Summoning
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Hmm, zinaama gan grupa. Maajaas ir 3 albumi. Vislabaak gan patiik Stronghold. Taadi sameeraa jmieriigi un atmosfeeriski.
0
Shie ir baigi labi. Man ar Stronghold, un arii Let The Mortal Heroes Sing Your Fame tie iecieniitaakie. Bet taa, man ir visi albumi, un varu pateikt tik to, ka vinji visi ir labi. Tik tas demo Upon The Viking Stallion taa nepaaraak. Katram sava noskanja, protams, visiem cauri vijaas arii vienojoshaas ieziimes. Ljoti labs pirms guleetieshanas un relaksam. Jaagaida jaunais. Cerams, ka notrieks pie zemes.
0
Stronghold albums ir labs, arii paareejie nav slikti. Prieks, ka vinji speelee taadu muuziku.
0
Drausmiigi interesant muuzika!
0
patiikami
0
Tiešām interesanti, un relaksējoši kā jau Fauns izrakstījās... Bet diezgan vienveidīgi, kas ar laiku nedaudz nogurdina, bet ir vajadzīgs lielāks laiks, klausoties šos, lai nogurdinātu, nekā atsevišķus citus māksliniekus...
0
man ir visi albumi un manuprat labakais ir Let Mortal Heros Sing Your Fame, kas no drumaka skanejuma alb. sakuma pariet uz gaishaku uz beigam.. bet ta jauki :)
0
dievinu, visvairak esmu cita realitate, pie Dos Goldur un Stronghold. Shi grupa man radija intresi pret metaalu(tadu istu intresi). Man gan neliekas ka dziesmas ir garas ja tas buutu standartgaruma(3,5) min tad vienkarsi nevaretu piesauties shai muzikai, isteniba reizem ta ari gruzi...ka Long lost where...,Ror, Over old hill, Rhazad dum,
Zel ka tik maz atsauksmes forumaa, laikam jau cilveki nav pieradusi pie taadas atmosferas kuru rada Summoning
0
summoning vienbriid baigi patika... taga ar' neatteiktos no kaada albuma savaa iipashumaa (maajiens)
0
To Irena:he he, noipumpe no interneta, nafig japerk(tema kura varetu but forumaa).Makslinieks jau nepelna, bet tev toties ekstaze buus
0
nu nee kaac vareetu paaraxtiit un uzdaavinaat, tas taa pienjemamaak buutu ;)
0
jaa un vel atvest personiski roza kadilaka, iedzert par to ar tevi un ..pieprasiit 5 Lsd par matricu+parrakstisana, luuk kas ir pienemami(pamelns joks)
0
tas bija melnais humors? .....
0
taa tam ar' jaabuut :) kadiljaks tikai vareetu buut sudrabains ;)
0
faun,izlasi labaak kas tur rakstiits kur?kur ir rakstits melns joks, tads biskiit uz to pusi, tikai mazliet
Labaak par Summoning uzraksti kaut ko
0
laba grupa
0
jee, shie ir mani favoriiti....
katrs albuums tik atskiriigs un tajaa pashaa laika tik daudz kas tos vieno....
man tuvaakie albuumi ir Minas Morgul un Stronghold(gandriiz Stringhold uzrakstiju)
:)
0
man pat drusku labaak patik anorexia nervosa he he
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas