Fēniks studija
0
Klau, man te radās tāds tehniskas dabas jautājiens, kuru uzdevu www.urskumug.lv/forum/viewtopic.php... bet atbildes gaidīšu arī šeit

(forši man sanāk, ne? ;)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vai tad tāda vēl pastāv un ja jā tad ko tur ieraxta? senos laikos bungas tur toč skanēja tā ka liekas ka kāds kartupeļus no maisa ber ārā, bet laiki bij seni, undergrounds utt
0
Labrīt... tā ir vienīgā studija, kur visas nūsu bandas rakstās....
0
Viss ir čikiniekā! Nav nekādas čuras!
0
ou jē laža..:))
0
nav viss čikiniekā - ar austiņām klausoties, baigais peins!!!
0
Nezinu par Urskumug un Morgueldara grupu, bet fordžeru albumam Kauja pie Šauļiem tik tiešām čerkstošas pannas pieskaņa, itkā kāds tur studijā steiku būtu gatavojis....
šaj ziņā pilnīgi piekrītu Nefolkam.
bet citi albumi gan skan bez vainas.
0
galvenais lai vispaar ir kur ierakstiities
0
Bok, tā čerksotšā panna, cik zinu, ir distortion- nostājies tieši pretī (TIEŠI PRETĪ) kombim, kad Tu vai kāds cits smuki zāģē.
0
galvenais lai vispaar ir kur ierakstiities - nepareiza attieksme.
0
Tāda attieksme, 1996, bija ok tavā vārda gadā.

Nu, bļin, studijai taču maksā par to, ka viņā rakstās...
0
Tas par to attieksmi- nu, man nepatīk, ka lv grupas var spēlēt pa roku galam- jo klausīsies taču, jo nav nekas cits, pie kā kratīt pačku.

Un par to skaņu- man, personīgi, dikti patīk 'Kaujas pie Saules' skaņa, mmmmm....
Un tā kā Pērkoņkalve skan daudz tīrāk, tad, manuprāt, grupas savos Fēniksa ierakstos skan tieši tā, kā vēlas skanēt.
0
eh, man liekas, ka studijā to čerkstoņu īpaši nepamana, vai arī ja pamana - sorī, veci, citādāk mums nesanāk
0
ta kas tā par skaņu, kad uzgriez skaļāk tad ausis plēš pušu! cik tad ilgi var aizbildināties ar to mums tā skaņa redz patīk, undergroundam jau kaut kad jābeidzas ar, un to var panākt tikai ieraxtot albumu ar labu skaņu.
0
varbūt rakstīt ģitāras akustiski un fūzi pēc tam uz kompja likt pa virsu?? :DD
0
Kauja pie Saules un Pērkoņkalve skaņas ziņā ir pilnīgi atšķirīgi albūmi, vismaz manai ausij tā liekas. Pērķonkalvē viss ok-tīri, viss saprotams.
..ar to es gribēju teikt, ka nejēgā ir taisīt speciāli true raw sūdīgu skaņu. darkthrone...nu pzdc, būtu labi ja ieraxtītu normāli, bet nē...labi ka šinī ziņā labojušies ir satīrikoni un ancienti
0
lai nu ko, bet bungas gan fēniksā var feini ierakstīt...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas