kamieļjājējs
0
he, ieraxtījū gūglī sentenced un uzrāvos uz tādu raxtu

A United Arab Emirates man has been sentenced to three months in jail for having sex with his employer’s camel. He reportedly claimed he had fallen in love with one particular animal. In accordance with Islamic law the animal will be destroyed.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja nu vieniigais ko es iznu ka fredijs merkurijs uz skatuves izdraza azi, vai ari tas bija tikai baumas, man personiigi po par tiem kamieļiem
0
Cilvēka tizlā fantāzija var sasniegt ļoti augstus mērus..
0
Pareizi ir, tas, ka džeks nejauši ielika divas vienādas tēmas, nenozīmē, ka šī tēma būtu jāatstāj novārtā!!! Uz priekšu! Atbalstīsim arī šo!!! Katrs posts dos vismaz to kopības apziņu un sildīs.
0
bija viena anekdote sakaraa ar ssso teemu
0
Jā, bija gan: "Kāds vīrietis jau ilgu laiku klejo pa tuksnesi, vienīgā dzīvā radība šim blakus ir viņa kamieliene. Nu dikti, dikti vīrelim gribās seksu, sievieti jau kur tas laiks nav dabūjis. Domā, domā, izdomā savu kamielieni izdrāzt. Uzmeistaro kaut ko līdzīgu ķeblītim, uz ko pakāpties un nupat jau domā ķerties pie lietas, kad kamieliene noniecina kavalieri un paiet dažus soļus uz priekšu. Vīrelis centīgi atkal iekārtojas pie šamās pēcpuses, bet atkal daži liktenīgi soļi uz priekšu. Pie trešās aplidošanas reizes kā gadās kā ne, garām iet sieviete. Vīrelis priecīgs uzsauc: "Eu, atnāc palīgā- pieturi to kamielieni!""
0
jā. bij dzirdēts vispār rēcīgi=)
0
Nepielien.
0
Es nepielienu, es smēķēju ūdenspīpi.
0
Maita.

Es arī gribu. ;)
0
Nu jāāā...
0
Es tev varētu uzdāvināt ūdenspīpi, kaut kad. A varbūt tu gribēji ko citu?
0
Varbūt kamieli? ;) vai vismaz palmu?
0
Aha, zinu, kas tev prātā- uz barteri ceri...
0
Man prātā ir doma kur dabūt normāku tabaku.Kurš zin kur var dabūt normālu ūdensļuļķu tabaku?
0
A uz ko tu ceri Lūsi? Uz diviem zaķiem ar vienu šāvienu?
0
Reizi par reizēm, lai vairs šitādus jautājums man neviens neuzdotu: nepatīk man dzīvnieciņi, nu nav man zoofīlas novirzes. :D
0
Es par to barteri...
0
Ak tad tomēr barteri.. Atkodu tevi?
0
Nevaig man kost.
0
A kam tad lai es kožu?

Nu tad lūdzu te pieteikties kādu, kam drīkst kost. Tā ja. }:)
0
Tev vaig pīpēt vai kost?
0
Man vajag visu uzreiz, daudz un ilgi. m/
0
Tad es tev došu pīpēt ūdenspīpi un kodīšu tev ilgi;)
0
Tā, un tagad, ja tev vēl kas piebilstams, labāk privātā sarakstē.. };)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas