Nightwish koncis... kas brauc?
0
Nu, atsaucas?
Es braucu, piemēram :) Vismaz man esot rezervēta vieta.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kaada runa, maartinj
0
kas ta nu?
No trūmetāla tikai divi vien?
0
nu pareizi nav jau ko tas tak nav truemetal, Nightwish klipus pa dienu rada VIVA muzikas kanala... pops... he he
0
VIVA kanālā vakaros rāda arī Deicide, Exodus, Arch Enemy, piemēram. Ko nu? Uzreiz pasūtīsim nahren visu, ko rāda pa TV un būsim baismi tr00-ākie keksi?
0
nu ja tu kadrez ieraugi pa dienu Deicide, Exodus, Arch Enemy vai ko vel smagaku tad noteikti pasaki.... Es vakar ap diviem diena redzeju Nightwish, pa dienu... pa tienu rada popmuziku!
0
pievienojoties offtopikam, vareetu atgaadinaat, ka vis-tr00-aakaas blices ir taas, par kuru eksistenci neviens, iznjemot pashus daliibniekus, nezin. Un veel labaak, ja arii pashi daliibnieki nezin par savas grupas eksistenci :DDD
0
...taada grupa, kuras daliibnieki pat nenojaush, vareetu buut tie kaku kori, kuri nav grupa, bet ir arii taada zillonnu grupa, kura speelee visaadus instrumentus, nu es domaaju, ka tie zilonni nemaz nenojaush ka speelee grupaa!
0
Ja jau tu par vinjiem zini, tad jau vinji vairs nav tr00 :D
0
audzejs, a ko tu darisi, kad Dark Funeral vai Angel Corpse saks spelet pa dienu un Britnija nolidis smagakaja underground? Britniju saksi klausities? idiots... Nightwish ir lieliska grupa!
---
Neskatoties uz diezgan drankigo skanu taja zaalee, koncerts bija dievigs :) Personificets skaistums.
--
Whispering Forest bija pirmie iesilditaji. Vareni! Tagad mekleju roka cd.
0
Nu vot es piemēram NEBRAUKŠU!
a vot starp citu pa Vivu ,man vismaz, rāda popu 24h diennaktī, es jau nezinu, mushka tur tieshaam ir kauchkaadi vairāki vivas kanāli?
0
Vakar bradāju pa Alfas Rimi, un piepeši izdzirdu radio virs galvas ļoti pazīstamas notis - skan "Nemo" pirmās taktis. Un Uģa Poļa balss piesaka: "Tgad Eiropas Hitu Radio skan Nightwish "Nemo"".

Tas ir pēdējais salmiņš.

Es vairs nekad, nekad, NEKAD neklausīšos Nightwish

:>
0
popsa.. :DDD
0
ehr ir suuppeerr!!!!!!!!!!!!!!!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas