rozīnes
0
piebesīja tēma par speķi. vai jums garšo rozīnes? man garšo :) mmmm
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
manam brālim negaršo. neēd no bērnības, pat no bulciņām izloba, kretīns. nesaprotu viņu
0
eee aaa uuu fu kaa negarso, vinjas ir reti pretiigas un skebinosas, ne taa?
0
nu ne gluži,bet visai līdzīgi
0
nevaru ciest, vienigais eediens kur piecieshui roziines ir taaads svaigs klingeris..:)
0
Edenbeast neapcel speķi!!! :DDD
Nesaprotu kā var negaršot rozīnes!!! Ja man mājās ir tad es tik sēžu un rīju saujām!! mm ja vēl svaiga būlciņa vai kliņģeris ar rozīnītēm tad ritīgi garšīgi!!! mmm rozīnes...
0
man garšo, es ar varu ēst saujām!
0
Rozīnes ir baigi OK!!!
0
Es vispār vairs nesaprotu cilvēkus, kam kautkas negaršo. Man viss garšo. Kā var negaršot... Cits vairāk, cits mazāk, bet ierīs visu. Kautvai grūbas ar sviestu un rozīnēm. Davai moš ar nevajag speciāli tēmu vēl katrai paikai taisīt? Tevi tiešām interesē, vai piem. cilvēkam zem segvārda tolx garšo rozīnes? Cik cilvēkiem vēl tas interesē? Mani piemēram neinteresē, vai cilvēkam vārdā henkka nav iebilduimu pret biksēm zaļā krāsā, un es domāju, ka viņam neinteresē ar ko onkolis Fauns baro savu kaķi.
0
rozīnes visur un visiem... bet kam bija tas brālis... ja viņš ir gatavs no manis nolasīt, tad varu sabāzt viņas sev visur, ka tikai nolasa...
/c:/nolasit%rozines%no%PT%...
0
/c:/nolasit%rozines%no%PM....
0
Ugga!! ko viņš man noēd beigas?
0
pārāk daudz simbolu bez atstarpēm.
0
es zinu, ka neesmu Ugga

...aizver muti..
0
ko lecies?... un tas nav godīgi attiecībā pret mani, ja tomēr to vēlos...
0
passlaik eedu roziines jo nekaa cita ko uzkost man nav.
0
Caurs zobs un roziines pa virsu,mmmmm....
0
bulciņās, ķīselī- ok, bet kā var viņas tāpat ēst? Bwleee
0
mhhmmhh... tāpat... aaa.aa.a
0
to Fauns ja ja uneintresētu tad neparsītu kas garši utt... intrasanti jau palasīt ko, kā, kur!!!
0
bļin man tik daudz kļūdas... tb ja jau... garšo..
0
es sev nopirku saldējumu ar rozīnēm, bet nevaru ēst, esu saaukstējies... :'(
0
vo jocīgs..! ko ta pirki ?:)
0
man ar, starpcitu, kakls sūrst un bik sāp pie rīšanas...
0
tagad vispār kaut kāds vīruss atkal ir parādījies... daži man pazīstami cilvēka ar saaukstējušies...
0
jā... jābūt uzmanīgiem tagad, man te ārsts teica- "plosās angīnas epidēmija"..., tāpēc esiet uzmanīgi, saaudzējiet kaklus, savādāk bacilis nogāzīs gultā ka nemetās..:)
0
varēsiet lūgt, lai jums atnes paciņu ar rozīnēm, lai vieglāk slimojas :)
0
starp citu rozīnes ir vesalīgas ja nemaldos sirdij palīdz kautko tur...
0
jā gan, rozīnes ir veselīgas. sirsniņai palīdz.
0
rozīnes lielā daudzumā satur glikozi- viens konkrēts enerģijas avots.
0
edenbeast, neuztraucies es tev atstaashu tumshaas, gaishaas lai paliek man labi?:$:)
0
sarunāts. man tumšās rozīnes garšo vairak par gaišajām. :)
0
HA HA!!! >:D es sev veselu paciņu "Sultāna" rozīņu nopirku! tagad kaifošu! >:D
0
Roziines ir briesmiiga, no vinjaam uzpuushas veders un piemetas gaazes, un pietams taas ir gardas, un tu vinjas eed, tad saak saapeet veeders, tad veeders paliek resns, kaa septinjas zilonja pakaljas, un roziines ir daargas, nu vismaz taadas normaalas, un roziines parasti nomeetaajas pa visu maaju un tad tu taadai uzkaap un tev pie chiibas zoles ir pretiigs, lipiigs suuds, bet es vinjas eedu, daszkart pat kg dienaa!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas