foruma browzerotajs
0
kamdelj nava foruma temu browzeris? buutu eertak jums un man..
varetu norm atrast sawaz teemas a to ja pec 2 ned pieej pie pc tad mekleedams pashraxtiito neuziesi :(

tomer banani ir labi..

man patiik banani..

mm.. banani..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ēm? Varbūt pamēģini nospiest uz linka "Forums" zem galvenā Truemetal logo? Tad tev skatam pavērsies 4 galvenās diskusiju grupas, un, kad būsi izvēlējies kādu no tām- it visas foruma tēma, pat tādas, kuras pēdējoreiz apskatītas pirms diviem gadiem..
0
a gulēt nav jāiet?!
0
Kārli, bet man liekas cilveeks bij domaajis taa, lai nav jaaskrien cauri taam entajaam lapaam, mekleejot taas teemas.. (jo kaa redzams vinaa lapaa taas nesatilpst..)
0
Nu varbūt ar
0
Visas nodaljas teemas jau arii nevar laist vienaa lapaa, paaraak daudz vinju ir. Varbuut var palielinaat no 20 links/page liidz 80 linkiem uz lapu. Tad lapa sveers ap 20KB tagadeejo 5KB vietaa... un tas nebuut nav nekas liels.
0
domaju - vaig lai varetu tajas ntajas lapas ko sameklet.. a to - tajaa kraasu salikuma ne..ko nevar atrast. vaidzetu - piem lai cilv var izveleeties piem - sev krasu savam raxtam.. :| vai kadu atdaliijumu.. buutu visp labi ja butu pec alfabeta.. un vel ar taam 80 temam lapa buutu ideali.. :/
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas