chenese democracy
0
liela probleema...kur netaa var novilkt dziesmas no ilgi iznaakoshaa, bet gaidiitaa GUNS n ROSES albuuma...iesakiet!! no dc++nevaru to izdariit jo vienam tipinjam pie kaa es atradu...iisi sakot reti vinshs tur paraadaas...:(((
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
paaris dziesmas esu dzirdeejis un nepatika ..labaak klausies velveta revolveri tur ir Rouziigaaka skanja;)
0
uaaau, ir jauns gansnrouzis??? nu nez, uztiniet man labāk kāds kāsi,,,
0
jaa jaaJAUNS GUNSENROS axsels sawaacis jaunu grupu un nosaucis par gunsn...
0
atklaati teikshu velvet revolver nav tas....roziiniites nav:(((( ,bet guns n roses viss vecais apriebies...
chinese democracy ir kautkas forshs, kas par skanju un muzonu. man liekas visas slasha&co pretenzijas pret axl nav pamatotas par dziesmu autoriem.
vieniigais ka axl nevar sanjemties un izdot to albuumu, bet tas ir vienkaarshi lielisks!!!
0
Pameklee hubaa grindcore.no-ip.org
0
nezinu gan ..laikam akal gaumes jautaajums.. nu nepatika man ta skanja (jauno gunu).tur malieks veseli 3gitaaristi bia bet ...
0
guns n roses omfg, it iz so kuul zet zis bend iz still alaiv end puting aut rekordz, daznt rīlī metter haw or wen... tuu beeed zeer iz no SLASH enimoor, bat zeir kūl Opus-Pro stailysh saund vill ollveis stei zēr in mai hārt...
0
/me too

+* axl omfg

/me rubs his clitoris wildly
0
ups, i mean her clitoris
0
mjaa skanja protams diivaina...atklaati sakot ausi griezh, bet velvet revolvers ljoti liidziigs appetite for distruction tikai mazaak melodisks....un vispaar kur var noskatiities velvet revolvers kaadu klipu?neesmu neko redzeejis tikai dzirdeejis, bet paskatoties uz axl rose koncertu 2001.gada izskataas, ka vinjam driiz pensijaa buus jaaiet...nu neteiksim ka gluzhi ozzy osborns, bet tuvu tam...
0
vispaar buushu kljuudijies noklausoties Velvet revolvers kontrabanda nemaz nav tik peljami...rokjiigi, rokjiigi...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas