Psihologs latvijas grupām
0
Tiek piedāvāta excluzīva iespēja visām latvijas metāla (pārējās var vienkārši iet dirst) grupām pieteikties pie psihologa, kurš palīdzēs jums nokārtot savstarpējās attiecības gan ar grupas biedriem, gan ar mammu un tēti. Noskatoties kīnō par grupas Metallica pieredzi šajā jautājuma, ienāca prātā, ka šinī laiciņā varētu reāli plaukt un zelt. ja ne naudas ziņā, tad vismaz iekrāt kādu šmigu... ņemot vērā, cik bieži mūsu jaunie talanti mēdz sadirsties un izjukt, kaut kas taču ir jādara šinī sakarā... nevar takš šitā mētāties pa labi un pa kreisi ar mākslas izpausmēm, kas pat nemaz nenonāk līdz klausītājam, jo "bundzinieks ir pimpis" un "ģitārists vispār zajebal, jau!!!" un "huļi tu ne tās sīgas basam uzliki, idiņ?!?!. Protams, ka šie kašķi lielākoties izceļas dēļ izteiktas sexuālās neapmierinātības un apsolūtas nesaprašanas ko jaunieši grib sasniegt gala rezultātā, bet tākā viņi paši līdz tam neaizdomājas, tad man neks cits neatliek, kā glābt viņus no viņiem pašiem!
Ja šeit pietieksies vairāk par oieciem ancambļiem, iepostošu adresīti uz kuru ierasties ņemot līdzi kešu vai litru šķidruma ar 40% akohola (spita šķīdums ūdenī netiks ņemts pretī)

Ko jūs sakat? Aizies tā lieta?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
iesaku no sākuma to psihologu nosūtīt pie Tabestic Enteron un nelielām pārbaudēm... ja izturēs visas pārbaudes, ta jau varētu ar piešķirt tādu nelielu fekālu sertifikātiņu un ta jau TĀ lieta aizies...
0
Tabestic Enteron, pēc maniem novērojumiem, paši ir potenciālie klienti zināmai klīnikai, tākā... ja nav ko piebilst... paldies... uz redzēšanos...
0
skatos, ka esi informēts par to, kurš ir pimpis... >:)
0
vai tajā klīnikā visus padara vienādus? es ar, es ar gribu būt vienāds... nu lūdzu !!
Vai arī pastāv izvēlēties lomu tālākajai eksistencei, kādi ir iespējas varianti... lūdzu kauko rupju... >:))
0
Tu varbūt pārlasi ēlreiz un varbūt vēlkautkas incants priekš tevis atklāsies...
0
varbūt palīdzēsi un pateiksi kurā rindkopā tieši? pirmajā vai otrajā... ja nesanāk, noskaiti konkrētus cm no augšas... 1..2.. aiziet !
0
Man nesaprotamu iemeslu dēļ, dažs labs ir ļoti personīgi kaut ko uztvēris... Hm, jāpalasa, ko es par tiem ģitāristiem uzrakstīju...
0
>:)) no sākuma uztaisi jociņu un kad Tev atbild, sāc īgņoties... davai es ta skrienu... attāā... >:))
heh
0
Neredzu nekā personiska šeit. Baigi labs vispār, man ar vajag, nopietni...
0
Acīm redzot mūsu ipratne par jokiem atšķiras... man kaut kā nepiedur "fekāli sertifikātiņi" un "nosūtīt pie tobestic enteron"... nu sorry, vecīt...
Un pats galvenais: mēs laikam vienā grupā nevarētu sadzīvot bez speciālista palīdzības...
0
Domāju, šī reklāma iekš alternative.lv gūs daudz lielāku atsaucību, jo mēs jau zinām, ka trūmetālisti tāda kautrīga tauta.
0
iputēt ārā var alternative.lv ar visu viņi klientu baru... Mūsu mērķis: glābt, kas glābjam Latvijas metāla mūzikā.
Aha, tātad vēl arī kautrīgi ir tie metālisti. Uzdevums paliek arvien grūtāks un grūtāks.. Laikam vajadzēs divus litrus prasīt..
0
Domāju, būs labs arī ar 1,5... Man nepagājušas pubertātiskas antiliterālas problēmas ar ārstēs?
0
Tas ir, es piedāvāju 1.5 tie izpalikušie 0.5 neskaitīsies nost no ieilguma?
0
Es palūgšu nejaukt!!! Tās ir domāts terapijas kurs visai grupai saskaņas uzlabošanai, nevis kaut kādam individuālam, onanējošam dzērājam...
0
mmm apsargu nevajadzees ? metaalisti kad piedzeraas parasti kauties saak...
0
Ok, pieslēgšu arī grupas biedrus... derēs? Dosi?
0
Metālisti, pēc maniem novērojumiem, kauties sāk savā starpā... tākā par apsardzi tad lai domā katrs no atnākušajiem...
0
Izskaudīsi mums visiem pubertātisko antiliterālismu?
0
Pieburšu klibumu un pimpas uz pakaļas, ja izrunāsieties ne tā kā vajag un atnesīsiet krutku...
0
tad... kas tad dakter... Uīīīī?
0
Pimpas, jē, jau knupīša zelēšanas starpposmā par šito advanci sapņoju:) Juhū!
0
ok bet ja nebuusi maukas noorganizeejis njemism tevi priekshaa... izmazgaajies hehehe
0
Marlix, tu ar šito sadarbojies? Man viņam jāklausa?
0
Artuurs, tu meerkjee uz manu virszoda atveri?
0
teoreetiski biju domaajis marliksu, bet dereesi arii tu

es beidzot noleemu izpatikt nefolkam un paarvareet savu homofobiju ar pirmliidzekljiem
0
Veiksmi tev pārvarēšanā. Neofolkam tas tā nopietni?
0
A Marlixu tu tā prosta priekšā nepaņemsi... viņš ir DAKTERS!!!
0
proktologs ?
0
Uzjautā viņam..
0
Davai, uzsauc kāds nefolkam ar baru šito štelli, lai beidzot atkal varētu Heresiarh redzēt!
0
A man liekas ka nemaz tāda huiņa nav vajadzīga, nē, protams, ja nav kur naudu likt, tad uz priekšu..
0
Ja cilvēki ir mīkstie un nevar nekādā lāgā izdabūt kautko no sevis formātā, kas vismaz atbilstu krāšņajai pašlavināšanai, tad tu iesaki to izdabūt no viņiem mākslīgā veidā?
0
Tas ir ķipa kā "Ja tev netīk kāposti, tad es tev iestāstīšu, ka burkāni ir kāposti un iebāzīšu tev pārīti dirsā"

...vai arī...

"Ja tev nenāk kakiņa, tad es tevi izraušu dirsā gaili"

...vai arī...

"Jebkurā gadījumā es tevi izraušu tai dirsā mazais"
0
Neiebraucu kam tas bija domāts...
0
uz to jau tā psiholoģija balstīta, nestabiliem tipiem iegruzīt citu patiesību smadzenē...
0
psihologija ir slidena lieta!
0
Marlix, pastaasti, kaadas psihologjijas metodes tu lieto?
0
anālās,kādas tad vēl.... :DDD
0
ANALītiskās... Būsim pecīzi...
Un vispār, ja te tādi visi veseli (khm, khm)....
0
EEEEESSSS nav vesels... Šitāda ignorance, gluži kā no ģimenes ārsta:(
0
šitā tēmiņa ir sasodīti laba! diemžēl misters psihologs nozuda bezmiņā

starp citu, vai kāds nevar izrakt to tēmu, kur bija aptauja par to, kurš ar ko nodarbojas, t.i. profesija/darbs ??
0
Esi dabūjis baigi labo darbu, ka gribi nozīmēties?
0
Search bļa !
0
BoD(bļa?), jau mēģināju, neatceros, kā saucās, neatradu. Es tev neesmu nekāds bobijs, kas bez īpaša iemesla teiks: `atrodiet man to, šito!`

Zipak, vēl jau divi gadi jāstudē līdz maģistram. Tā kā man ir problēmas ar pastāvīgu dzīvošanu vienā valstī, tad pagaidām nesanāk strādāt.
0
es nestrādāju. tikai haltūrēju. vasarā vispār strādā tikai lūzeri un korporatīvie gōti
0
bet tas, ka analītiskā psiholōģija iepauno psihōanalīzi ir viennozīmīgi un sesks
0
Vai arī vasarā strādā tie, kas pārējo laiku nestrādā vispār :p
0
paldies par offtopikiem un pārējo hŗenu, bet varbūt kāds tomēr izpalīdzēs un atradīs man to diskusiju, gribas bišķ palasīt!?!?
0
/forum/64102/

Domājams, ka daudz kas no tā laika jau ir mainījies.
0
Vairs neprojektē ceļus?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas