True end evil
0
vot maacaties kaa vaig kaverus speelet: dev.ainterllc.com/deep_sunshine_1.wmv...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kas tās par šausmām????????!!!!!!!!!...
0
:) njaaaa .
Grupa ar attieksmi
0
YEAAAAAH!!!!!!!!!!!!!! thats final, meheheheeeee
nevaru....
0
...un tas vaajpraata moshpits :O
0
Nu Vāks!!! Pilnīgs Jump Da Fuck Up!!!
0
Klavešņiks patiesībā ir vēl krutāks par vokālistu, kaut gan dziedonis arī uzvarētu talantu fabrikā...
0
gar zemi :DDD
0
Oh, my fucking god. Gribu šitos džekus Rīgā redzēt. Moš vajadzētu ieteikt, lai iesilda Hypocrisy?
0
ģitāras solo jau arii patiesiibaa nav peljams... >:)
0
psiholoģiskais un audiālais ierocis...
0
holy mother of fuck!!!!!! eternal suport sintiņam, kas skan kā mobīlais telefons :DDDDD
0
jū, šitas i viens pilnīgs nekro fukk :DD man arī iecepīja sintiņš ar mobīlā skaņu, gitarasts ir konkrēts shredders, un tas oncīts ar alusvēderu ar i pašā laikā un vietā :DD
0
Viss,vienbalsīgi izlemts,šitie supportos Judas Priest jaunajā tūrē. :)))
0
hmmm, a no kurienes šitie true brutal anal gore monstri īsti ir? nejau vietējie? (starp citu, ja gribam dzirdēt ko līdzīgu, jaapmeklē LV jauno rock grupu koncerti :)))) )
0
no jeņķiem laikam,tur ir mode šitādus te filmēt un tad izlikt vispārējam izsmieklam.bet tik un tā jautri.
0
Jā, šitie noteikti tika tālāk pat soundcheck. :)
0
Labāk neko neteikšu.
0
fag... un takš kādam to vajadzēja filmēt un bāzt internetā.... bet nu prikols ui cik labs!
0
True aryan... Velnszinkas.
www.prussianblue.net/
0
Sieg oder Tod...
0
//ME
0
bla, nu ku labi sākt pirmdienas rītu ar riktīgu izsmiešanos :DDD
Šitie keksi man Williamu Hungu atsauca atmiņā :DDD
0
arī es gribu pateikt publisku paldies šiem skatuves māksliniekiem par garastāvokļa uzlabošanu. psec, gandrīz krampji sarāva aiz smiekliem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas