Kas ir tas nefolks?
0
nez kaapeec man liekas,ka nefolks ir urskumug jaunais sintezatorists-Mogrukuku;D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es balsoju par banu......
0
pie dirsas!
0
peteri, tu maldies - tas cilvis šeit raksta ar vārdu Zipaks

un tu pats, vai tik nebūsi skyforger vecais ģitārists - Peteris?
0
Arii antireklaama ir reklaama. Taada ir Urskumug filozofija?
0
Nē. Urskumug filosofija stāv uz 4 stūrakmeņiem - Laiks, Šamanisms, Nāve un Pāreja (iniciācija). Tas tiks iztirzāts nākamajā albūmā.

Kas ir antireklāma vispār? Mēs taču nerakstam, ka Urskumug ir s**s. Tas, ka viens no grupas dalybniekiem myl spamot, neko vairāk ary nenozymē.

Idiņi, davai banojiet mani laukā. Gribu redzēt, kas te pēc tam notiks? Zipaks valdys, es jums saku.
0
Izbanos abus, tad nevaldīs neviens>(
0
valdiis logika un tolerance
0
Tautology
From Wikipedia, the free encyclopedia.
Jump to: navigation, search

In logic, a tautology is a statement which is true by its own definition. All true statements of logic and mathematics are tautologies. Outside logic and mathematics, it sometimes means a useless tautology, that is, one that is uninformative (or in colloquial terms, stating the obvious). This definition is imprecise, as all statements are informative in some context.

In traditional grammar, a tautology is a redundancy due to superfluous qualification, often leading to the schoolboy definition of "saying the same thing twice".
0
Tā, kurš no klātesošajiem varētu 10 min laikā pārtulkot šito uz LV? Es varētu, Artuurs ary, bet kā ar pārējiem?
0
No problem...
0
kas atkal par sūdošanos.....
0
eu, es jau varu ary demisionēt, kas ta man, tik pašam labāk. Dienā pusstundu vairāk laika nopelnyšu. Nu, ko, iet man prom, ja?
0
p.s. es nedaryšu kā tas ēdenes krāniņš, kas nevarēdams pāŗvārēt savu adikciju pēc tam zem cita vārda skrišu atpakaĻ
0
Liec tu Edenbeast mierā, atradies vērtētājs!!! Ko tu, joptvai, neofolk, par viņu zini!!! Darīt nav ko??? Pats tik gudrs un vise, ka pilnīgi.... Nu come on, kur tev ar viņu ir problēma, ragus tev uzlika vai, joptvai?
0
nelikšu, man tak te grasās aptetovēt ar viņa vārdu caur un caur
0
tu driksti paradiities tikai pa otrdienaam... ja nepaara datums...
0
Neofolk, domā ko runā:(!!!!!!
0
apvainojies ko ja??? nāksies tevi pieskaitīt pie tiem mirušajiem?
0
nu vispār jau man pietiek ar citiem forumiem ary. dawai es kādu mēnesi nerakstyšu, tikai lasyšu... ja aktivitāte būs ok, tad ok

ja kāds grib mani satikt, lūdzu:

www.urskumug.lv/forum
0
:D
0
ja reiz nerakstīsi tad arī Tu NEdrīksti lasīt!!! Skaidrs tev!!!
0
ehh un tur vinsh aiziet saulrietaa nezinaamu celju... vinsh bij paaraak skaists shai pasaulei...
0
Cik zinu tad nefolks ir tas jaunais Urskumug taustiņš.
Būtu labāk par baltu pagānisma tumšo pusi ko uzrakstijis, a nevis te izlicis visu savu duku pa tukšo drukādams visādus murgus.
0
heii luusi paliigaa, dzen savu viirieti uz sportu, shis grib bastot shodien !!
0
nemuldi Artuur. ejam 6d 7d pārgājienā!!!
0
trakais man askola, un mosh mediibas... un ja veel buus duusha tad iesveetiibas ;]

ejam sodien uz zaali un pectam iedzeram alu !
0
Nē, es viņa privātajā dzīvē nemaisos. }:)

P.S. Tas, protams, nav sakarā ar Artūru un to treniņu, uz kuru šamais te dažu labu bastotāju grib aizvilkt, bet man tā pēkšņi iegribējās pateikt, ka man patīk vīrieši ar spēcīgām rokām. ;)
0
a davai nē.
0
tu lūsi pārgājienā nāksi?
0
davai jaa, uguns alu ! jeeah !

nu ja jau par patikshanaam... a man akal patiik sievietes lielaam kruutiim :D
0
Man šobrīd patīk miers un klusums, man vis jau ir vo.
0
Apskati savu e- mailu, Viesul.

Artūr, kas tev skaitās lielas krūtis?
0
saku lielas domaaju forshas

mmm jaizskata katrs gadiijums atseviski... jaaiztausta.. jaanjem veeraa gan proporcijas gan bliivums, tvirtums... forma... bet nu principaa lielas ;D
0
i-di-o-ti
0
Vari skatīt savu Luusi
0
ghi, a juus toch liekat man smaidiit:))))
0
NEfolks - vieteejaa meeroga NEslaveniiba
0
Kuram par godu tu pamanies uzcept jaunu tēmu.
0
vinsh muus veero.. klusinjaam no stuura... veero un gaida... bet mums jaaizliekas ka mees neko nemanaam... it neko... un jaasmaida... jo ja vinsh muus pamaniis, gluzhi kaa jagulaars metisies VIRSUU!
0
Nefolks var berzēt rokas pašapmierinātībā - visi par viņu vien runā, it kā nez kas viņš būtu. Tā vietā, lai viņa sviestu, kas sastāda >80% no viņa postiem, ignorētu, visi lec stāvus gaisā un laiza dibenu. Tieši to jau viņš arī grib panākt.
0
ieskaitot tevi, hehe
0
Nefolkam nekas cits neatliek, kā pašapmierinātībā rokas berzējot pašapmierināties.
0
Jau otrais sūtijiens nefolku pašapmierināties.
Nez vai tam trakajam nefolkam ir liels kaifs no savas šībrīža popularitātes.
0
reklaama paliek reklaama, amigo
0
jee es labo bildi profilaa ieliku jeee, savu treidmarku
0
reklāma nav neslava.
0
MUHAHAHAHAAA!!
0
bildē Ārčijs izskatās pēc riktīga kuiļa (ala kačoks/skapis).
0
apaļīgs puisītis kurš veļās pār kalnu...
0
100 kg x 1.90 metaala un alus
0
a kur tu glabaa matus?
0
mati aug, leenam bet labi... rock`n roll mati
0
priecaajos. ceru, ka tu ar tiem padalies arii katraa alus kausaa un ar siipola ripinju iezied. ja kas, tad tas bez jokiem:}
0
hmmm saki labaak augs ? nee nopietni ? mmm es miiiilu savus matus (jeee)... alus jaa vinjiem biezhi tiek... siipoli gan retaak... nu vieniigi ja ir ieprieksh eesti un kautkaada jokainaa veida izdodaas savos veemekljos aizmigt... tad gan jaa hehe
0
beidz nu beidz, veciit, tas tieshaam straadaa, bet jaalieto aariigi un peecaak jaamazgaa arii aaraa, taa ja.
0
cik noprotu, visi ir mēmā " MĒMĀ" sajūsmā, ka nefolks te vairs neņemas...
0
nav ne vainas :)
0
ehh a man nostalgija... saap...
0
A es pat noleemu arii kiaadu laiku neraxtiit. Nopietni. Esmu nesajuusmaa un braucu uz mezha naminju sacereet, taa ya.
0
Nefolks atgriezīsies. Galu galā viņš taču teica: kādu mēnesi es te nerādīšos.
0
nupat onlineee paspiideeja ;]
0
tas profilaksei
0
nefolk ir kruts čubars, bļa!
0
Samērā piekrītu.
0
grūti spriest...
0
Vajag viņu pa kluso par Kārli Streipu pārdēvēt..;) hihi
0
A man pohuj!!!
0
hmm vai man vienigajam ta liekas vai tieshaam nefolk i pazudis?
0
nekur viņš nav pazudis. noteikti vēro mūsu sarunas...
0
neielogojies...
0
ar humoru viņam viss kārtībā
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas