ManOwaR
0
es tikai gribeeju atgaadinaat ka ManOwaR ir metaala karalji, slabaakaa un skaljaaka brupa pasauleee...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
TRIUMPH OF STEEL PAMPERS!
0
es jau ilgi gaidiiju kad tu iekvekskesies...

un vienkarshi Triumph Of Steel... laikam tev bootlegs kkads :F..
0
bootlegs???

man ir tikai veca DENON 90-min kasete, pārrakstyta pa virsu Albano Poweri un vel tur kaut kādam Sanremo 1986 bl@
0
tas bija pirms 12-13 gadiem, kad es šito māra vannu cienyjiu
0
nu, 3 lielie burti tēmas nosaukumā, tas ir progresyvi, situ pa tavu sasvydušo pēcpusi ar salocytu Princesi bl@
0
nu re izaugi un paliki pozers... so sad... so sad...
0
princese ROCKSS it seviski resno veco mauku sludinajumi !
0
viss es eju uz e2k Manowar full disko novilkt - uzrausim te vecās labās ziņģes, ne?

HOULY
WY ĀR FĀAITIN
FAITIN A HOULY WÕR
HOULY WÕR

Sy as raid on vingz of dūm (houly wõr!)
Bēeptaizd in faier end styl (houly wõr!)
lālālālā LĀ LĀ ĻĀ!, tāĻāk neatminos
0
eu,es atradu, es varu dabūt myksto Ļ vismaz, KRUTA!!!!

(ultralphaomegaxxx)
0
Jē, atcerējos:

Fõr zy ēnd vy bring iz nāāāj (houly wõr)
Nāau feis ze stõrm... A HOULY WÕR!

dždždždž dždždždž
dždždždž dždždždž
0
hare kropljot varenakos dziesmu tekstus pasaulee !!

un no taa pasha albuuma

BORN OF BLACK WIND FIRE AND STEEL !
BORN OF BLACK WIND FIRE AND STEEL !
BORN TO TEACH THEM ALL TO KNEAL !
BORN OF BLACK WIND FIRE AND STEEL !
0
NIfika, ja tev patyk Black Wind Fire & Steel tad tev trūkst izdomas...

Kuš tef mačowar albijs vispār ir vislielākā cieņā, man tie paši pirmie INTO GLORY RAID un SIGN OF THE AAMUR, zjbs, labākie hyti visi ir tur. pēc tam popsygs tāds, bet ary kulē
0
Pats pirmais jau ir Battle Hymns... nu viena dalja gan vinjam taada rociiga bet nu Battle Hymn un Dark Avenger... aaah... (eartshakers...aahh)

Principaa visi Manowar albumi ir sirdij pieaugushi, kaateikt manowaram nav 2 vienadu dziesmu bet kaa dzird taa uzreiz var pateikt ka tas ir MANOWAR !... Nu mana miilaakaa dziesma ir Kingdom Come... moshka tad Kings Of Steel... tur daudzas izcilas dziesmas ir... nu into Glory Ride taads skarbaaks... nopietnaaks.. episkaaks...
0
Bled Kings OF Metal tas ir ;]
0
Manai ausi viskreftīgākais gabals ir Wheels Of Fire, bet vispār tas tā offtopikā sanāca...
0
PLEASURESLAVE ir labs BDSM-fantasy metal gabals
0
|file|Manowar%20(Discografia%20Completa)%2...
0
SKUJU Ugij!!!!
0
938.9 Mb SAARHYVĒTA METĀLA JĒĒ
0
Amizanti, ka Artuurs ir ielaidis kuriozu (ņemot vērā viņa attieksmi pret Manowar) drukas kļūdu savā pirmajā postā :DDD
"slabaakaa un skaljaaka" :DD
0
hhh
0
PROTEIN POWER METAL
0
es biju iededzies spama ekstaazee ;]

0
Karl Logan, lead guitarist of heavy metal powerhouse MANOWAR, was injured on Tuesday, January 24, 2006 in a motorcycle accident. Logan sustained severe injuries to his left arm, which will prevent him from performing for an as-yet-unknown period of time. "MANOWAR will have to reconsider all of our plans, but the good news is that Karl is OK and he'll be back stronger than ever," says MANOWAR bassist Joey DeMaio.

Logan was preparing to record his lead guitar parts for the upcoming, as-yet-untitled MANOWAR album, the release of which will now be delayed. Touring plans are also expected to change as a result of this unfortunate turn of events. However, MANOWAR will soldier on. "We don't have any more information at this time," says DeMaio. "But nothing ever has, or ever will, stop MANOWAR."

More information will be released as it becomes available.

MANOWAR were previously scheduled to release a brand new single, "The Sons of Odin", on February 27.

MANOWAR have sold over eight million records worldwide. The last studio album "Warriors of the World" was a critically-acclaimed chart topper throughout the world, reaching gold status in Germany.

The upcoming MANOWAR album will be released on the band's own label, Magic Circle Music.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas