LEIŠU ŠITKÕRS
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nefolk, nu zajebal jau! nahui Tu katraa teemaa gruut linku uz urskumug forumu??
0
heheh

es cenšos panākt banu

no Dangus foruma mani 3x izdzēsa :[
0
links ta vērtygs, ne? rekur GROL demo-mcd e2k links (kam ir ēmūls, droši spiež virsū), ja nespiežās, ergo BigUgga php suxxxx:

|file|GROL%20-%20True%20Stench%20Never%2...

(ja neiznāk, ejiet uz ferrum.lt/phpbb/viewtopic.php... - džegasa vārdā DISRUPTOR parakstā tas lincis ir)
0
nu Tu i māsters
0
o, nesuxxx gan
0
Bigij, ruk ruk [:*
0
juuu, Blūdijs reiz iesvīdis man šito iesvieda. Man jau patīk tie leišu zēni. Smuks grinducis. Tāds sulīgs.
0
bā, es sakumā izlasyju "tāds sūdiigs", bl@H!!
0
HELL'o!!

You can download whole album directly from:
rapidshare.de/files/6373436/GROL_...

Actually now our style is a bit changing from anal grind/death to death/grind beercore, yet the stench remains the same;]
The www.GROL.lt is coming in english version soon!!
And we have a great lust for gigs anywhere.

Stay Beersoacked!!

DISRUPTOR
www.GROL.lt
0
Mēs zinam onkul, tikai grindinieku pasākums diezvai mums te tuvākajā laikā spīd, kamēr entuziasms nepieaug pašiem atrocīt piedurknes.
0
Ibid: Mes jau zinome, dede, tik kad cia joks grindininku tusas nelabai svyti arciausiam ateity, kol entuzihujazmas neprivers patiems griebtis uz reikalo
0
nodibieniet kads temu ar nosaukumu "nefolk jaunumi" vai liidzigi kur nefolk savus linkus vareetu barstiit iekshaa!
0
Es piedāvāju ko pavisam labu. Slēdzam forumu.
0
nē, neslēdzam. izbanojam nefolk reizi par visām reizēm. es jau saprotu, ākstīties var, bet ir robeža, kur tas sāk kļūt sasodīti personīgi >:( ar mani viņš to jau ir diemžēl panācis. redzēs, kurš būs nākamais... >:(
0
buus jaapaklausaas beidzot tie grol. leishos pabazareeju ar vienu no tiem keexiem - baisais jautrais zellis :]
0
eu ac/dc tu ary esi sliktais? :(
0
Aja-jai kā Krānam gribās, lai beidzot izbano ļauno pāridarītāju nefolku :) Cik mīļi :D
Vārgulis, ble.
0
Deathperado: ja jau Tev nepatīk šis forums un gribi to slēgt, tad nah vispār ver vaļā un lasi?
0
to Juods - arī tu sāksi dirsties ar mani? un, vecīt, raksti nikus parezi, un nedirs. es tevi apsaukājis neesmu, bet ja gribi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas