northland`s black metal
0
sēžu tag uz darkthrone, satyricon, isengard un storm. nav nekādu kritēriju lai meklētu l';idzīgas grupas netā, tapē moš kāds var pasviest dažus labus nosaukumus? netīrs norvēģu blekijs, var ar tādu ku siņķiki iekšā..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mysticum, zyklon-b, the kovenant, deathstars, zeromancer
0
oba, kvist + tulus (lālāļā, tas albijs ar bizēm), dawai, vēl solefald kāds kaut
0
ULVER ja vel nepieleca bez manis ble
0
the kovenant, deathstars, zeromancer
ņirgājies vai?
0
ulver vecie jā..tos es zinu
0
NĒ, NOPIETNI IESAKU ok deathstars ir zviedri, sorry
0
deathstars ir ok-man patīk..viss precīzi nostrādāts balss mainās tur kur jāmainās, bet bļeģ BLACK man vajag
0
Elite, Old Funeral, Urgehal, Khold, Shyning, Arkanum...
0
Fui, Arckanum arī ir zviedrs
0
Vispār droši vari ņemt VONDUR, nenožēlosi +)
0
khold zinu-kauka netīk man, pārējos ievērtēšu, danke ibio:)
0
mauka
0
oba netēmā trāpīju

bet vispār jā, tu arī
0
nav ko ieteikt, neko nezinu, varu vienīgi iepriekš nosaukto sagrupēt rindā, bet vai tad kāds novērtēs ?! iespļaus sejā un liks pielūgt klitora leškas
0
old funeral m/ bet vairāk tur oldskūl deatuha, bet labs..sirsnīgs tāds
0
Varbūt Aborym?
0
Jā.. Old Funeral.. tie ir baigie vīri. Tieši kā atgādinājāt, meklēju kur ir, un.. blinn, nav tās mapes vairāk. Kas notiek?!
0
eu, paldies par to aborym!! nopietni, cik atceros no dazam dziesmām man likās tāds meihems, mardukijs catagva utt...bet nē..tag novilku..un..ir manējā atmosfēra..:) tās bungas fonā..uhh
0
prieks palīdzēt;) Aborym gan nav true black, šamējie no Itālijas.
0
Aborymā jau tak Attila ņēmās. Bet taga, ka ir apakaļ, laikam Aborym aizies čučēt... moš kāds zin, baigais besis ložņāt pa tiem ārzemju saitiem. Varbūt, ka turpinās ar citu onkoli priekšā.
0
Sonnenmensch..tas pēc kā man sirds ilgojās ir Elite!!!!
0
Aborym gan nav true black, šamējie no Itālijas.

.....music above all....
0
protams;)
0
ja neskrien pa kalniem un neneesaa laapas, es neklausos
0
aizmirsi piebilst, ka pa kalniem ar lāpām jāskrien, saglabājot ieliektus ceļus, līdzīgi, kā imitējot krabjus. Acu bolīšana un sejas šķobīšana arī tikai palīdz.
0
un veel krampjainiem pirxtiem jaapleesh no sejas apnikushais meikaps, neskaadee arii nofilmeeties sviistosham ar pliku veederu uz kuustosha ledaaja 30 graadu karstumaa...ir meeginaats
0
Sonnenmensch, aizvakar, plkst. 17:15

Arkanum... tas gadijuma nebij tas "grava fon ..."xuj vin zin tur kada klipa staiga pa mežu maskā un bļaustās. Tas man liekas ir līdzvertīgas "humora" ziņa imortal ravendark'am :))))))))))
0
Tas bija Arckanum. Man mīļākais paganblakks, kāds jebkad ir uzmeistarots.
0
BOYD RICE
++++ ++++
0
samekleejiet dziesmu "People". baigi labais teksts
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Sonnenmensch
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
TurboHobo (jauniņais)
Mustana (jauniņais)
Viskas