Popmūzika
0
*Aforisms
Visa mūzika visā pasaulē tiek iedalīta popmūzikā un labā mūzikā.

*Aksioma
Popmūzika - tā ir neārstējam slimība.

*Gadījums
Vienreiz kāda draudzene pierunāja mani doties kopā ar viņi uz Maikla Džeksona koncertu. Mēs braucām ar vilcienu. Bet kad vilciens bija pienācis, izkāpjot no tā es nejauši paklupu un salauzu kāju. Man nācās steidzami doties uz slimnīcu, nevis uz paredzēto koncertu. Nedauz vēlāk, skatoties baltajos slimnīcas griestos, es domāju: "Paldies, Tev, Dievs par to, ka es pašlaik atrodos šeit."

*Fuckti un dzīve
100000:1 - tāda ir proporcija starp popdziedātāju un īsto mūziķu peļņu. Savukārt, mūzikas intelektuālais saturs ir pilnīgi pretējs.

*Pirmais mūsdienu muzikālās pasaules likums:
Nav iespējams neklausīties popmūziku.

*Negaidīts atklājums:
Vienreiz es atvēru kādu vārdnīcu. Tās pirmajā lapā bija rakstīts: "65 000 vārdu ". Domās es nosvītroju pēdējās trīs nulles un sapratu: "Lūk, tik liels ir mūsdienu popdziesmās sastopamo vārdu skaits".

*Kad apstāsies laiks:
Ja visa pasaule piepeši sāktu klausīties popmūziku, tad tās iedzīvotāji būtu tikai 16 gadus veci pusaudži ... Bet kad pieauguši cilvēki spēlē popmūziku, kļūst nedaudz baisi par planētas turpmāko attīstību: "Vai mēs visi tā arī paliksim pirmatnējā attīstības līmenī? Kur tad paliek izslavētais progress???"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu ko es beidzot pirmais!!!!
0
Es te arī biju un gribēju pateikt, lai tu EJ DIRST!!!! Nebesī bla vēl pa tukšo malt tu bla pasaules glābējs.
0
Iebāz to popu sev dirsā gaili.
0
Un iebāz vēl kautko, tā lai nav mazuma piegarša.
0
popmūzika Zipaku padara miklu...
0
cik skaisti dašs māk izteikties...
0
Beidzat dirst virsú Zipakam vins par popmúziku izteicás pilnígi pareizi.Popmúzika súká.Vina ir primitíva un cilvéku garígi iztuksho.
0
pie dirsas
0
He can also do something called "anal breathing" - this consists of taking deep breaths and imagining blowing them out of his asshole.
0
popmūzika ir primitīva? nu te vēl viens gudrenieks uzradies..ņa ņa ņa
0
nu njemomt vera ka sho jau akut kur biju manijis ieprieksh ! tad Zipaka orgjinalitates limenis ir visnotalj mazs!
0
Ac/Dc nebrauc virsū zipakam, viņam tagad ir jumts
0
jā, beidziet dirst virsū, vnk apčurājiet pietks
0
no ac/dc jebkurš teikums par oriģinalitāti un vispār sakarīgs teikums jau ir kā eposs... peģiks bla >:))
0
ko dariit, ja churaa pretii?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas