apskat shito
0
zinu ka nav pa teemu bet nu tomeer , iemetat aci!
www.tvnet.lv/resources/albums/iv...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
un????
0
ņāāā...., bet nu tomēr... samet šmigu
0
sviesc
0
tagad bija jaabuut sajuusmaa vai jaaironizee?
0
Xena... mm seksiii
0
which backstreet boy is gay?
0
archij, tev patiik vecaakas daamas vai tu to par teerpiem?
0
amazones ;)
0
teerpiem un attieksmi ;]...

vispaar par shitiem abiem (xena un heerakls) mazbudzheta banaalajiem seriaalinjiem man tomeer labas atminjas, pirms paaris gadiem diezgan regulaari skatiijo forshi bija :D... briizhiem pat uz parodiju vilka ;]
0
ko tu! padziivojushi, puspliki tantuki.
0
nujaa, tas mazais budzhets...Parpalas jau smukinjas tikai arii taa kaa tirgus versijaa..
0
hehe ticu ka tu taados teerpos izskatiitos labaak :D,... ar zobenu un paatagu... mm.. un to metamo rinki ;]

nu jaa parpalas bija no vieteejaas humpalas bet tas kaa visi ljauni briesmonji bija uztaisiiti hehe, super-specefekti :D
0
viena ksenas serija labu miitu stastiija-par to ka agrak cilvekam bija 4 kajas,4 rokas...bet dievi uz vinju sadusmojas un parskela uz pusem...izveidojas 2 cilveki,katram 2 kajas,2 rokas,bet tikai puse no sirds..un taa cilveks visu dzivi meklee otru savas sirds pusi...
0
nu varbuut vietaam vizuaali izskataas paleeti ,
bet tur vajag iedziljinaaties un saprast.
vaardu sakot tas nav prieksh visiem.
kaads par to varbuut pasmiin bet citam taa varbuut
ir dziives jeega.

apskatat www.xenaville.com vai www.ausxip.com
ja neticat man
0
ar spaarniem, puikinj, ar spaarniem. un, kad tieshaam pacelj iistu taada izmeera zobenu, muskulatuura uz rokaam manaami izdalaas, gluzhi taapat kaa gaazes no zarnu trakta, nekaadu butaforiju, viss pa iistam
0
neapskauzhu cilveeku kam seriaals xena ir dziives jeega... ta jau driizaak makgaivers vai a-komanda, gjeniaalie inzhenieri ar virspuseejaam zinashanaam ekzaktajaa jomaa kaa arii neapshaubaami krutie dzheki...
0
sc, daziem dziives jeega ir VEEL romantiskaakos seriaalos
0
bij kkur ineta super filminja kur taa nabaga daama aizleeca zirgam garaam ;]
0
estrelita, netiiraa seja !
0
prosta marija
0
:)
0
bagaatie, tipo arii raud ?
0
he iesaku SG1
0
Izaura, peedeejaa darba vietaa visu laiku dungoju to dziesminju, vo, klasika!
0
un kada ir sho serialu morale?ja nevari dabut kadu virieti tad paliec stavokli un vinja maigaa sirds tak nespes pamest tevi un bernu?
tik saldi,ka jau cukurs no padusem tek ;D
0
neaizmirsti veerpt sarezgiitas intrigas pret vinja braali, kas patiesiibaa ir vinja maasa, kas patiesiibaa ir vinja beerns, kas patiesiibaa ir vinja vecmamma un reizee arii miiljaakaa kurai ir amnezija un labaa dibena vaiga veezis...
0
jums pahiem reeka nenak ?kaadu marazmu esat te
sarakstiijushi
0
reeka?tas ir skumji...jaa blė un vel gotiski;DDD..ziepju operas ir arkartiigi gotiskas..p.s.kad te kaut kas censas uzrakstiit kaut ko nopietnu,tad tik un taa sakas stridesanas

peace ;)
0
Twin Peaks.
0
GLABEJZVANS!

nokachaaju nesen theme song... nu super, NU SUPER!
0
Saved by the bell...
zinu kur dabuujamas visas serijas, zheel ka tikai uz kaseteem :( :)
reiz visu noskatijos :)
0
nē,dona beiža forever un vēl bordentauna, jāā,un tās hameleonu rotaļas,lūk tā ir īstā attieksme,yeah
0
eu kapeec novirzaties no teemas ?
teema ir hmmmm. tas links augshaa !
taa sarkanaa rindinja :) g
0
vai tad taas bildes jums nemaz neaizkjer ?
es taas bildes uzskatu gandriiz vai par maakslu!
0
Pelikāns uber alles.
0
nekā tāda nav. punkts > ,
0
saved by the troll
0
un?!
0
pica TV :)
0
es apskatījos un zini, man tā xena teju vai kā māsa, nu es vnk... jūtu eh...
0
es apskatījos un zini, man tā xena teju vai kā māsa, nu es vnk... jūtu eh...
0
Jauna aptauja urskfm > Nihil > Xena vs. Beastmaster

!!!
0
^idiņš
0
o paldies vomit, ieliec bildi, lai zinu kam vēl pa purnu kabatā dot... bet zini ir jau 5-6 klienti rindā, nu es pat nezinu, būs spieķis laikam līdz jāņem...
0
Vomit, vakar, plkst. 20:33 [Profils] [Link]
^idiņš

(tikai nesakiet ka neiebraucaat)
0
tu tieshaam esi debiils
0
Vomit, kas tu esi? ja neesi mīkstais, atzīsties!

:*
0
kas es esmu ?
labs jautaajums !
es ar gribu to zinaat ,bet man liekas ka shodien
es esmu parasts veemeklis
0
vārds, uzvārds, bilde, adrese

vai tas ar tev katru dienu mainās?

/me j.balodis, zemites 2, piekaap, parunaasim, bl@
0
0
mīkstais karoče

tā jau es domāju..
0
tas ko tu domaa man galiigi neintresee
0
tā bilde ir visparastākā butaforija... desas jau es ar māku ēst.
0
Infected biogrāfija alternative.lv

"Till now the style could be called a mixture of trash/nu-grind"

jopcik bumbiņ...!!! Būšu kautko smagi palaidis garām. Tas iespējams ir rakstīts jau pāris gadus apakaļ, bet ieper riktīgi. trash/nu-grind. Es tak visulaiku nevarēju tikt gudrs, kas tas nu-grind tāds ir par zvēru. Izrādās tas tak ir Infected!
0
Es vēlos lai šo manu tekstu ierunā Kristofers Vokkens
0
un tas tiktu atskanjots ieksh radio swh rock ik peec katras dziesmas?
0
Vispār jau tas palīdzētu labāk iztēloties intonāciju, bet tu jau nevari iztikt bez kārtīga vēderu turamā joka, saprotu..
0
tas bildes tadas, nu tadas, blin, riebigas, parak daudz skatoties, negribas vairs kartupeljus eest:( a man garso!jup!
0
Droši vien tas teksts par Infected ir rakstīts pasen. Melnās piektdienas izlasē, piektajā laikam, bija viena vecāka viņu dziesma, un tas bija kaut kas tamlīdzīgs, tā kā detuha ar -core piesitienu, stipri atšķirīgs no tagadējā stila.
0
Nu jā, tā arī sapratu. Izskatījās pēc cipariem, ka varētu būt rakstīts 2003. gadā. Bet nu-grind vēljoprojām man ir neatrisināta mīkla...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas