Bassģitāra
0
Pārdodu basu, ļoti labā stāvoklī lietots tikai kādus 6 mēnešus, viss strādā, elektronika pilnīgā kārtībā, grifs taisns( ir arī taisnotājs iekšā). Bass ir firmas Stagg melnā krāsā 5 stīgu modelis, ja ir interese varu dot līdzi arī čeholu, polsterēto, atdošu ar čeholu pa 100 Ls, bez pa 90Ls, jo pirku jaunu mūzikas centrā pa 160 Ls, tagad pa tādām cenām tur arī tiek pārdoti. Sanāk 70 Ls atlaide :).
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ak jā mans numurs 6828631, Ēriks
0
te kautkas na tīri- palietots tikai pusgads un jau grib tikt vaļā no tā... atdodot to gandrīz par puscenu.. Ļoti aizdomīgi- šķiet, ka brāķis.
0
Nē tu maldies čalīt, redz tas ir pasīvais un pēc ieraksta studijā un pakoncertējot var izdarīt secinājumus par pasīvo, es šeit nerunāju parfender, izņēmums. Lūk kas par vainu.
0
Un par pusceu tapēc ka es jau mēnesi cenšos pārdot cenu jau esmu nolaidis līdz minmuma zemāk nelaidīšu un cilvēkiem kaut kāds stulbs stereotips par stagg izveidojies, jo kā aizsūta foto un nosauc firmu tad nekā, liekas ka jo krutāka firma un ģitāra jo labāk spēlēs :DDDDD.
0
Stagg i etim vso skazano - pasiivais, aktiivais - da pohuj
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas