz guletieshanu var paklausities
0
kaukaa man nevisai bathory iet pie sirds. skaneejums liakas taads vienmuljsh. klausoties vairaakas reizes tomeer nerodaas sajuuta uzlikt vinjus ausu priekam veel kaadu riezi.
0
Vinna saakotneejie darbi ir taa nekas, bet citaadi nekas briesmiigi iespaidiigs man vinnss neliekas.
0
Bathory nav slikti, neņemot vērā to, ka Kvortons ne jēdzīgi paspēlēt māk, ne spēlēto ierakstīt - ja vēl 90o gadu sākumā tas gāja cauri, tad - ja Nordlandes dzirdams tas pats pusdiletantisms, tad kļūst baisi. Vienu otru meldiņu viņam gan izdodas sacerēt, grēks pārmest. pusaizmirstais "Blood On Ice" ir samērā labs, "Destroyer Of Worlds" ir labi tīrie vikingu gabali (pirmie trīs un pēdējais), pārējie ir atbaidoši, IMHO
0
Nu man no jaunajiem "Great Hall... " nu ljoti labi patikaas. Un par diletantismu vismaz shajaa dziesmaa nevar runaat. Neapstriidu , ka var jau arii nospeeleet melodiskaak vai kaa citaadi savaadaak, bet man neprasaas.
0
Eh, nemaaku spriest par to vinju vikingu vilni, bet vecais labais old school black....... mmmmmm....... ah...... Vienmulji? heheheheeeeeee......
uiuiiiuiuiiiiiiii............
0
bathory man patīk. ideāla fona mūzika sutīgas vasaras dienas atvēsināšanai.. btw bija jautri,kad viņu nosaukumu mēģināja tulkot sistībā ar angļu vārdu bath :)
0
Nenormaali jautri. Vienkaarshi shausmiigi smiekliigi.
0
Pāris dienas atpakaļ Quorthon's miris ar sirds slimību. Izsaku līdzjūtību. Bathory vairs neeksistē.
0
BATHORY mastermind Tomas "Quorthon" Forsberg was found dead in his apartment in Stockholm, Sweden on Monday, June 7, informed sources have confirmed to BLABBERMOUTH.NET. The 39-year-old musician, long considered one of black metal's founders, allegedly died of heart failure.
0
Great Hall awaits the fallen brother. (Shinii gadiijumaa vareetu teikt "father")
0
atceros kaa Baltijas saulee tie...neatceros taas grupas nosaukumu, nospeeleeja vienu no garajaam Bathory dziesmaam, tas bija super...man iepatikaas, bet kaut kaa tauta mazaak aktiiva kljuva, jab tas bij maans alus ietekmes deelj....
0
jaaa, tas tik bij kaut kas, tu dzeri alu, vel jo projam nevaru nobriniities
0
nee, briidii kad dzirdeju ka taa dziesma ir veltiita Kuortonam, uzreiz iztukshoju alus paliekas un pievienojos kopistiskaa pachkas kratishanaa....
;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas