Alternatiiva stundA
0
Reciigi, bet meegginam...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ko?
0
Adnuts aviitanretlA
0
šarādes ar mēģinam? :)
0
Man liekas tas ir domaats www.europeanhitradio.com/prg/PRG_LV/...
0
Skjiet, ka maajas darbs kaadam ir izpildiits - /forum/45020/
0
Ja tu iz;nmetu to pirkstu no deguna varbūt nebūtu tik recīgi, atkal jauan tēma, kas vajdzīgs nav paskaidrots, saproti kā gribi. Nez zinu ka daudziem te disturbet patīk, nu man ga vinī liekas, ta enkas īpaši iever;ibas cienīgs, nu ja vokals ir tads ipatnējs bet, es dom;aju ka tādu ir daudz. Man personigi kadreiz 200 gadā pa māju metājās deftones "white pony" disks, nopirku deļ digital bath, bet izradījas ka ir arī dažas citas interesantasmierīgas dziesmas ( protams nevienta būtu salīdzināt taču ta samplu likšana un elektronikas padarīšana man atgadina morgion, nu tas kaucošās atbals skaņas tukšuma, man patīk ), da ne kadas tur emocijas, interesanti, man tas digital bath vel jo projām patīk, kompleksainie var priekš sevis definēt ka ko prgeresive/electronic nu nezinu, man po , ka katrs grib tā definē. Nu jā vel japiemin NEUROSIS, ( tieši dziesma "sun that never set parāva ), nu ar savu ekspermentālismu, točna nebiju dzirdējis ka šita liek samplus iekšā, a saucas ambience tribal ( blad un nevis kaut kads tur solfly pedejais, nez, ja kads doma ka dredainam brazīļu gailim ir kaut kāds sakars ar vardu "tribal", nu tad jasaka ERORR). Patikās ari ka dziesma Crawl Back In ( kurai ir ari klips, bet tas jau atkal ir pohuj vai ne ģānij) 4 minutē sakas tada ka mūzika, itkā to būtu rakstīji imants kalniņš, un pēc brīža pievienojas liak samplota flauta, nu tiešām menuets uzstājas, man personīgi tas likās ļoti dīvaini. NU tik pasaka ka neizklausas kaes saku. UN arī labi pie šeit valdoša minimalisma, pilnīiga, C back in dziesmā lidz 4 minūtei plinīgi simetrīja uzīmēta puse kas iebrauc depresīvajā lauciņa, un pilnīgi paslēpj tadas "un atkal viņi dejoja vienu vasaru" beigas, itkā laimīgas itkā ne.

NE TE NAV NEKĀDI KRUTIE METALISTI , RIKTIIGI SAMAGIE, soryy nav , bet nu paklausiities var dažrei, dažāds jau tas noskaņojums.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
kurrrat
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
TurboHobo (jauniņais)
Mustana (jauniņais)
Viskas