kerzaki
0
vai jūs man lūdzu nepateiktu, kur Rīgā var nopirkt normālus krezakus??
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Jelgavaa nosmeelu vienus ideaalus zaabakus pa 12 latiem. He he, nabadzinji, kas nepaspeeja. Bet tur veel ir pa 16, 17, 14 latiem. Kaadi paari 6, 7 staav lietotajos apavos, tik es tos mazvalkaatos jau pakjeeru. Taa luuk. Riigaa nav ne jausmas.
0
Riigaa var dabuut lietotus un jaunus sviedru armijas zaabakus veicii "Patrioti" uz Tallinas ielas, netaalu no J. Asara (ja pareizi atceros) ielas
0
Jaa, Patrioti ir labaakais veikals, kur var dabuut iistus, augstus armijniekus. Pats ziemaa pirku tur.
0
Var iestaaties zemessargos...:)))
0
veikalā Milano uz Barona ielas pretī Barona centram smuki angļu zābīši pa 45 Ls. Izmēru izvēle maza, man paveicās :)))
0
tie anglju zaabaki - nekaa sliktaaka pagaidaam nav! btw - Patriotaa cik maksaa tie zviedru zaabaki?
0
Iistos kerzakus var dabuut zem dzelzceljtilta, centraalstacijas pusee pa 32 Ls.
0
Patriotaa jaunie maksaa apmeeram taa pat kaa iistie zem dzelzceltilta. Kvalitaate ir z.b. Rudenii pirktiem zaabakiem tikai shodien nomainiiju shnjores. Papeezhi arii shkiet veel turaas, uz rudeni varees arii nomainiit.
0
Kad pēdējoreiz biju Rīgā, gadījās pamanīt tādu bodīti, kurai skatlogā stāv rakstīts "Preces no Baltkrievijas"... Šķiet, kaut kur uz Brīvības ielas... Tad lūk, tur bij arī baigi smukie baltkrievu zābaciņi - kaut kas vidējs starp "armijniekiem" un "civilajiem"... Vismaz pēc manām domām - metālistiem, kā teikt, "must have...
0
fauns, tu no Jelgavas?
0
Es no Jelgavas, yup master. Atkal kaads pazinja kjers mani aiz chupra?
0
2 Fauns
a kur tieshi no Jelgavas?
neesu tevi kaada tusaa ar maniijis? a mosh tu esi no taa pasha metaala bara, kas te vieniigais ir? :D
0
bomberaa arii kaut ko var atrast...
0
bomberaa tagad par 25 ls daargaaki kirzi, nekaa pirms 2viem gadiem. nedomaaju, ka ir veerts teereet 65 ls, izturiigi jau vinji ir, nu bet..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas