Meklē vokālu!
0
Jauns projeks no Cēsim, meklē vokālu! ! ! Prasības-Radio draudzīgs Metal vokāls ar andergraund piegaršu, kas spēj izdziedāt harmoniju. mob: 6055722 vai andrispuke@inbox.lv
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tipa, Jon Bon Jovi ar R. Nattefrost piegarsu? :)
0
hmm mosh Fauns derees?
0
Fauns pilnīgi noteikti derēs! :DD
0
Nē, es nevaru noturēties, nepajautājot, kā var "dziedāt harmoniju"? Tas ir kā- dzied ar balsi, un vēl arī jābūt vēderrunātāja iemaņām? Bet tad ir divas skaņas un tikai intervāls, akords nesanāk un nekāda harmonija arī nav. Tad jau jums vajag kādu vēderrunātāju ar vismaz diviem vēderiem, ne?
0
Es māku divbalsīgi svilpot!!! Eu! Šeit! Tikai, žēl, bet to otru skaņiņu nevar tā īsti mainīt kā patīkās.
0
Atkal kāds te grib paspīdēt ar savām zināšanām mūzikas teorijā... Nu, lai jau meklē čaļi to vokālu, tāpat neatradīs.
0
Bet kapēc radio draudzīgs?Es negribu draudzēties ar radio, nepavisam ne.Nu labi vokālists neesmu, varbūt ir kāds dziedonis kas ir...
0
kudars: KAAPEEC NEATEADIIS ??? tu zemu veertee trumetala foruma apmekleetaajus...man liekas, ka te axl rose, james hetfild'u, davidu coverdal'u ir diezgan daudz....jaamaak tik rakt!!!!!!
0
Pirmkārt, cik šeit vispār ir no Cēsīm?
0
es esmu no Cēsīm , bet ar radio nedraudzējos, un man arī nav tie 2 vai vairāk vēderi, lai harmoniju izdziedātu
0
Nu bļin, tad tu esi tas, kurš aizņēma inboxā adresi speed-freak!!!
0
labi, labi Kudar es jau tik taa pajokam...nu sorry ja gribi!!
0
kudars, jautājums nav, cik ir no Cēsīm, uz to jobano pilsētiņu var aizlaist reizi nedēļā pamēģināt, ja ir vēlēšanās, nejau attālums ir šķēršlis, bet gan motivācija to darīt.
0
meklēju naudu!
nodošanas vieta pēc vienošanās, vajadzētu būt ar attieksmi un vēlmi atdot. var zvanīt uz tālruni vai meilot un meilu (attiecīgi). nekādas īpašās iemaņas nav nepieciešamas, galvenais ir vēlme. visi pieteikumi tiks izskatīti rindas kārtībā.
0
Hmm, es vareetu piedaavaat savu balsi, bet, ja nenjemsiet, aizieshu pie nightwish:) Un nekaadu uzbraucienu spiedzeejaam!
0
to gan diezi vai kāds var solīt... >:)
ja sūkā, ta sūkā...
0
tu to peedeejo par sevi? neuztraucies, ja buus gribasspeeks, gan paaugsies un paarstaasi.
0
piedod, ja aizskāru... tik nevajag jau uzreiz pinkšķi laist... peace... ja kādam nepatīk spiedzēji, ta nevajag grūsties virsū... tāpat jau no tā viņiem spiedzējis neiepatiksies...
0
puikinj, es neraudu, virsuu nevienam negruuzos, uz igauniju arii bez tevis braukshu;)
0
ja kas tad tur...
0
ko taadu tur?
0
Tu mani tagad mēģini pavedināt? >:)
* mīlas noskurbis krīt no krēsla (jau 2 min)
0
es tev meeginaaju piedraudeet. kas tev tas par ilgo kreeslu?
0
mīla dara trakas lietas, pat krēsli paliek "ilgi"... tas laikam no gaidīšanas svētkiem... >:))
0
Dažreiz man paliek skumji pašam pret sevi, kad redzu tik tolerantus un draudzīgus cilvēciņus kā P.M.
0
maleej, un ko tad tu gaidi?
0
vai tad viss ir jāizrunā? kur tad paliek pārsteigums, negaidītas izjūtas, dzīvnieciska iekāre? tā tak nav malkas skaldīšana, kur katram iedala 1/4 kuba uz 5h...
0
Petenju Maleejs:cik tad tev daudz naudas vajag kaa Maiklam Dzheksonam?
0
kas ta Tev lika tā noprast? manuprāt tur nav minēta summa... >:)
0
un manuprāt, Maiklam, pēc visām tām tiesas prāvām, nemaz tik daudz naudiņas nav palicis... >:))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas