AntiPokemoN
0
Cik Juus varat nnemties ar taam GOTIIITEEM, lai tak vinnas dziivo, dara ko grib, gandriiz katraa WWW, jura ir FORUMS ir atrodamas ssiss teemas ar viss dazzaadaakajiem nosaukumiem, te papeetiiju arhiivus, te taa ar netruukst. Vai labaak Jums redzeet vairaak LISIKKUS, kuri dirss Jums virsuu uz katra stuura?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man neviens krišnaīts virsū nedirš, tāpēc vispār nevaru neko pateikt. Man vienkārši viņi nepiesienās nekad, laikam tāpēc, ka baidās no manis (?)
0
Labi neteelos mullkus, ka nesaprotam, ko runaaju
0
jaa man ar garsso meduskuuka
0
Skaisti cilvēki!
0
reiz meezjaa mira zakjiitis un mezjaa veema tas..
0
Zaķītis vēma pēc tam kad bija nomiris vai pirms?
0
vinjsh veema procesaa.. principaa raustijaas agonijaa un aizrijaas ar veemekljiem.. tralaa la la la la la la... Merrrry Chrismass!! ho ho hoo!
0
Viņš bija piedzēries vai ko nelāgu ieēdis?
0
Ko jūs te visu aizvemjat.. vairs nav kur kāju nolikt....
0
ja gan.. liec kaaju uzmaniigi.. ka nepasliid un neizsit visus zobus un nesalauzj sprandu un nesapmetas 9 līkumos..
0
opā... es jūtu ka tas no sirds....
0
ja? Es gan juutu, ka tas ir tizli...
0
Fauns jau iekaapis.. sen sen atpakalj..
0
Saki fotoshopps? Shas tev buus fotoshopps..
0
Ir gatavs! Nu tas ir psc, ku es esmu labss...
0
kaukas nav :/ Tu esi transseksuaalis???
0
Nu kas ir? Nav ko pateikt? Nu tad nesaki neko..
0
muahahaha (atbalsojas muuzhiigajos liktens koridoros)
0
Faun visi jau zin ka tev patīk tizloties un veikt sev ekstremālās pārvērtības un vēl visādas anālības....
0
Turpini graiziit savas bildes korelii un nerunaa to, par ko tu neko nezini.
0
duh.... negribēšu vairāk....
0
taalaak par cichiem jau taapat neko neredzi, ko tad var gribeet...
0
kurš to būtu teicis.....
0
To nevis buutu, bet jau ir pateicis tas, kuram cichi netraucee uztvert kopeejo bildi.
0
hūūū, bet tas smīniņš sejā - uzreiz redzams, ka būs kaukas inčīgs!
0
pareizi ir PRO-POKEMON

vai PokemonPro

vispār nekā tāda nav. es nesaprotu, kuram viņas rādās, es neesmu vēl sastapis, ja nu vienīgi tā Pandora no piparmētras ?:?
0
Ja tu Faun iedomaajies ka tur kautkas cits bez chichiem ir skataams tad gan par augstu veertee sevi un savu maaku..
ha! ne suuda nav!
0
uhh... TOUGH! sorry, kas ir chichi?
0
čiči ir piena dziedzeri.
0
luusi chau!
0
Labrīt, Artūr.
0
hei ejam shovakar uz kinci! es jau edmundu draugos lauzhu ;]
0
Nēē, negribu nekur iet.
0
blin kas tu veca ? forshi aiziesim , dajibenji alus ienesiisim iekshaa, reeksim vislaik, nu forshi buus, karinju filma!
0
ej viens ārčij, normāli cilvēki skatās AVI
0
kiniic ROCKS, vienmeer taa ir bijis un buus, nevar saliidzinaat iespaidus lielajam un mazajam ekraanam!
0
tas pats kas saliidzinaat draazt veceni un sist kulakaa
0
"Ja tu Faun iedomaajies ka tur kautkas cits bez chichiem ir skataams tad gan par augstu veertee sevi un savu maaku..
ha! ne suuda nav!"

Vai cilveeks, kursh sevi veertee paaraak augstu, sevi liek otrajaa plaanaa? Tu gadiijumaa neesi diivaina (lasi - stulba)? Tas nav uzbrauciens, tikai retorisks jautaajums, bet tomeer tikai jautaajums, kh kh kh...

Un vispaar, ir cichi, nevis chichi. Cicis, nevis chicis. Taatad arii daudzskaitlii tie ir cichi. Luusi, blinn, tas vislielaakajaa meeraa attiecaas uz taveejiem! ^tur augstaak!
0
Vieniigais mas sevi tagad un vienmeer veerte daudz par augstu esi Tu, taatad diivains esi tu (lasiit- debils)!
ojaa.. panjirsim, cilveeks njeemies photoshopaa (lai arii pilnu bildi redzeejis nemaz ar neesi), un nu uzblieziis pliku veceni no kaada suuda saita un aizmuguree bla kretiinu, un tad nu baigi dziljaa doma..
smird..
0
Vieniigais mas sevi tagad un vienmeer veerte daudz par augstu esi Tu, taatad diivains esi tu (lasiit- debils)!
ojaa.. panjirsim, cilveeks njeemies photoshopaa (lai arii pilnu bildi redzeejis nemaz ar neesi), un nu uzblieziis pliku veceni no kaada suuda saita un aizmuguree bla kretiinu, un tad nu baigi dziljaa doma..
smird..
0
mas=kas...
pienjirsim=pienjemsim
0
oba jāieliek man arī nauja bilde uz z-festu........
0
akh šitie zvēriņi pirmie pa ķērienam pagadījās...............
0
Elzhuk...

Tavi afekta staavoklja spontaanie dzemdeejumi ir nulles veertiibaa. Vai tieshaam tu esi tik akla un neredzi, ka me ir super-duper?
0
Mees tevi redzam, Elza... mees tevi veerojam...

!!!!!!
0
oj, a man dejaa eksis:p
0
aizej uz aptieku, nopeerc deksi

a man psicho anaeliizee seminaars...

materiaali:
jungs
stalkeris (filma)
steppenwolf + stikla peerliishu speele (hesse)
0
viediigi duper... un to ka Tevi duper var just//
0
Tu gadiijumaa neesi no taam, kuras klikskjinot klaviatuuru meedz liidzi kustinaat mutiiti?
0
PokeMetal, taadu te netruukst
0
materiaali:
jungs
stalkeris (filma)
steppenwolf + stikla peerliishu speele (hesse)

un es visu laiku domaaju, ka esmu dumja, a, re nekaa nebij. es visu to zinu, esmu redzeejusi/lasiijusi. bet bija tachu stalkers (latviskaa tulkojumaa)?katraa zinjaa Сталкэр(laikam, man drausmiiga krievu valoda).veiksmi tev. speak loud and clearly. Un tu neizskaties peec taada, kas vareetu izgaazties.

nodejoju taa, ka 3.kursa puishi uz mani ar atveertaam muteem skatiijaas:)

p.s. metalachuu
0
ko bla, es vēl esmu te??? seminārs jau 8 minūtes kā notiekās, bet uz beigām paspēšu. 5. auditorija, ja kas.. moš aizejiet kāds manā vietā parūnāt, es tāpat katrā bildē savādāk izskatos
0
hihi, aizsuuti Faunu, vinjsh taaaaa parunaas:)
0
ai ko nu tur vairs, iešu labāk uzreiz uz galda tenisu. pie šuvājeva tāpat var bišk vēlāk uz konsultāciju aiziet, aci pret aci sarunāt...
0
poser ir POKEmetal?
ahaa.. pierakstu...
0
Fauns: "Un vispaar, ir cichi, nevis chichi. Cicis, nevis chicis. Taatad arii daudzskaitlii tie ir cichi. Luusi, blinn, tas vislielaakajaa meeraa attiecaas uz taveejiem! ^tur augstaak!"

O jē, Faunam pielipis arī kāds no maniem nīstajiem ieradumiem- izlabot citu cilvēku drukas kļūdas! Paldies, dārgum, es zināju ka šie gadi, kas ieguldīti mūsu attiecībās, nav bijuši velti.
0
Nu tas bia vnk psc kaadi huuteri tam skukjim dabl kafijaa bija shodien. Nu tas bia kautkas... veel tagad njirb gar aciim. Nu TAADI huuteri! Taa ir, kad sen neiziet cilveekos... Taa galvenaa oficiante jau ar bij mauciigi garshiiga, bet vinjai nebia huuteri... :((((

P.S. - mani tik sen neviena nebija nosaukusi par "daargumu"...

Es to noveerteeju! Tas silda...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
pincītis
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas