Pārvietošanās manieres
0
Domāju uz pārējo tēmu fona šī nebūs tā kretīniskākā.

Kas tā par manieri kājām staigāt? Kur ir tā "fiška"? Veselīgs dzīves veids, riebums pret sabiedrisko transportu vai vienkārši patīk no rīta pastaigāties. Es saprotu, ka uz/no Ķīpsalas studenti pa Vantinieku trasē nepārtraukti, a bet pārējie - pieauguši cilvēki.

Varbūt es arī varētu kādam kompānijas pēc pievienoties vismaz līdz centram?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mjaa man arii nepatiikas...es zinu ka tas vareetu daudziem varbuut uzlabot garastaavokli vai ljauj izbaudiit dziivi...bet es tur nekaadu kaifu neredzu..varbuut esmu par slinku un shii vispaareejaa velomaanija man arii riebj...
0
man, piemeeram, patiik pastaigaaties. loti biezi veicu attalumu no darba uz maajaam (~10km +/-), pacelam kaads aals un i baigi fein, njammm
0
tramvajs ruļez!!! :))))
0
trolejbusiem arii nav ne vainas :)
0
Vai nu uz 2 vai 4 riteņiem, bet abos gadījumos - ar motoru.

Un vispār, kas tā par manieri?!
0
gaisa balons ir vislabaakais, vieniigi sudigi ar to noseeshanos..:))
0
Man jau patiktu uz darbu doties ar velosipēdu, bet diemžēl vismaz pagaidām tas nav iespējams :|
0
vislabāk ar auto, he, darbā tāpat dbūju pastaigāt dekakilometrus:))
0
Nu jau sāk vilkt savas vafeles ārā. :)

Vispār bija doma noskaidrot "WTF?" nevis kurš uz darbu ar "vertaļotu" lido.
0
[Juods izvelk vafeli] Es uz darbu dodos ar peregaru.
0
Es ar peregaru dažkārt līdz darbam tā arī netieku.
0
Man jau ar patīk pastaigāties, vairāk patīk ar velo pārvietoties, bet šad tad gribās iebāst rokas kabatā un aidā, pa Rīgas ielām uz nospraustiem mērķiem...
0
Staigāt ir forši. A vellosipelīdu braukt arī ir neslikti. Bet tramvaji un trolejbusi reāli iesmird. Tāpēc, kad līst lietus, es ar auto.
0
Peregars jau ir tāds īpatnējs un niķīgs transporta līdzeklis - degvielu rij nežēlīgi. Tiesa ir novērojama tāda likumsakarība: kamēr kā degvielu prasa atspirdzinošus šķidrumus, tikmēr cerība aizkulties līdz mērķim - darbam vai krogam - ir vienāda. Taču kolīdz pieprasa uzmundrinošos šķidrumus, tā cerība aizkulties līdz darbam mazinās proporcionāli pieaugot varbūtībai aizkulties līdz krogam, atkarībā no patērētās degvielas.
Vienīgā profesija, kuras pārstāvji var mierīgi izmantot peregaru kā transporta līdzekli, ir bārmeņi.
0
sabiedriskajaa transportaa biezhi kaapj bomzi un atsalushie, taados briizhos es protams kliegdams nenesos aaraa no trolejbusa vai tramvaja, bet blje vnk ''skebinoshi'' ar vinjiem braukt vienaa transportaa, un ja veel nav vietas tad kaads no sabiedriibas kreejuma veel uzgruuzhas virsuu. man skiet vis normaalaak ir ar riteni vai roleri.
0
Man persooniigi dzilji pie vienas vietas ar ko paarvietoties, tikai ne ar vecu autobusu..rauj uz augshu, galvenais ir laiciigi nonaakt no punkta A liidz punktam B utt. Ar kajam paraak atri nogurst, iipashi, ja draudzenes velkas kaa gliemeezhi, lai gan es labrat shat tad mazliet pavazajos, taa bezmeerkjiigi...taada zinjaa tramvajs ir ok, ja vien nav paarbaazts, un vecas kranjas nedzen tevi aaraa no seedvietas...Vislaabaakais ko var piedziivot sabiedriskajaaa transportaa ie, ja tev netaalu pieseezhas kaads apdzeeries bomzis, kursh visu laiku miizh, un kautko purpina, un 'vislabaakajaa' gadijumaa purpinaashana tiek veeltiita man...
0
sabiedriskais transports. un, kājas. vēlāk būtu jāmācās braukt pašam... zomba/snorke, apsveicu, tev ir draudzenes... :D progress. citādi, tu jau biji te tāda nemīlēta, vientuļa...
0
:) Jaa no pamatskolas laikiem viena ir saglabaajusies un viena ar ko pleeshamies visu laiku, vinjai nepatiiku es, man vinja, bet tas nekas:))) Nemiileeta neesmu, ir tachu gjimene...:)
Shodien taads labs gariigais, naaakam gad vareeshu braukt uz W.O.A.....:)))
0
nu jaa neviens nav uzlicis transportu visa matisenes garumaa un tadeelj nakaas uz darbu parvietoties kajaam
0
peragars=degvielas kapsetai!
0
peragars=degvielas kapsetai!
0
nu ja Zombai 26. augustā, plkst. 19:53 bija laps garīgais, tad tas tik tiešām ir pirmais solis braukšanai uz W.O.A
0
vārdu sakot izmantoju visas iespējas.. ar kājām jau keini paieties var pavērot kas apkārt notiek utt...
0
hi, lai tik vinjsh taads saglabaajas....:)
0
Paarvietoshanaa manieres musdienaas ir baismiigas, neviens nevero kur iet, transpori ir piedirsti, automashiinas pipirzh gaisu, lidenes gaazhas, kugji grimst, bet visaadi citadi ir ok!!!
0
man jau nu ļoti patīk staigāt kājām... =]] Var pavērot cilvēkus un tā... =]]
Protams, dažreiz uznāk slinkums un es ielecu tramvajā... ^_^
0
man patiik staigaat! vismaz, kaada fiziska slodze :) sirdij veseliigi starpcitu staigaat :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas