Septic Flesh
0
žēl, ka izjuka. bet, muzikālais mantojums patiesi ielisks... mani iecienītākie albūmi ir Ophidian Wheel un Shumerian Daemons.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu bet pēc tam tak reinkarnējās kā CHAOSTAR...
0
es kau kā neesmu varējis atrast info par Chaostar... nepateiksi, kur to varētu izzināt? es zinu, ka tādi ir, bet, netā kaut kā skopi bija rakstīts...
0
Ja pareizi atceros, Chaostar jau radas gada 2000, paraleli Septic Flesh, ka Sotiris solo projekts, jābūt izdotiem 2 CD.... a kur atrast kādu mājas lapu vai tamlīdzīgi - uz sitiena nemāku atbildēt...
0
0
0
a mājas lapa viņiem ir tagad down....
0
paldies :)
0
wellcome :)
0
shitiem rakariem visi albumi saplosa sirdi gabalos. kaukur lasiiju, ka tas chaostar bi kauko klausaamu sataisiijis pirms tiem jau deamoniem, tacu nav sanaacis neko ieveerteet. man visvairaak patiik visi albumie, bet esoptro it seviski. shumeru deemoni i incants ar to, ka tajaa i faktiski pa biskam no katra iepriekseeja albuuma. man patika vinju izpratne par deamoniem, liekas, vinju lapaa kaukur vareeja atrast. iesaku izlasiit.
0
Vispār, interesanta valsta ir Grieķija ar savām black/death grupām. Likākajai daļai no zināmākajām grupām mīļakā tēma it okultisms un demonisms...
Rotting Christ
Septic Flesh
Necromantia
Varathron
arī agrīnie Nightfall
Swan Christy
....
0
man ar shie patik..iepazinos ar vinjiem ophidian wheel`aa, bet vislabaak man patiik Sumerian Daemons. Bet tas kas bija starpaa Revolution dna, tas ar bij labs, gan stipri savaadaaks, man vietaaam nedaudz sentencedu veco atsita.
0
ta varbūt Edenbeast uztaisi šitādus mazus forumus visām grupām... paņem pēc alfabēta un sataisi... un ja Tu taisi, tad vismaz ieraksti kaut ko vairāk, "nevis man patīk...", "šitas man patīk labāk par...", "šitas smuks", "kā jums šitas"... ZB jau
0
Man savukārt par grieķiem liekas interesanta viņu nekrofīlija - pūstošs kristus, pūstoša miesa, nekromantija, utt.

Subj. grupa ir tiešām laba, klausījos vēl 90.o gadu vidū viņu plati "Esoptron" un BAIGI patika - tāda atmosfēriska dūmudesa kā nevienam citam, nu ļoti patika.. pēcākie darbi gan gājuši secen manām ausīm
0
Njaa.. Septikji mani iedzen liidz celjiem zemee.. Ir viens albominjsh tikai nezinu kaa sauc. Patiik jau ljoti.
0
Peteņu Malēj, neesmu vainīgs pie tava klimaksa. padzer viagru, moška atkal stāvēs. plūmju sula arī it kā esot laba erekcijai, bet var paraut vēderu... aa, tev tas taču patīk... un, uztaisi lūdzu par to tēmu, ar izvērstāku definīciju tam, kas tev tajā visā patīk, un kādas emocijas tas tevī izraisa. būšu priecīgs plasīt un pakomentēt.
0
šitas ir labs, dikti labs. ar Septic Flesh sanāca vēl kasešu laikmetā netīšām saskrieties. ienāca kreisā kasete ar laikam Entombed "Ride, Shoot straight..." vai kā to albumu sauca. Nu sūds pilnīgs, garlaicīgs death'n roll. Kasete jau gandrīz tika izmesta, bet netīšām pamanīju, ka beigās dikti laba dziesma pierakstīta - salīdzinot ar Entombed kā diena ar nakti. tāds foršs paātrs death metal ar savu daļu melodijas tajā visā. nu točna tas kas vajadzīgs uz visādu groove fona. a problēma ta, ka nezin kas tā pa grupu. a to, ka dziesma ir Septic Flesh "Razor Blades of Guilt" sanāca uzzināt vairākus gadus vēlāk jau interneta laikmetā kačājot visādas detuhas.
vispār Septic Flesh bišķi vairāk patīk tieši ātrie gabali - tas pats Razor blades, Temple of the Lost Race u.c., bet pārējam ar nav ne vainas
0
nemaz nezināju, ka tāds pastāv
Septicflesh-the last time (paradise lost cover)

www.youtube.com/watch?v=LeIZDjFzte0...
0
Šitais i no tā dīvainā EP
0
kā saucās? metāla arhīvos nav neviena albja, kurā būtu šis koveris.
0
Tas ir no izlases ''As We Die for Paradise Lost: a Tribute to Paradise Lost'' (1998)

1. Say Just Words - Gloomy Grim
2. Mercy - Orphaned Land
3. Last Time - Septic Flesh
4. Forever (Shattered) Failure - Misanthrope
5. True Belief - On Thorns I Lay
6. Embers Fire - Legenda
7. As I Die - Argile (1)
8. Gothic - Godsend
9. Painless - Stille Volk
10. Eternal - Yearning
11. Lost Paradise - Nightfall
12. Rotting Misery - SUP
0
Man ir zem
1998 - The Eldest Cosmonaut (EP)
01 - The Eldest Cosmonaut (Video Remix).mp3
02 - Underworld - Act III.mp3
03 - Finale.mp3
04 - Woman Of The Rings.mp3
05 - The Last Time (New Remix).mp3

Metāl arhīvos toč nav. Hvz kā viņš man tur ir iekļuvis...
+1
ej tu nost, ku labs dzīvais

www.youtube.com/watch?v=HGkcpkeabHw...
0
vehh. mošpiti smaq.
0
:D LABS? :D :D
Vaidzēja laist pagājšgad uz HRL laist, būtu redzējis tikpat "labu" dzīvo. Vispār pat drusku labāku :D
0
Jā, SF dzīvajā ir ļoti labi.
0
HRL bija OK. Bruķikā gan ne visai. Faņera pasūdīga.
0
Nu tieši faņera un vokālista cirks arī ir galvenie klupšanas akmeņi.
0
Moš tu basistu domā ?
0
Nu, bez faņeras viņu gadījumā neiztikt, tāpat kā Hollenthon, piemēram. Par Setu daudz runāts, personīgi man patīk viņa skatuves uzvedības stils.
0
čalim ļoti labs skatuviskais, viņš ir pilnībā "iekšā" tajā visā. un par foņeru - ko tad viņiem tūrē braukt ar visu Prāgas filharmonisko orķestri un kori? :D
+1
WTF?? kas tā par māžošanos uz skatuves? vājš izpildījums, drausmīga skaņa, mošpits vispār ne pa ķeksi. >:(
+1
Nevajag nekādu orķestri, pietiktu ar taustiņnieku - i tīrais vokāls nebūtu no finiera jālaiž. Bet nu moš džekam ir kādi iemesli,kāpēc viņš nekur nebrauc.

Lielākais WTF jau ir Spiros'a māžošanās ar to basu - nepietiek ar to, ka viņš viņu principā nespēlē (neapgalvošu, ka neprot, tomēr nekas par to neliecina), vēl lēkā kā mērkaķis apkārt, apmēram Trujillo un bikšaino kornistu stilā.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas