radio SWH rock
0
biedriishi kursh klausaas sho radio un kaads juusu veerteejums.es neteiktu ka esmu baigaa eifoorijaa par vinju. nu jaa vispaar ir dazhas dziesmas kuras patiik, bet taa reti. un vispaar klausos veelaa naktii pirms guleet ieshanas noskanjai.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
interesanti, kurš pēc skaita būs šitas topiks par SWH Rock...
0
kāds 3. laikam jau noteikti. un, es radio vairs neklausos. apnika.
0
mjaa..taadi gudrinieki jau bijushi pirms maniim??nu tad sorry, ja nav gruuti tad varbuut uzrakstiisiet veel kautko gudru?
0
tikai to, ka sākumā šī radio stacija bija tīri tā neko... bet tikai sākumā...
0
parsvaraa simple minds un u2..ahujennijs roks..
0
bet, runājot par swh rock, vai tad to negribēja likvidēt vispār? jau pagājušajā vasarā it kā tam nebija vairs jābūt... laikam, kāds pārdomāja...?
0
Kad ieslēdzu swh rock, gribās uzvilkt treniņbikses un iziet uz ielas atštaukāt kādu sīku mataino. Riktīgs roks.
0
tikko lasīju interviju ar Z. Liepiņu. Viņš teica, ka SWH Rockam ir 4x mazāka auditorija nekā SWH, BET! reklāmdevēju 30x (!) mazāk. Un pats brīnījās un nevarēja to izskaidrot.

Acīmredzot pie mums biznesa cilvēki izsecinājuši, ka roķa klausītāji nav maksātspējīga publika.
0
interesanti... parasti roku (tieši roku, nevis metālu, it sevišķi tādu pavecāku) klausās publika 25+ gadi, kas ir maksātspējīgāka nekā 15-20 gadīgie...
0
klausos to rock autinjaa - nav nekaadas vainas raadzinjam. man tiik.
0
Man tas Swh rock zb!!! Necieshu vinju utt. Bet tas jau tikai mans viedoklis! Vieniigais veertigai tajaa visaa ir vecie gabali un ja briinumainaa kaartaa reizi pa simts gadiem uzlik kautko normalu, bet man nav pacietiibas gaiddiit1 Paarsvaraa visaadi kojan un citas fignjas! Agraak vinju klausijos gandriiz visu laiku, kameer biju nomodaa, bet tik reti vareeju dabuut dzirdeet ko baudaamu, tad jau labak cd klausiities, vai vispaar kaadu aizveesturisku kaseti, kas dabuuta no teeta!!!....>:(
0
Njā, tā viš i ar to SWH Rock. Jau labu laiku spēlē galvenokārt mallcore, britpopu u.tml. štruntus, vienīgi Terzens uzliek šo to jēdzīgāku (bet atkārtojas baigi). Bet vispār diezgan reti klausos.
0
neklausos rādio un man vispār neķer SWh Rock....
0
Nu kā fons ir diezgan ok (tāpat dzirdu gandrīz tikai Terzenu). Prieks par to ka Egils Deičs atkal parādījies,tikai tizlā laikā.
0
njaa kameer Rock archives un Metinaatajkursi gaaja nebija ne vainas.beizdu klausiities tad kad 1mo reiz izdzirdeeju Alanis morisseti skanam eeteraa.
0
taapat kaa BigUgga klausos to raadzinu tikai mashiinaa, maajaas vnk nav vajadziibas klausiities...nu dazreiz jau tur kaut ko ietopii, bet nevar tachu gribeet, lai taada formaata radio stacija speeleetu black, death, pagan utt metal no riita liidz vakaram, prieksh tam ir stereo iekaarta un CD, ko atskanot!!:))
0
klausos reti... parasti Terzenu.
0
mashiinaa un celjaa shis radzhiks ir labaakais no Latvijaa esoshajiem.
0
tā jau protams labākais un vēl Naba, bet tur arī klubs skan....
0
SWH ir taads interesants veidojums, kuraa neraida neko labu, ja nu vieniigi to Aveeniju, bet taa ir tik veelu, kad parasti es jau simts gadus esmu zem segas, pie sava laacuka!!!
0
Kādam nav zināms, kur var uzzināt Rock Avēnijas raidījumu playlisti?
0
bijusho vai toposho?
0
Bijušo.
0
var meeginaat zvaniit uz nr, gan jau vinjiem statistika glabaajas.

starp citu (btw) kam Tev taa liste?
0
Kādreiz bija i-netā. :(
Nospēlēja tur vienreiz vienu wiking grupu ar nosaukumu apmēram "Ribelian", albums "History of wikings... (tālāk neatminos)", bet laikam jau pēc dzirdes nebūšu pareizi grupas nosaukumu saklausījusi, tā nu gribēju uzzināt pareizrakstību, jo tāda "Ribelian" nav. Ir kādam zināms?
0
Rebellion - 2005 - Sagas of Iceland - The History Of The Vikings Volume 1
0
Vācu grupa ar Grave Digger bijušajiem dalībniekiem, izdots laikam bija uz Massacre Recs
0
Jā, tas pats. Tencinu, Sonnenmench, dikti tencinu!
0
taapeec i tante google, lai labotu pareizrakstiibas kluudas :D
reku noteikti sito meklee vai kaadu citu volumi

www.metal-archives.com/release.php?id=7681...

p.s.
nju buus jaaieveertee, kas tas pa kustoni, he he he
0
god damn you, mensch!
0
Ugga - labu apetīti, man tas albūms jau ir mēnešus 3... :)
0
>:|
0
uzgaaju peec shiis adreseswww.basement.lv/?cat=new&article=16... informaaciju, tagad briinos vai nu es jaucu datumus, vai arii noteik tachu pasaulee briinumi!!!!!
0
man gan pirmais Rebellion albums patika krietni labāk - tas konceptuālais par Makbetu...

Otrs, Born A Rebel gan ir mēsls >)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
BigUgga
neverforgotten
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas