House of 1000 Corpses
0
Iesaku visiem paskatities sho filmu, vienkarshi laba sausmenite + muzik ar neslikta pa starpai, rezisors Rob Zombie driz sola House of 1000 Corpses 2!!!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Links: www.houseof1000corpses.com/main/index.html...

Tur ar var apskatities Trailer par sho filmu!!!
0
oki, kaukad buus jaanoskataas, ja jau taa slavee :)

es iesaku acid house - nesen ieveerteeju, baigi labais sviests-murgs :))
0
cik atminos viss notiek kā parasti. bet beigas atklājās mizīgie pazemes plašumi. mēsls vardsakot.
0
Sizhets filmai tik tieshaam ir "kaa parasti...", bet shiis filmas speeks viennoziimiigi nav sizhetaa, bet gan autora attieksmee, tekstos, muuzikaa un arandzeejumaa... Viennoziimiigi must see. 5/5 (Jaa un nevajag SHITo filmu "caurskatiit" burtiski kaa daudzi meeginja kritizeet Kill Bill...)
0
Es teiktu tā-skatoties filmu sākumā man likās, ka beidzot kāds būs ko jēdzīgu uzmeistarojis, bet pamazām tā filma sāka pārvērsies par kaut kādu parodiju, bet par beigām man vispār naf ko teikt- nu ļoti lētas...
0
Es vakar to filmu skatiijos.... Es pat teiktu nav komentaaru, efektinji muuzika.. noskanja nu vispaar SUPER
0
Jauka filminja bija, jau labu laiku taa puudee manu cietni. Jaagaida tik otraa dalja tagad...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas