Jaukie baznīcēni:(
0
Īrijā baznīca sistemātiski piesegusi bērnu seksuālu izmantošanu

Īrijas Romas katoļu baznīca vairākus gadu desmitus sistemātiski slēpusi bērnu seksuālas izmantošanas gadījumus un aizsargājusi apsūdzētos katoļu priesterus, liecina Īrijas valdības veiktā izmeklēšana.
Izmeklētāju komandas 270 lapu lielajā ziņojumā aprakstītas katoļu baznīcas darbības simts apsūdzībās par bērnu seksuālu izmantošanu pret 21 priesteri Fernsas bīskapijā Veksfordas grāfistē. Senākās apsūdzības attiecas uz sešdesmito gadu vidū notikušiem incidentiem.
Izmeklētāji darbu sāka 2002.gadā, izskatot virkni apsūdzību, kuru vidū ir arī apsūdzības izvarošanā.

"Izmeklētāju atklājumus bija ļoti grūti lasīt. Īpaši sirdi plosošas ir šajās lapās atspoguļotās sāpes, kuras pārcietuši upuri," sacīja Īrijas Romas katoļu baznīcas vadītājs Šons Bredijs.

"Es atvainojos visiem tiem cilvēkiem, kas cietuši no pāridarītāju rokām baznīcā. Ticības nodošana ir šausmīga. Šodien baznīcai ir kauns par savām pagātnes kļūdām attiecībā uz bērnu aizsardzību," teikts Bredija izplatītajā paziņojumā.

Katoļu baznīcas tēls ir nopietni cietis pēc virknes seksuālas izmantošanas skandālu visā pasaulē.

ASV, kur bīskapi pārcēla seksuālā vardarbībā pret bērniem apsūdzētos priesterus uz citām draudzēm, lai apklusinātu apsūdzības, vairākas bīskapijas bijušas spiestas sākt bankrota procesus, lai aizsargātos pret upuru iesniegtajām tiesas prasībām, pieprasot kompensācijas.

Izmeklēšanā Fernsā atklājies, ka divdesmit gadu laikā bīskaps, kurš vadīja šo lauku bīskapiju Īrijas dienvidaustrumos, neizslēdza priesterus, kas bija apsūdzēti bērnu seksuālā izmantošanā, bet vienkārši īslaicīgi pārcēla viņus uz citiem amatiem vai citām bīskapijām.

Izmeklētāju ziņojumā kritizēts arī bīskapa lēmums ordinēt priesteru kārtā šim amatam "acīmredzami nepiemērotus vīriešus", zinot vai nojaušot, ka viņi varētu izmantot bērnus.

Īrijas bērnu lietu ministrs Braiens Leniems pavēstīja, ka valdība izpētīs ziņojumu, lai pastiprinātu bērnu aizsardzības likumus un nepieļautu līdzīgu gadījumu atkārtošanos.

Gaidāms, ka izmeklētāju atklājumi izraisīs sašutumu katoliskajā Īrijā.

Seksuālu izmantošanu bērnībā pārcietušo atbalsta grupas dibinātājs Džons Kellijs norādīja, ka izmeklētājiem nav nodrošinātas pietiekoši lielas pilnvaras, un pieprasīja, lai vainīgie tiktu sodīti.

"Tā ir zināma attaisnošana. Neviens nav nosaukts vārdā, neviens nav kaunināts. Nevienam nedraud stāšanās tiesas priekšā," viņš sacīja.

Izmeklētāju ziņojumā teikts, ka 11 no apsūdzētajiem priesteriem vēl joprojām ir dzīvi, trīs no tiem ir atstādināti no amata, septiņi ir atkāpušies no aktīvas savu pienākumu pildīšanas un viens ir aizgājis pensijā.

Izmeklēšana tika sākta 2002.gadā, kad no amata atkāpās Fernsas bīskaps Brendans Komiskijs sakarā ar atklātībā nonākušo skandālu, ka viņš zinājis par kāda savā pakļautībā esoša priestera seksuāliem uzbrukumiem bērniem, bet nekādi nav mēģinājis aizsargāt upurus.

Pēc virknes apsūdzību izvirzīšanas bērnu seksuālā izmantošanā apsūdzētais tēvs Šons Forčuns 1999.gadā izdarīja pašnāvību.

Pirms trim gadiem Īrijas katoļu baznīca piekrita izmaksāt kompensāciju 128 miljonu eiro (89,96 miljonu latu) apmērā tiem cilvēkiem, kas izmantoti reliģisko kopienu vadītajos bērnunamos. Tajā pašā gadā atklātībā nonāca ziņas, ka arī pret Dublinas bīskapiju iesniegtas simtiem tiesas prasību par bērnu seksuālu izmantošanu, ko pastrādājuši katoļu priesteri.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Nu maitas, lincha tiesu!!!
0
cietumā pie riktīgajiem recidīvistiem-tie zinās ko ar šādiem darīt.
0
vislabāk kaut kur Krievijas cietumā..
0
Unholy pedophile
Preying on the innocent
Protected by the papacy
So called men of enlightenment
Children fingered by the hand of God
Raped in the name of Christ
They took a vow of chastity
Yet have torn asunder so many a life

Chorus:
Chickenhawks of the Catholic Church
Out to save and destroy
They have become the preist of burden
And he's become an altered boy

Men so benevolent
In a position of trust
Molesting children by the score
Rendering young life straight into the dust
They're curch is their Golgotha
Their crucified by the priest
Child becomes the victim
Holy Father becomes the beast

Repeat chorus

Multi-million dollar payouts
Restitution for their crimes
This vile sickness
Cut so many down in their prime
All the bishops and the cardinals
Tried to hide it away
In the parish and cathedrals
The predators come to prey

Repeat chorus

["Altered Boy", Exodus, Shovel Headed Kill Machine, 2005]
0
preziicaaku liriku piemekleet buutu pagruuti
0
pedophile priest a preacher of sodomy
innocent children giving head to blasphemy
in the catholic church religion is his role
to speak the lord`s word he had devoted his soul
commited to the church and a vow of celibacy
his holiness burns with sexual tension and
religious lunacy
he pushes inside, they cry as their anus rips
from their tender lips his unholy semen drips.

sodomizing boys within the house of god
screaming as they rectally accept his prod
withdrawing with bloody penis now hard as rock
he takes a page of scripture and with it wipes his cock
he quotes the bible to his daily congregation
his bottocks bleed from the choir boys flagellation
a molester of innocence violating with every deed
so many times among chapel pews he has spent
his seed
children he baptized know of his crucifix of skin
he makes it holy in their mouths as they choke in it.

(Broken Hope-preacher of sodomy)
0
Mjā, precīzi!!!
0
jaa nu protams pedofiilus tiesaat bez zheelastiibas lai kaadu aitas aadu vinsh ir sev uzvilcis, vai deputaats vai priesteris.

haha bet par taam juusu varenajaam dziesmaam... izskataas ka pashi pidari vinas rakstiijushi, ar taadu degsmi, vienaa kokaa ar pedofiiliem melnos kverpljus pakaart
0
Kaada sagadiisanaas ka visos kontinentos tiesi katoli draaz visu kas pagadaas.
Jauka konfesija.
0
Slash, pirmkārt, katoļi ir visvairāk - D-Amerikā citu konfesiju nemaz nav, man liekas.
otrkārt, tieši katoļu garīdzniekiem ir stingri jāievēro celibāts - un, ja tu gadiem ilgi nedrāzies, tad nav brīnums, ka prātiņš nošķiebjas (īpaši, ja tendence bijusi jau agrāk) un roka pagrābjas pēc tā, kas ir tuvāk, un kas nevar pretoties.
0
Taadu katolu pidaru deel sapraatiigi cilveeki saak uzskatiit visus kristiesus par lohiem.
0
shaubos vai celibaats ir pie vainas, driizaak gan pashi pedofiili savu nekiitro meerkju realizeeshanas vardaa izveelas veidu kaa visnegaidiitaak un bez aizdomaam ieguut savus upurus...

vai arii masonu sazveerestiiba katolju bazniicas kaa visspeeciigaakaas konfesijas nomelnoshanai
0
varu piekrist Slash
0
tas ka shie izdzimtenji grauj katolju bazniicas prestizhu ir passaprotami tomeer pienjemt katoljticiibu kaa ceeloni tam ir vienkarshi stulbi
0
peģiki visi viņi ir-kā var normāls džeks kļūt par mūku, mācītāju utt, ievērot celibātu, visu mūžu atrasties pārsvarā tikai džeku sabiedrībā.
0
var, var... ja nav gariigs neandertaalietis (aka normaals dzheks)...
0
Afgāņu vīrieši šim nolūkam izmantojot melones... Tomēr cilvēcīgāk.
0
florofiili
0
jaa draazt arbuuzus noteikti IR cilveeciigaak,bet ko saka dabas draugi, zaljie?
0
jopcik, bļeaha visus kuri kaut pušplēstu vārdu ieminas par baznīcu vajag piekārt tuvejā kokā un katram garāmgājējam iepērt....
0
Slash : kristieshi arii lielaakoties ir lohi !!!
-
Artuurs : Lai jau grauj to bazniicas "prestizhu" (tas ir apsveicams pasaakums), bet nu nejau ar taadaa metoodeem :/
0
shizm ka tik tu pats neesi lohs ko ?
0
Child abusing. the sick man. his thoughts.
The criminal perverted act. rapes and kills.
No one heard the cry. no one saw the tears.
No one, no one heard ...

The scream, the scream, the scream
The scream in a sick world.
Full of violence, full of perversion.
Satan goes around
Searching for inhuman machines.

Everyone is searching for answeres.
Answeres from this world
But satan´s influence has come
To manipulate the minds

Acoustic Torment - Sick world
0
Artuurs : es pateicu taa kaa ir. lohs ... maybe tu pats taads esi ?
0
nu šitas dziesmas teksts jau vairs nav tik precīzi pa tēmu. Katoļu baznīca nekur netiek pieminēta.
0
pamegini paskatiities un padomaat plashaak... varbuut tad arii teema paraadiisies
0
shizm esmu kristietis un veel pietam katolis, bet tici man, man tavi apvainojumi kristieshu bazniicai shkiet smiekliigi un ne vairak...
0
Artuurs : nu smejies, ja tev smiekli naak :D Man taapat pajaat. Bet saaksi propogandeet to savu smirdiigo bazniicu ...
-
Veel ar vien nesaprotu - kaa cilveeki taadaam muljkjiibaam var ticeet. Es no kristiesha par ateistu jau siiks buudams paliku. Lepojos, ka man apskaidriiba jau tad radaas par shiim lietaam. Ceru, ka tev domas arii mainiisies - pasham tikai labaak buus.
0
haha ja es saakshu propogandeet savu bazniicu haha tu man smerdeli draudi vai kaa ?!! ok tagad es tieshaam smejos

hehe es akal nesaprotu kaa tu vari sev taa liekuljot un noliegt kristietiibu... tavas dveeseles labaa ceru ka tu laikaa attapsies nepraatiigais !
0
..nu jā, visiem tak sen zināms ka pasauli radīja dieviņš, he he
0
nu noteikti to neradiija mazu iedomiigu perdelju uzskats ka viss ir totaalas mulkibas un karo4e TRUE !
0
Uzkabinaajushi to mistisko vaardu "kristietis" visiem, kuri rupji neaplamaa bazniicu vai religiju.Njaa.Lai kaut ko noliegtu tas pirmkaart ir jaaizprot vismaz prieksh sevis.Pietam ir "stiliigi" buut antiniekam jo ar pentogrammaam un apgrieztajiem krustiem un citiem taadiem suudiem var tiiri labi nopelniit cik esmu dzirdeejis :D :D

Bet buutiibaa vecaas latviešu multenes ir joprojām lieliskas.Sen nebiju redzējis "Sēd uz sliekšņa pasaciņa"... ai, un Yana Cova.... varbūt viņa joprojām nav tāda mauka kā visi domā....
0
roof, tas par to dziesmu jau tā puspajokam domāts. Bet, ja pirmās divas burtiski apdzied *tieši* šo tēmu, tad šitā jau tāda vispārīga. Ja paskatās plašāk, tad bezmaz pusi no visām dziesmām var uz šo tēmu attiecināt.
0
Intars
Acoustic Torment lirika man likaas vispiemeerotaakaa lai paraadiitu ko pats domaaju. Pie tam shii grupa ir maigi sakot lojaala religijai
0
Artuur : tu mazaa suudu pumpa. Mazaak alu dzer, ja tev smadzenes skalojas. Eu .. pag .. a tev vispaar smadzenes ir ? Izklausaas it kaa tev tavu pirdienu skanja tukshajaa galvas kausaa atbalsotos.
Noveelu tev speeciigu dupseeshanu no to tava miiljotaa iestaadiijuma darbinieku puses :D Lai tev labi bumbas sitaas un naakamaa riitaa piecelies ar 8 shuveem savaa aanusaa. Muahaha. Man jau smiekliigi palika. :DDD Varbuut meegjini uzstaadiit rekordu dibenaa vaaleeshanaa un no riita shuushanaa ciet. Vismaz "pamperiishos" kaadu laicinju dabuusi pastaigaat :DDD
Un tad naakshu es, kas ar savu kerzu tev taa ieliksh pa dirsu, ka tu taisnaa celjaa apakalj mammai veederaa ielidosi.

Fuu es piekusu. Shitik garas poeemas sen nebiju drukaajis. hehe. es ceru, ka ar to mazuminju, kas iespeejams tev galvaa palicis, pietiks, lai shito paarstraadaatu potenciaalais pedo-kropli.
0
roof : nju anti buut ir stiliigi pokemoniem un cilveekiem, kuri grib buut taadi pashi kaa visi paareejie seetaa.

P.S. Es pie shiim kategorijaam nepiederu. Un apgrieztie krusti, pentagrammas, u.c. vispaar jau nu nav vareno atni cilveeku galvenaa simbolika. Pastudee kas un kaa pirms saac kautko staastiit.
0
shausmu lietas pasaulee daraas nelabi jau metaas ka padzird
0
Man ir vienalga kas ir vareno vai nevareno galvenaa simbolika bet runaajot tiiri par paardoshanu shiis mantinas ir manaamas kaklaa daudziem dream evil.Abi shie simboli tika mineeti galvenokaart taadeelj, ka ir adopteeti no religiskajiem simboliem.Jebkuraa gadijumaa shii teema taapat nekad nav runaajama jo paaraak bezjeedziigi tas buutu.Taadeelj jaanopeerk popkorns un jaaskataas brutaalo/anaalo vaardu ciinjas kuras jau ir aizsaakushaas cik redzams :D
0
vai es teicu POPkorns? vai... :D
0
muahahaha :DDD Nu labi, lai jau paliek :D
-
Nu iekod gan taadu true apdegushu POPkornu ;DDDD
0
Pentagramma (5-staru zvaigzne) jau nu gan nav aizgūta no kristietības.
0
pent latwiesiem ir lietuveena ziime:)
0
pentagramma ir viens no visvecākajiem simboliem, sen pirms latviešiem un kristietības
0
tiesa ka viens no vecakajiem un to ir izmantojushi gan pagaani, kristieshi, senie izraeelji, pestelji utt. Kristietiibaa piecstuura pentagrammas pieci stuuri simbolizeeja piecus Kristus ievainojumus.
Apgriezto pentagrammu izmantoja dazhas religijas un kulti un veelaakos laikos tas ir kluvis arii par saatanisma simbolu.Saada pat pentagrama ar aaza galvu viduu sauc arii par Bafometa vai Velna aazi(iedzilinaashanaas un paarzinaashanas vaardu savienojums).Tiesa konservatiivie kristieshi neuztver atshkiriibu un visi simbolizee launumu un vardarbiibu.Viena no kristieshu apvieniibaam kura izmanto apgriezto pentagrammu kaa savu simboli ir Austrumu Zvaigznu ordenis ( www.easternstar.org/ ). Vairs neko nepaarspriezhu par sho teemu reekinoties ar viedoklu dazhaadiibu un diskusiju bezjeedziibu.
0
Interesanti arī, ka Svētā Pētera krusts ir kļuvis par antikristietības simboliku :D
+3
Sanāk tīri normāls celibāc :)
www.kasjauns.lv/lv/zinas/184794/bij...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas