ciinjas zivs
0
kas uzmines kas shi par grupu,tam no manis kaste alus!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
japaanju?
0
a mosh Manowar? tas gan laikam bij "kaujas kugjis"
0
Tabestic Enteron!
0
Man zivis negaršo......
0
A kāda norādīte nebūs, man kasti nevajag :)
0
no eiropas
0
un domaju te visi ir sho grupu protams dzirdejusi
0
Kas tas par idiotismu?!!!!
0
man reibst galva
0
URSKUMUG!
0
bļā, a ja nopietni, toč Nightwish? =D
0
nav ne jausmas, kein ahnung!
0
Ir, ir: Fightfish- Nightwish

Pandemonium, alu!
0
hm, un ko es ar tik daudz alus darīšu? atdošu grupasbiedriem? a naudā nevar saņemt? :E
0
kāāāds debīīīīīlisms....
0
Jah, un par savu debīīīlismu jāmaksā. Kādā cenā ir alus kaste mūsdienās? Principā man jau pietiks ar 5 Ls :]
0
aaaaaaa vai solijumi paali skaitas?uzrakstiju shito neskaidraa praata,nu shit,bet jaa,tas bija nightwish-fightfish!!!
debiilisms vai nedebiilisma,kada jau tur nożiiime...visi tadi gudri,bet es viena:P
0
Nefolk tev nekas nespīd...
0
mani sitiis
0
nesitīs, gulsies virsū, tupat uz kapa... ;))
vispār jau man alus kā viela ir dziļi pie kājas, tomēr par to, ka es kādas ~5 minūtes savas sestdienas izšķiedu, intensīvi domājot par bulterjeru līdzību ar haizivīm (mēs viņus saucam par haizivjsuņiem, ja kas), tev IR jāuzspiež uz šitā linka un jādara viss, ko no tevis prasa:
www.urskumug.lv/forum/profile.php?m...
Saprati?
0
vēlams, ar beisbola bitu.... daudz un stipri.
0
Ja kas, vari uzreiz spiet šeit, būs ātrāk un mazāka asiņošana:
www.urskumug.lv/forum/profile.php?m...
0
tur urskumug armijā atradīsies tik atsaldēti zaldāti, kas spētu ko tādu izdarīt ar pandemonum... nu nezinu. A vot te gan mēdz ganīties bezsmadzenieki (ala bezmugurkaulnieki)
0
boks, tu pats esi urskumug armijā, tipa nezinātu...
0
uz Urskumug bruņoto spēku rekrutēšanas centru aizgāju, starpcitu, brīvprātīgi... negaidīju pavēsti uz mājām.

p.s. a tev Nefolk ir aktīvāk jāsūta pavēstes par obligāto dienestu...., visiem izvairīties gribošiem zaļknābjiem.
0
Hehe, tas labi, Fauns, ja kas, tika ar varu piereģistrēts, jo noteiktajā laikā mitago hospitāļu ielā tā arī neieradās
0
Vispār jau pandemonium varētu mums armijā par sanitārās daļas vadītāju paņemt,tā vakance liekas ir brīva.
0
jah, mums vajag māsiņu hospitāļu ielā, bokam - galvenajam dakterim rokas līdz elkoņiem asnīs citādiāk
0
uh pandemoniuma ir glaabta un kas jadara ari saprata !
0
pandemonium nepisies! dod Lūsim godīgi alu.Citādi būsi visu acīs liela dirsēja un vāvuļotāja.Un neviens tevi negribēs.
0
eu, es te KAUT ko nesaprotu? kādam vēl Lūsim? pandemonium manu alu jau atstrādā Urskumug Armijas lauka palātā.. eu varbūt tevi vaig KAUT, viesuli???
0
tu ar savu Urskumug armiju ej pa gaisu!!!lielais virtuālais suteners atradies, vecais metālčatu ķēniņš, internetā nevienu nevar KAUT, tapēc arī ko tādu solīt ir debīli.
0
.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas