Futbols
0
Metālistu ACSK futbola kommando 1. treniņš - sestdien, 29. oktobrī, plkst. 14.30 RAĢ (Rīgas Angļu ģimnāzijā - ārā, px kāds laiks!), Zvārdes ielā 2
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kura rigas galaa tas atrodas?
0
otrā galā
0
ac/dc galā, paskaties kartē
-1
da man veel pa karti bus jablandas nu i nafig! vaidzeja linku ar planu klat! nefolk mums tads aktivs linku kopetajs vareja ar shitam piemest klat linku
0
visa infa ir jūs jau ziniet kur, šobrīd tur ir cietums
0
bushu kartejais kas pazhelosies! parak dargi! labaak naudu nodzershu bljee! nahuj list kaut kur ara ja var piedzerties majaas?
0
A mosh tapēc lai futbolu labā kompānijā uzspēlētu?
0
da nahuj sedeshu un dzerhsu majas bljee celja naudu nodzershu bljee!:D
0
looser!
0
da isteniba es labprat kautkamaa tadaa piedalitos tik citas lietas jau ieplanotas! re paintbols pajuka!
0
Redz, AC/DC, peintbola sakaraa neviens ar pirmo postu neteica, esiet tur un tur, tad un tad, tikos un tikos..
+1
Tas ir Pārdaugavā, visvieglāk aizbraukt ar 10. vai 25. autobusu.

10 & 25 - get it?

Abi dalās ar 5. Uz futbolbumbas arī ir daudz piecstūri. Vēl loģiskāk nemaz nevar būt
0
A tu ģērbtuves un dušas ar Klegeri esi sarunājis?
0
davai marš vienā rindā stāties un uz pirmo otro skaitīties!!! bļe aizverat rīkles, anuka 13 aplīši apkārt un tad sākam rambāt... kas nepatīk, pohauj tas sniegs, davai davai moči...
0
dušās es priekš tevis zipak nometīšu ziepes, tev būs tās jāpaceļ.

p.s. par sekām neatbild neviens
0
kas mums te nāk gaismā.. izrādas boksim patīk dupsēt večus....
0
Zipaks vēl nav vecis. Par veci kļūst tikai tie, kam sūds ir stumts uz iekšu. Tie ir īstie veči! Labi panes sāpes un slauka nevis tūpli, bet notrauc zarnu saujā. Zipak, gatavojies kļūt par īstu veci!!!

Ko ko es? Es neko... es vienkārši esmu foršs džegass.
+1

BĻĀĀĀĀĀ!!!! Izlasiet vēlreiz Zipaka tekstu pēc ainas dušiņā. āāāāā!!!! Beikts var palikt!!!

"davai marš vienā rindā stāties un uz pirmo otro skaitīties!!! bļe aizverat rīkles, anuka 13 aplīši apkārt un tad sākam rambāt... kas nepatīk, pohauj tas sniegs, davai davai moči..."
0
Zipaka tur nemaz nebūs. Klegera ary nē.
0
wo tā Zipaks nemaz nebūs.. un viņš par veci arī nekļūs...
0
0
bļe beidz spamot!!!
0
A Fauns vispār būs?
0
Gribi par vīrieti pārtapt???
0
Šķiet, ka jūsu futbola treniņš pārvērtīsies kautiņā vai masu anālībās..
0
Cik jūs jau tur esat savākti???
0
Ja nebūs Klegera, tad es arī neeju.
0
neej ar hahuj vajag...
0
Tu pats ar nebūsi,tā ka nevajag
0
tieši tā.. vispār mai jua neviens neielūdza...
+1
Informācija visiem futbola draugiem u.c. interesentiem, (īpaši tiem, kas vēl nav Urskumug ACSK locekļi): Rītdien, 16.00 RAĢ teritorijā (Zvārdes 2 jeb tur, kur Ulmaņa gatves tilts pār Mārupīti) - jaunās sezonas atklāšanas treniņš. Līdzi ņemt: kedas vai citus piemērotus apavus, sportiskā gara nodrošināšanai pesonīgi nepieciešamās vielas, utml. Pēc spēles čillauts pie ugunskura. Ierašanās nav obligāta, draugus ņemt līdzi drīkst
0
Vācija brauc mājās. Finālā Spānija vs Itālija. footbõļ go-go-go!!!
0
Banānu rijējs otro golu skaistu iesita.
Un prieks, ka itāļi beidzot futbolu sākuši spēlēt, nevis to aizsardzības mēslu, kuram viņi pat atsevišķu nosaukumu bija izdomājuši.
0
Hehe, 4:0
0
0
Tip tūliņ sekos pārsteigums pa pakausi?
+1
Latvija šodien izcīnija pirmos 3 punktus.

P.s

Zviedri atspēlējās no 0:4 pret Vāciju
+1
Nu varam priecaties par pirmo un pedejo uzvaru :)
-2
Mes laikam cempi padirsam
No sakuma IFK Göteborg 3-1 AIK, biju uz avaj machu, zel ka nesanaca ''pavingrot'' ar IFK Göteborg firmu ''Weismen'' ak ja 2 GAIS faneliem ielidinajam alus pudeli
Sodien Djurgården 2-2 AIK biju uz avajh macu, pirmais istais Djurgården Away mats kops 50s' in mes iekarojam ''söder'' atkal
Vismaz izvicinajamies un pavingrojam pret otriem zeniem zilaja, tiem ar zetonu, bet ne ar djurgården jaukajiem zeniem , djurgårdens fina grabar

Man pietrusk Råsunda, musu jaunas stadions Friends Arena nav majigs, pilns bija uz Bandija finalu Hammarby vs Sandviken 55 000, uz AIKatklasanas speli 55 000, pat majas spele ar Djurgården nebija pilna, ok 50 000 bet parejas ... man pietrukst Råsunda
Hammarby zaudeja savu Söderstadion un tagad dala Tele 2 arena ar Djurgården un .,,,, ehhh
Mes zaudejam cempi un EUFA vietu(kaut gan to var atgut) , nekas nakamgad, galvenais lai Malmö neuzvar, jeb ko citu

Labs pyro sovs bija musu labaks ka DIF hahahahahah
+1
^ Lai mani sasper Juods, ja kaut ko sapratu…
-1
Tas bija rakstits pec speles naida vadba, un tie kas ir seko skandinavu futbolam sapratis, ;)
-1
-2
labakas speles nedelas nogale

Saturday
Real Madrid - Atlectico Madrid
Tottenham - Chelsea
Millwall - Leeds
Celik Zenica - Zeljeznicar - maybe interesting match
Slavia Sofia - Levski Sofia
Slavia Praha - Sparta Praha
Bröndby - Köbenhavn
Rijeka - Hajduk Split
AZ Alkmaar - PSV Eindhoven
Legia Warszawa - Slask Wroclaw
Zenit - Spartak Moskow
Steaua Bucuresti - Poli Timisoara
OFK Beograd - RAD Beograd
Vojvodina - Partizan Beograd
Metalurg Donetsk - Shakhtar Donetsk
Nottingham Forrest - Derby County

Sunday :
Torino - Juventus
Hellas Verona - Livorno
Omonoia Nicosia - AEL Limassol
Aalborg - Aarhus
Esbjerg - Sonderjyske
RWS Bruxelles - FC Bruxelles
Rennes - Nantes
Feyenoord - Ado Den Haag
Lech Poznan - Widzew Lodz
Young Boys - FC Zürich
DAC - Slovan Bratislav
-3
Nedelas nogals speles
Piektdiena
Levski Sofija - Loko Sofija
Arminia Bilefeld - Kaiselautern
Njällby AIF - AIK Solna
Bran Bergen - Haugesund
Hannover - Herta Berlin
Argentinoa Juniors - Belgrano

Sestdiena
Dynamo Dresden - Aalen
Slavia Sofia - CSKA Sofia
Brescia - Palermo
Avelino - Bari ( abi no D , bet no cita kratsa, butu labs away match for Comanod Ultra Bari(vai kada viniem ir aktiva grupa musdienas, Aveliono zeni tos varetu sagaidit italu stila)
Borrusia M - Borrusia D
Chievo - Atalanta (Atalantas zeniem vienmer bus laipna sagaindsana no istiem Verona zeniem BGB., lake Boys, Rude Boys utt )
Panionios - Aris
Sion - Young Boys
Inter - Roma , tesera, romas hard core nedosies uz milanu

Svetdiena
CSKA M - Dynamo M,
Ajax - Utrecht .... ari jauka, bet ar away fans
1860 Munchen - Energei Cotbus
Napoli - Liverono
Sampdoria - Torino
Bologna - Hellas Verona (no away fans, vismaz hard core)
Djurgården - IFK Göteborg , vienmer kautinmi kad klauni no ''holandes'' dodas uz Stockholmu,
Ferenchvaros - Budapest Honved
Spurs - West Ham
PAOK -Panathinaikos, ka zinams uz sada tipa spelem no away fans, zel, jo grieki hooli ir vienoti pret goldemn dawn
Juventus - MIlan , laba spele, zel ka Milan ultras mira 2005 kad parstaja eksistet fossa dei leoni
Lazio - Fiorentina , es nezini vai Fio ultras dosiesm bet Lazio hard core igbnores speli
Atetic de Bilbao- CValencia
OM- PSG zel ka naudas mais allhelis nopirka PSG, 20 000 PSG fani tikai tadel ka vini ir francusi ir banoti, mes visi varetu but banoti no PSG spelu apmeklesenas matu del un amon amart kreklina del
RIVER - BOCA . bez iepasam emocijam La 12 ir iekseji konflikti vel nesen 12 savejie tika sasautiu cina par capo stapr Rafa la Zeo un jaunas paaudzes, ta ka es nezinu, domaju ka daudzi ies bet ne baras, koips 1997 incidentiem uz lielcela ar lanus, Los Barachas Del tablon, marcelo Flores vairs nav aktivi, vismaz ta ka baram jabut

0
Jautajums
Vai Atletico uzvares La Liga, jo Barca ir jau zaudejusi, real ??? sliktakas pozicijas ka atleti
zel ka Real Bettis bus ara, man patik Seviljas derbiji, ja acab nebutu franku kalpi, tad ... butu jautri,

Vai Juventus uzvares? Roma 3-1 Atalanta laba spele, bet es nezinu visas 7 kartas bet Roma-Milan, skiet ka Juve ir vieglakas komandas, es loti ceru ka sie nenopudeles un atgus 3. zvaigznes kas tika atnemtas

Vai Liverpool uzvares, ceru ka nebus jasauc Looserpool, arsenal ehhhh ceru ka Chelsea nebus

Hamburg un Hannover ara ;D zel HSV ir vieniga komanda kas speleja visas bundesligas sezonas
Butu jauku Hamburg vs St Pauli kvalifikacija, butu jautri ... jautrs celojums ar baniti

TSV 1860 Munchen noglukoja, kaut vai St paili ir ceribas, Minhenei nav .. Dynamo Dresden ceru ka nenohlukos un paliks 2. Bundesliga

Hansa Rostock un Holsten Kiel(1. reizi tik augstu) turas 3. Bundesliga

+2
vakar aizbraucu uz Tukumu, pretī pa ielu nāk Kijivas Dinamo bērnu komanda — visi vienādās zilās virsjakās, tādi 10/11 gadīgie, atbraukuši spēlēt pret Tukuma mazajiem futbolistiņiem. Nobļāvos: «Slava Ukraīņe!», uz ko visi smuki korītī atbļāva pretī: «Herojem slava!» Tomēr tukumnieki pirmo spēli vinnēja :)
-3
labak blaut jebem russiju jebem serbiju, kosovo is not serbija ...

atgadina pagajusas sezonas sakresonos ar spartak un poli kiborgiem ;)))
0
A man sāpe - Jelgava šodien papisa Skonto 0:3, Virslīgā nezaudēto spēļu rekordsērija apstājās pie 11. Turklāt spēlēja šodien draņķīgi. :(
0
Gada skaistākie vārti Vācijā. Savas komandas vārtos.

www.sovsport.ru/blogs/blog/bmessage...
-1
Swollen with liquid
Ready to burst
A load of my lymph
Will quench this dead body's thirst
One month in the grave
Twisted and half decayed
She turned a putrid yellow
I pissed in her maggot filled asshole
Fucking the rotting
My semen is bleeding
The smell of decay
Seeps from her genital cavity
The smell was unbearable As I unburied her
I cum blood from my erection
I feel it run
Down her throat, swallow
Eyes glassy and vacant
Body dug up to play with
Skin greasy and naked
Tonguing her rotted anus
I need a live woman
To fill with my fluid
A delicate girl, to mutilate, fuck and kill
Her body exceptional
She thought I was normal
But I wanted more
I came blood inside of her
Choking on the clot
Gagging on the snot
Gushing blood, from her mouth
Bloody gel leaking out
Body buried in a shallow grave
Unmarked for none to find
The sickness I have left behind
Undetected go my crimes
The greatest thrill of my life
Slit my own cock with a knife
Violent, climax Serging serum on my skin
Back from the dead
I am resurrected to spew, putrefaction
-1
e?
+1
mincīša attieksme pret gejbumbu ;)
-3
Djurgårn vs AIK 2-3 mez uzvarejam away match .. labs march uz arenu, acab cukas nedeva visu sektoru , bet tik un ta biljetes tika izpardotas, 40 zenus savaca (nezinu par ko) bet Blue Saints un Black Army vienoja spar mierigu derbiju bez vardarbibas, jo R.I.P. Stefan (Helsinborg zeni pirms divam nedelam ar pudeli nosita Djurhårn ladu ) Vila i Frid STEFAN ....
labs derbijs 30 000 cilveki .... ari Hammarby sava sezonas atklasana labu Coreto veidoja, 30 000, , viena nedela 2. reiz Stkhl galvenas ielas bija slegtas, futbola del .... yeahhhhh jag hatar djurgårn fittor
0
papildināta - Huligānu uzbrukumā pēc virslīgas spēles cietusi "Metta" futbola skolas izpilddirektore

Rīga, 17.apr., LETA. Huligānu uzbrukumā pēc Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta spēles trešdien cietusi "Metta" futbola skolas izpilddirektore Maira Mihelsone. Trešdien notikušajā spēlē "Metta"/"Latvijas Universitātes" komanda "Skonto" hallē Rīgā ar 1:3 zaudēja valsts vicečempioniem "Skonto".

Huligānu uzbrukums tika veikts pret "Metta"/LU vienības atbalstītājiem un pārstāvjiem, starp kuriem bija Mihelsone. Tas notika brīdī, kad komandas atbalstītāji ar komandas atribūtiku rokās devās uz automašīnu.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja "Metta" futbola skolas ģenerālsekretārs un valdes priekšsēdētājs Ģirts Mihelsons, uzbrukums veikts no mugurpuses, metot cietušajām personām ar pudelēm un nogāžot viņus uz zemes, kur cietušie saņēmuši daudzus sitienus un spērienus, tostarp galvas rajonā.

"Visi esam šokā. Šķita, ka uzbrucēji pat nedomāja apstāties un nelikās ne zinis, ka sit guļošu sievieti. Ja apkārt nebūtu saskrējis cilvēku bars un viņus izšķīris, varēja būt vēl trakāk," pauda Mihelsons, kurš izteica pateicību par laicīgu policijas un ātrās palīdzības ierašanos. "Pirmās domas bija ļoti nelāgas, bet tagad šķiet, ka Dievs viņus ir pasargājis. Cietušie jau jūtas labāk un ir tikuši sveikā ar sasitumiem."
Par notikušo oficiāli ir informēti policijas pārstāvji, kas pašlaik nodarbojas ar liecību savākšanu un meklē vainīgās personas.

Mihelsons uzsvēra, ka šādiem notikumiem futbolā nav vietas, jo citā situācijā līdzīgam uzbrukumam var tikt pakļauts arī kāds bērns. Viņš aicināja darīt visu iespējamo, lai vainīgie tiktu saukti pie atbildības. Notikušo nosodījuši arī "Skonto" kluba pārstāvji, kamēr tā fanu klubs "H-Side" kategoriski noliedz savu saistību ar uzbrukumu, uzsverot, ka huligānu vidū nav bijuši fanu kluba biedri.

Mihelsons norādīja, ka notikušais nav tieši attiecināms uz "Skonto" klubu un tā līdzjutējiem, jo uzbrucēji acīmredzot bijuši prasti huligāni, kurus futbols neinteresē.

Publicēta: 17.04.2014 20:17
Toms Ārmanis, LETA
0
H Side to nosoda :D
bet labi man patik vismaz ladniks nav vienigais kas nemas sitaja lieta
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas