METĀLS
0
Starp citu, šeit arī var kvalitatīvi par metālu izteikties: piparmetra.net/forums/viewforum.ph...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es tikai palūgšu necūkoties...
0
ai man tur nepatīk...
0
Jā jā. Tur man arī nepatīk, tāpēc , ka ne sūda nevaru saprast(varbūt tāpēc nevaru saprast ka tur daudz nesēžu)
Kas tad cilvēkiem par metālu vēl nav skaidrs?
0
Metálistiem par metálu vis ir skaidrs.Ista múzika!Par metálu nav skaidrs tikai gopnikiem kuri
patstávígi brauc virsú I blja jús stúlbie metashljuhas.Nesaprotu ká tas ir iespéjams klausíties tik stúlbu múziku.Jautájums ká vini ko var saprast vai nesaprast ja vini neko nav dzirdéjusi.Vienígais ko vini ir no metála dzirdéjusi labáká gadíjumá ir metallica.Lielákajai dalai ísteníbá patík metáls tikai viniem draugi ir sapotéjusi smadzenes ka metáls nav laba múzika un ka vinu klausás tikai idioti.
0
neviens nekad nezin visu pat par vienu tēmu. metāls man ar katru brīdi atklājas no jaunām pusēm, tāpēc man nav garlaicīgi. bet, ja kāds uzskata, ka viņam par metālu viss ir skaidrs, tad tas [metāls] vairs nespēj sagādāt pārsteigumus un ar laiku apnīk.
0
ko tu te gvelz
quota " Izkapts, šodien, plkst. 15:14"

"bet, ja kāds uzskata, ka viņam par metālu viss ir skaidrs, tad tas [metāls] vairs nespēj sagādāt pārsteigumus un ar laiku apnīk."

nu gan tu pārspēji pati sevi, varbūt uzraksti grāmatu par metāla atklāsmēm un apnicību.
0
tev viss ir skaidrs?
0
k
0
Īstenībā par metālu man būs vis skaidrs tik tad kad es noklaisīšos visu grupu visus albūmus.Tas nav iespējams.
0
Metāls ir un viss.. Easy...
0
bla ka pilnīgi viss ir jāķidā un jāpēta... nekādas maģijas un burvju triku, visur tikai pado formulas un atrisinājumus
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas