materiaali komentaariem 2005
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pirmajam gabalam nav ne vainas. Ir interesanti momenti. Bet otrā dziesma ir vienkārši drausmīga. Es nezinu cik megakrutiem būtu jābūt tiem soliņiem lai viņu izvilktu.
0
nu, prasītos tas viss vairāk no sirds. kaut kā jūtams, ka veči atnākuši tikai bez lažām nospēlēt. un viss.

pirmā dziesma - daži interesanti momenti ir. bet, tik un tā, neizteiksmīgi. prasītos brutalākas (skaņas ziņā un spēlēšanas tehnikā) ģitāras.

otrā dziesma - draņķīga, pavisam bez individualitātes.
0
"kaut kā jūtams, ka veči atnākuši tikai bez lažām nospēlēt"

Es to pašu vislaik saku... bet džeki apvainojās un rodās sekas... Sekas....

Eu! Kāds ir močījis seku? Tikko atcerējos, ku laba īstenībā spēle bija. Seka, bļin...

un tās gammas... tās gammas.... vēl sekos...
0
Sekas reāli sako. arī tie, kas bez lažām grib nospēlēt sačko reāli. Skuju jums, noklausījos un uzreiz aizmirst kas tas bija, kaut kas no zviedriem ietekmēts, ne?
0
Sorī, es gribēju rakstīt iedvesmots, bet sanāca tāpat kā Infected.... xhhhhh!
0
Laikam jāpiekrīt citiem - spēlēt jau samācījušies ir, bet izdomas un individualitātes pietrūkst. Pirmajā dziesmā ir šis tas, toties atkal nosaukums nosperts...
0
tik tikko ievērtēju... jau sen (kopš mellās piektdienas diska) saviem kolēģiem teicu, ka šiem zēniem soliņi ir tīri un precīzi izspēlēti, tad pie tā [un tikai tā] arī palikšu...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas