Children of Bodom
0
Sveiki!
Es nesen safanojos par vinju dziesmu Downfall- vieniigaa, kas man kompii no vinjiem ir. Vai juus nevareetu ieteikt albumu, kursch ir visliidziigaakais schai dziesmai, vai vinjiem visi ir vienaadi(labi)?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
:) Fraaze kaa kulaks uz acs... visi albuumi vinjiem ir vienaadi (labi).

Nu labi tik traki nav, ir paaris labie songi kaa piedeva kaa piedeva kaadai atrakcijai, bet kaa galveno eedienu es shos noteikti nepasniegtu.
0
"Downfall" ir no albūma "Hatebreeder" un tas varētu pat būt viņu labākais albūms. Viņš viss arī ir apmēram tādā stilā. Ātrs, dinamisks un melodisks.
0
Nav jau viņi ar idejām pārbagāti, bet tomēr man patīk. Pat ļoti. Nightwish, piemēram, apnika daudz ātrāk.
0
veel ari pedejais ir laps"Hate Crew Deathroll"
0
Hatebreeder arī man patīk vislabāk. Pirmais disks man ļoti patika, kad iznāca, bet tagad klausoties, dzirdu samērā daudz lažu tieši tehniskajā ziņā. trešais disks Follow The Reaper bija tāds prātīgāks un lēnāks, bet pēdējais Hate Crew Deathroll lielā mērā dara pakaļ Hatebreeder. Un jā, nav ieteicams lielās devās... patiešām var ātri apnikt :)
0
Paldies!
0
albuuma Follow the reaper gan ir laps treks"Every time i die"...
0
klips ari interesants
0
Downfall tiesaam ir laba dziesma un viniem taadas ir vairaakas. Viss albuums arii labs!!
0
Kaa nu kuram liekas pa gaumi nestriideesimies...
0
nav ko teikt - CHILDREN OF BODOM spaarda dirsu pamatiigi... man arii baigi patiik...
0
Pirmo reiz kad es dzirdeeju CHILDREN of BODOM Needled 24/7 es biju tik sajuusminaats dzirdot to sintezaatora un gitaaras solo. Tas bija tik brilijanti. Ja jums paatiik Children of Bodom instrumentaali, es iteiktu jums paklausiities SONATA ARCTICA ja juus nekad neesat dzirdeejushat vinus.
0
esmu dzirdeejis abus shos somus childreni man paspeejushi jau noriebties jo visi albumi gandriiz vienaadi un paaraak aatri beidzas kaukaa prasaas taadi garaaki gabali nu kauko taadu kaa dragonforce kas veel veiksmiigaak savieno tos sintezatoerus ar gitaaraam
bet nu kad nesen tos sonata iepazinu tad nu likaas kaa var buut metaals un tik viegls daklausot to jauno nu tiiri taa neko iisteniibaa pietruukst tikai smaguma niknuma utt kaa jau black cieniitaajam
0
man dikti patikas klips Every Time I Die.
0
ūū jāā....modīga nāve :D
0
Manupraat labaakais ir vinjiem Deadnight Warrior. vismaz man taa stjiet...
0
Heh, ljooti patiik children of bodom, kaa jau power/speed metaals vairaak, ir viss no vinjiem.(cd, dvd)
0
Vo, beidzot veel kaads, kas neuzskata CoB par black :DDDD
0
dazi jau pat pa death shos sauc
0
khem...black jau diez vai tie ir :DD
0
Children Of Bodom un Cradle Of Filth ir pashi
labaakie !
0
blje tas ir muzons,kas man vislabaak patiik!! nez.kad vinji buus riiga....
0
aa un man liekas,ka vinji spele death metal!
0
neesmu viņos tā baigi iedziļinājies, bet visur tiek skandināts ka tas ir power metal with harsh vocals, bet man viņus labpatīk saukāt par new wave of scandinavian death metal
0
par power viņus saukā tāpēc, ka ģitāristam dikti patīk atdarināt Malmstīnu. IMHO, pat ja pieliktu melodisko vokālu, īsts, tradicionāls power tur nesanāktu vis.

Ja gribi pieskaitīt pie At The Gates pakaļdarinātājiem - tā ir cita runa :)
0
starp citu jaunaakais ir Children Of Bodom - In Your Face (2005)
0
Es jau gan sliecos piekrist tai d4efinīcijai par power metal with harsh vocals. Jā, tradicionāls power nesanāktu, ja pieliktu kādu trallinātāju pie mikrofona, (bet nekur nav teikts, ka power metālam jāskan ir tieši TĀ un nekā citādi - ir tak iespējamas atkāpes no vispārpieņemtā, tai pat laikā lielākoties turoties stila rāmjos); ir nosliece uz speed, un mazdrusciņ kāda piešprice no gēteborgas ar, bet nu death toč tas nav. Gēteborga jau ar nekāds lāga death nav; Ja nu vienīgi pirmie 3 Arch Enemy bija melodic death un vēl pāris eksemplāri, tomēr lielākā daļa drīzāk pieskaitāmi specifikajam žanram, ko es saucu vnk par Gēteborgas metālu. Un uz šo ar CoB nemaz tik liela nosliece nav.
0
Karoče tas ir --->Extreme Power metal
Protams agrāk baigi fanojos par šitiem, bet apnīk tā vienveidība.... un biški pa ļenganu šamējie... bet man ir viņu visi oficiālie albūmi un videoklipi, kā arī Tuska 2003 Live un Trashed Lost and Strungout in Hellsink tāda īsfilma....
0
divani, man likas ka shito grupu vsipar nevines neklasuas, bet vienu bridi man ari patika, nu bet tas katram pasham jaizlemj, ka vinam ar to gaumi ha ha ha
0
ja ja cilveki grib meklet labu melodic death, tad es zinu tikai pirmos """""arch enemy"""", (par at the gates nefanoju ,ta pat ka haunted, tie man galigi nepiedur ), ūn vel iesaku gorefest ( aj uz viniem starp citu jauns albusm zinacis, itka kaut kas starp erase un Chapter 13 vai kas tads, nu driis kaut kadu recenziju uzcepshu. vo tas ir labs meldoic death, ta pat ka ari shis tas no carcas dailrades, vairak man nekas tads melodisk forsh nav zinams, un nekads debiils children of pokemon
0
gorefest jaunias ir labs, vairāk uz erase velk..nav vairs rokenrols, necenšās vokāls ar savu balsi kaut kādus meldiņus vilkt. erase vispār bij pēdējais ko no viņiem klausījos tā sirsnīgi un šis jaunais bij baigi patīkamā atkalredzēšanās..:)
0
a melodic death-edge of sanity!!!!!
0
japamegina, be ceru ka nav kaut kads in flames vai vel nezin kas, ja un vel es jau daudz reizes esmu teicis, bet laikam grupas kas nak no cehijas ari tiiri labas, nu wayd, shis tas tiri interesant, un tads nedzirdeets, nu nav gluzhi zviedri vai jenki.
0
"Arch Enemy" Stigmata un Black Earth,ta ir vnk super,ar tādu enerģiju iespēlēts,ka pilnīgi izspiež no tevis pēdējo sulu.
0
ja atcerejos, tolx, shitas tev patisk, veca arch enemy vokalista porjekts "hearse laikam saucas", drausmigi melodisk, bet sasodiiti labs, vo tas ir jadzird, es pat teitku ka tas ir varak arch enemy neka pats arch enemy
0
_^*&^(_*&(_^(_* GOREFEST JAUNS ALBUMS????!!!! )}*Y@+*@ ({UFH*#YR ]0*f)}f HYF 032QFIH3210] YR AAAAAAAAAAAAAAAA
0
nez. kad vinji buus riigaa.....
0
Gaidi ar maisu....
0
nemaz nevajag..
0
nez, man tas edge of sanity kaut ka galigi neaizkeera, varbut tas ir tas vienkarshakais kas var but, tads ka sakums un nu tad velak idejas atistiias, enzinu, man personigi nelikas interesanti
0
kādu albūmu ievērtēji? man gan šie ir tuvi no seniem laikiem jau..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas