Halloween nakts
0
Neviens nezin par Halloweeniem nekā? Šogad nebūs kāds koncis?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a vai ta kādreiz ir bijis kāds koncis?
0
es runāju par t.s. svētkiem nevis par grupu. Ir bijuši, bet nezin kāpec neviens vairs netaisa tādus končus.
0
drizaak bus jaiet ierekt par tiem kjemiem kas apkart vazasies! ipashi visadi veel pa vecrigu!
0
Vienigais, par kuru vareetu iereekt, tas ezi tu
0
Es shito nerakstiiju, ja kas :)
0
Bet vispaar kaads pasaakums nodereetu!
0
Deadfall, bilde \m/ :]
0
atceros ka uz helloween laiku bija vienreiz Tim McShine metal pasakums kaadaa 1998 gadaa ar Heaven gej, Ruusa un Heresiarh.. vairak pec tas reizes tur vairs konchus nelaida taisiit :)
0
Hopkinsam - 1997-ajā. For sure atceros, tas bija mans iepazīšanās gads ar Latvijas metālu :)
0
Accept: ja izdodas no jebkuriem avotiem ko labu par H. nakti uzzināt - jerrym@one.lv - alkstu! :]
0
Ir jāiet biedēt cilvēkus!!! Labs Corpsepaint un aiziet!! ^__^
0
ko svinēsim nākošos, 4.jūlijā Neatkarības dienu?
0
ne tak, jaabuut tak aatraak kaut kam piemeerotam
0
Kurš normāls latvietis šitos svētkus atzīmē. Kaut kādi jeņķu pīīīī svētki. nafig mums tādi vajadzīgi?
0
ooo, tūlīt varēs šitos svinēt
# Election Day, Tuesday on or after November 2.
# Veterans Day, November 11th
# Thanksgiving Day, fourth Thursday in November.
0
to henkka starp citu tie nau nekaadi jenjkju pii sveetki bet gan iiru nacionaalie sveetki.vo
0
kada tur starpiba kam tie sveetki ir bet normals latvietis ta pat vinjus nesvinees!
0
viens ir svinēt, otrs izmantot. papriecāties tač arī vajag.
0
Pasaule, beidz ņirgāties par ķeltu tradīcijām!
0
letiņiem galu galā ir savi veļu godināšanas dienas. es gan nezinu kad precīzi, bet kaut kad rudenī ir.
līdzība jau ir, he.., spoki, gari.., bet nu kā to interpretē.
0
Veļu laiks ir šobrīd...
0
Cik man zināms par veļu laika tradīcijām,tad senajiem(un arī netik seniem) galvenais rituāls ir veļu mielošana un arī pieminēšana.Par īpašām dienām neko nezinu.Kad ,staro citu, beidzas veļu laiks?
0
tur jau taa lieta, ka Halloweeeeeeen ir njirgaashanaas. riebjas viss tas balagaans.
hmm, man pat laikam nevajadzeetu neko mainiit izskataa, lai vareetu doties cilveekus baidiit :D
kaut gan tagad jau vinji ir pieradushi :/
0
Mani jau nu tu nemaz nenobiedētu. LFV
0
pat necenshos.
ja tu taa ljoti uz bildi skaties - darbaa taisiita, liidz ar to bija jaabuut darba paskataa :P so don't judge on what you see :D
0
Dievaines (Dieva dienas) beidzas Mārtiņdienā.

Nu, nu, LFV, tā tava bilde ir visnotaļ piemīlīga.
0
par to jau es arii runaaju :P izlasi augstaak.
nebildeejos biezhi.
0
Salīdzini mūsu abu komentu laikus: es to rakstīju pirms izlasīju tavējo.
0
man raada vienu un to pashu.
ak, vai nav vienalga anyway.
0
meitenes, VAJAG ČATU!!! bļin.
0
mhm, būtu noderīgi.
0
Mūsdienu vīrieši. Man, piemēram, vajag seksu, a viņam- čatu, čatu..
0
/forum/38024/ uz šitejieni!!!!
0
man vajadzētu mazāk sēdēt šitajā forumā un darīt ko noderīgu...
0
Lūsi, tu laikam par daudz gribi :)
0
šeit pēc seksa nemaz ar neož
0
luusi a tu pargerbies par datorpeli... vai uz dibena uztetovee draugiem.lv... shis kaaa metisies tef virsuu...
0
LFV laikam ir no tām sievietēm kam sexu vaig ļoti maz.
0
man VISPĀR neko no jums nevajag :P
0
kaa teiktu vecais eliss kuupers, no one can love you as i do, no one can get that deep inside you...
0
o_O
0
mēs jau negrasijāmies tev barā klupt virsū. a ja pa vienam?
0
Eliss Kūpers laikam sirdī bija ginekologs.
0
Kūpers tikpat labi varēja būt sirdī proktologs
0
kas teica, ka tikai sirdī...
0
Artuur, sovakar ejam pie taa džekiņa?
0
Mm? Kas ir proktologs?
0
kuupers ir santehnikis...

vecais es peec pusstundas aidaa uz savu pasaakumu... JEAAH!
0
dupshuarsts
0
Manam liekas, ka zarnu speciālists, bet varu kļūdīties ;)
0
proctos- tūplis (grieķ. val ):)
0
vārdu sakot taisnās zarnas speciālists.
0
Tencinu. Ir tik jauki uzzināt ko jaunu un dzīvē noderīgu. Arī par Elisu Kūperu. :D
0
kuupers vispar baigais vecis, forshs muziks vinjam
0
nu ja kas, ar ielaistiem hemoroīdiem pa taisno pie proktologa.
0
man personigi pei dirsas
0
es vienkarshi jutu cik svariigi ir to pateikt un kadu apsleetu funkciju ieksh sevis nes ieprieksheejais teikums, kada daile ah.......
0
Jā! Ir Hellowīns! Šovakar redzāju vecrīgā vienu mataino ar zeķubiksi galvā hā hā ha!!
0
LOL
0
???neponil.
0
ņjāā... rudens sieviešiem ir pilnīgs vājprāts.. septembris bija pilnīgs pizģecs. Stulbas paliek. Nācās saskarties ar, cik nu bij... 3 vai 4 cičainās vismaz, kas aizmirst jebkādas morāles, savu neesošo principu un vienkārši elementāras pieklājības normas attiecībā pret mani kā domājošu un miermīlīgu, vairāk vai mazāk, līdzcilvēku, tikai dēļ kautkādiem randomizētiem kniebieniem. Un beigās man vēl jābrīnās par savu neatbilstību šim laikmeta spiedienam...

kādi jums rudens novērojumi?
0
es zinu ka dazham labam ir rudens depresija (man jau nu noteitki saksies , isteniiba uz robezhas); es nevaretu teikt ka paliek stulbas , varbut kaprizas vairak, galu glaa nak ziema, aukstums, jeķer pedejie brīži ko lauku dzīves siltums piedavā ikdienā nesaistītiem cilvēkiem. Es laikam savejo noķeru bet, laikam sapratu ka uz mani siltums neatiecas ka tads, nu vo. Vel es gribētu pasutīt visu rudeni ( šobrīd esošo laiku) viegli dirst, debīlais lapkritis, Rudens sūka zirgam dinķi vo ta, un nav te smukas krāsas, es teiktu ka šitas vispār ir izdevies ilgtermiņa slapdraņķis!
0
busim goti iesim pie lapu chupaam graiziit veenas jo ir rudens un tad ir jabuut depresijai nu kaut vai uz paris stundam tai ir jaiestajaas bet depresijai ir jabuut!
ta rudens noverojumi hmm! nekas ipash nav pamaniits veel pagaidaam vai arii nespeju atcereties!
0
ble rudens kuce aaraa auksts, maajaas nakts viduu velkoties pauti salst... blee
0
jaa a taam baabaam galiig nekaa nevar saprast kaukaa liidziig kaa ar kakjiem pavasars un rudens ... smadzenes vien tik sachakareejushas
ta man pofig mana nostalgija peec vecriigas izraadiijaas veiksmiiga kaartiigi esmu atkal nodzeeries gan darba laikaa gan arpus taa
0
ģimene ielīdusi sust... jāuzliek klasiskie Helloween diski un dažu melnu un oranžu sveču gaismā ar mazmazītiņu Tullamore Dew graķīti... jāpakaifo...

AAAAAAAH.... it's Halloween... tonight!
0
uuuu, ku jauki iztusējos Helovīnā... ^__^ Dikti jautri gāja. =D
0
a, a, aj, pof.
0
ko jau bij? es visu noguleeju? oj baac ku zheel ka palaidu garaam shos nejedzigos svetkus!
0
nogulēji gan.Es arī :DD
0
nu ka ta avr jaiet piedzerties uz sho negadijumu :DDD
0
Konkrēti nojūgušās vecenes uz rudeni, tas pateikts kā kulaks uz aci. Varbūt tas arī izraisa rudens depresiju vai varbūt tas citādi saistīts, nezinu. Tikai visu laiku notiek kaut kādi ārprāti un cieš manas nervu šūnas. Sirds kļūst vāja. Apziņa aptumšota. Valodiņa sentimentāla.
0
zajebal man tie stulbie heloviini, ahujela kapos pārsalu, tagad nevaru normāli pamīzt... hujņā. bļi. ko lai taga dara....
0
@st.fear: Vajadzēta kārtīgi saģērbties!!!!
Un nav jau taču obligati Helovīnā iet uz kapiem... Es ta pa pilsētas centru, metalistu parciņā tusējos.... ^__^
A tev šņabīša nebija līdzi?????? Tas mož sasildītu..
0
lol
0
prieks, ka Vecmeitā ar kaķi "svinētāju" nebija...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas