Čau Fauns!
0
Labrīt.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
oi!
0
Tiesi tagad formateeju savu jauno cietniiti. mmm... tikai es bish kautko pa veelu sapratu.. es uzliku pie format - primary partition, bet taa kaa es netaisos no vinja buutot, tikai izmantot kaa noliktavu, man tas nebija vajadziigs (cik es saprotu) un vajadzeeja likt extended partition... droshi vien jau ka tas iipashi neko nemaina, es ceru. Bet ja nu..? Kaads nezin, vai tas kautko ietekmee, maina?
0
Tas ir ļoti svarīgi.
0
hujviņzin par ko tu runā, bet svarīgi.
0
ok, varat mani apsveikt! I have +233GB on my PC. muahahahahaa!!!! Drive X is ready to go!

Tuulinj visu paarkopeeshu, paarlikshu sisteeminju, un tad mazais Faunuks aizlidos... palieciet sveiki mani mazie draudzinji!!!
0
Revolucija - eto biznes
0
stulbais pidars ble :F itkaa tapat hujova nebuutu shis te veel lielaas... pasaki veel ka tu tulamoru dzer pie sava 25' lcd un labaa kompja.
0
Nu gan Fauns varēsi attiecīgo savilkt uz vismaz 230GB, 3 GB var pataupīt impresijai...
0
nu nez vai LCD būtu tā manta, kas jālieto... paprasi kādam gudrākam kā LCD acis piš...
0
nju es jau gan buutu licis primary partiiciju. un vispaa, veel datus paglabaatu arii uz vecaa cietaa, kas zi - ka jaunais no lieliem priekiem neaiziet pa pieskari (garantija jaa forshi, bet visi smukinjie mp3 un anal-xxx tu tuu).
0
Jaa primary ir jaaliek un skiet Funs visu paveica godam. Neesmu eksprementeejis, tachu liekas, ka extended var uzlikt tikai tad, ja ir jau primary. Itkaa logiski, bet nu kas vinju zin:) Galvenais, lai nav uzlikts parametrs "Active".

Par cietnjiem jau ir paruna "Lai cik liels nebuutu, vienmeer ir par mazu".
0
nu šķiet
0
B-Ugga, es tev piekriitu par visiem 100 p. Tieshi taa arii daru. Nav joka lieta.
0
bet vispaa man a vaig vienu normaalu virsdivsimtnieku - savaadaak viss izmeetaatas pa n-tajiem diskiem, ka neko atrast neva. bet parasto ide
0
starp citu... ko dariit ar kodekiem? Es to k-lite kodekkpakk vairs nelikshu. Baigaa kaka man te sanaaca. Palasiijos par vinu, un bla.. fui. Vinji paarshtancee sisteemaa dll failinju, karoc visu uztaisa taa, ka tu no vinja atpisties vari peec tam tikai paarliekot windowsu. Negribu vairs cakareeties ar kautkaadiem force RGB mode, overlay un ko tur veel. Gribu normaalu servisu, bla! Vai mosh juus varat man paraadiit kur kaa var feini novilkt tos meeslus un mosh pa vienam uzmst. Zin kaa.. kameer nevajag nehuj likt kautko lieku virsuu.

Zinaatkaarais pidars ar ahuuno kompi.
0
blin a man vag ramu optam, un aatri, un leetu, veelams iemainaamu pret sadziives tehniku vai cigareteem.
0
Man ir shitas "ACE Mega Codecs Pak 6.03 PRO" - ir OK!
0
Es savu mp3 pleijeri nemainītu ne pret kādu daudzumu cigarešu.
0
huu, es tik sen nau paarinstalleejis kompi, ka nevienu kodekpaku nemaz neatceros. vieniigi ko atceros - man bi tieshi tas pats - uzliekam to p(k)aku un tad tik ar rocinjaam kjidaajam aaraa visaadus no-name vai dzhug-un-buņ-muņņ kodekus, kameer saak normaali raadiit. a to rausteklis, mazs kvadraats pashaa stuurii vai vispaa ar kaajaam gaisaaam. bllla. taakaa neko nezinu...
0
Jah, ACE ir ok, bet tik un taa sho to nenjem

Iesaku ACE + VLC MP
0
Jah, ACE ir ok, bet tik un taa sho to nenjem

Iesaku ACE + VLC MP

Piemeeram shito nihil.mpe.lv/nefolk/video/beast_... tikai BS Player adekvaati ver valjaa, kaapeec?
0
Jah, ACE ir ok, bet tik un taa sho to nenjem

Iesaku ACE + VLC MP

Piemeeram shito nihil.mpe.lv/nefolk/video/beast_... tikai BS Player adekvaati ver valjaa, kaapeec?

Nu, klau, man tak slinkums ir ar peli tur augshaa braukt tu nesaproti, dumaa opera, ko???
0
Jah, ACE ir ok, bet tik un taa sho to nenjem

Iesaku ACE + VLC MP

Piemeeram shito nihil.mpe.lv/nefolk/video/beast_... tikai BS Player adekvaati ver valjaa, kaapeec?

Nu, klau, man tak slinkums ir ar peli tur augshaa braukt tu nesaproti, dumaa opera, ko???
0
0
ACE man bija miljons gadus apakaļ un baigi kretinēja tas, ka viņš samet kautkādus 3 mēslus apakšā labajā stūrī. (system tray?). Karoč tā nevāji džeks ēd resursus. Kautko tur baigi vislaik pie starta ielādē, izlādē, uzpilda, nomirkšķina. Nahuj tas ir vajadzīgs... K-Lite bija ideāls laiku apakaļ.. Tagad, kad novilku uz iepriekšējās sistēmas K-Lite 2005, sākās visādas huiņas. MPG gļuko, pēc tam viss gļuko, jāmaina tie RGB force, overlay. Vispār uz beigām bij tā ar to mpg, ka na haļavu atklāju kāviņu palaist.. kh kh. Karoč atveru filmu windows media playerī, nostopēju, un kad palaiž BS-Playerī ar 1.overlay mode, tad aiziet normālās krāsās. Pilnīgs sviests.. Nu karoč besī.

P.S. - kā jums vēl nav apnicis ar to operu čakarēties... Vai tiešām Firefox neapmierina?? Popapus bloķē, aizsardzība normāla, bez problēmām iet, viss notiek, negļuko, truemetālā normāli iepostot neatkārtojoties. Kas ir ar jums? Vienīgais, kurš man kautcik varēja pamatot operas izvēli, bij vecais klasesbiedrs, kurš tragad ar webiem ņemās. Un tur nu viņam, kā webu taisītājam tai operā laikam bij kautkāds neliels bonusiņš, ar kura palīdzību var labāk kontrolēt kautko tur, redzēt kautko labāk, hvz..
0
Vienkārsi, par tiem kodekiem kautkādos forumos pabūros nedaudz, un tur kēksi saka, ka lai tik beidz pist sev smadzeni ar tām pakām, un uzmet pa vienam. Ķip pēc vajadzības. Bet nu ar nevar jau saprast. Man tie super-gudrie dirsēji, mega haker-pipeles arī nekādu uzticību nevieš. Viņiem iespējams arī ahūna kruti un pareizi skaitās strādāt tikai ar klaviatūru, neizmantojot peli, jo tā īstie džeki dara, a man kas no tā. Nu tob. nedaudz tādu neuzticību dod tas stilīguma fakts. Vai tad nu es tagad uzreiz zināšu, kāds man tur div-hujiviksks dotajā momentā kautkādam tur formātam ir vajadzīgs?
0
Moš vienkārši jāpameklē vecāka K-Lite versija, kad viš vēl bij normāls. Tie tik bij laiki... gāja viss laistīdamies, klusi, rāmi, neko nevajadzēja. Met tik iekšā BS Playerī un aiziet. A tagad samudrījuši kautko tur smagi. Ā, vēlviens superīgs gļuks tam jaunajam bij tāds, ka kautkādu hvz kādu tur avi kompresiju viņš ienīda tik ļoti, ka atverot to folderi, kur atrodās tas fails, izmet send/don't send error report lodziņu un aizver pļekš visu ciet. Un tā vislaik. Krut, ne? Jankam ar tas pats bij.
0
Tātad.
0
nu gan monologs!!! taa tik turpini!
0
Es laikam to Operu nošaušu
0
Un vēlreiz
0
Klau, bet tas man tā vienam tikai?
0
Čau, Raimi!
0
A kas ir ar Operu?
0
Tā nu es jums varu pateikt, ka pa šo laiku ir saņemts tikai tik un tikme, Mail (6) URSKUMUG@wildmail.net, License Spam has invited you to open a Google mail account - This is an automatically generated Delivery Status Notification THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY … 21:44
SexTracker Signup SexTracker signup for Smoke Me Till I Fade complete! - NOTE: Please save this email! It contains important SexTracker Counter account information … 15 Dec
SexTracker Signup SexTracker signup for Larry's Lingerie Lounge complete! - NOTE: Please save this email! It contains important SexTracker Counter account information … 15 Dec
webmaster [qualityadultblogs.com] Blog submission status - Hello, I've just visited the blog you've submitted: girlongirl.thumblogger.com … 15 Dec
webmaster [twistedblogs.com] Blog submission status - Hello, I've just took a look at the blog you've submitted: girlongirl.thumblogger … 15 Dec
webmaster Your link has been added to ADULT BLOG LINKS. - This is a one time email to notify you of your sites addition to our Adult Blog Links database … 14 Dec
info.plazoo Your feed was successfully added to our index - Hello, Thank you for submitting a feed to PLAZOO! We would be very happy if you are willing to … 14 Dec
GetBlogs. com Girl, please confirm your GetBlogs.com submission... - Check out BlogLogic.net Dear Girl Grill, Thank you for submitting your website to the Blog … 14 Dec
GeekPhilosopher GeekPhilosopher Membership - 14 Dec
blogrankings.com Your URL has been added - Please use the code below to link us. Your blog username is :girlgirl Your blog password is … 14 Dec
MetaFoxx.com Website successfully added - Hallo! Your website girlongirl.thumblogger.com/ was successfully added to MetaFoxx … 14 Dec
submissions Thank you for using our search-engine! - Ref.:Your submission girlongirl.thumblogger.com/ Hi! Thank you for your submission! After … 14 Dec
admin Confirm submission - Hello, license2spam@gmail.com 2005-12-14 you have submitted the following site to our database … 14 Dec
SexTracker Signup SexTracker signup for Girl on Girl complete! - NOTE: Please save this email! It contains important SexTracker Counter account information … 13 Dec
support Your reciprocal link has been added - ilsa, hi! Your link has been added to our site. Link details: URL: ilsareanimated … 10 Dec
webmaster [imageturtle.com] New account - Hello license2spam@gmail.com, You have created a account at imageturtle.com. You can login with … 7 Dec
webmaster [sexblogdemon.com] Blog submission result - Hello license2spam@gmail.com, You have submitted the following blog to sexblogdemon.com: [BDSM … 7 Dec
webmaster [sexblogdump.com] Blog submission result - Hello license2spam@gmail.com, You have submitted the following blog to sexblogdump.com: [BDSM/XXX … 7 Dec
webmaster [twistedblogs.com] Blog submission status - Hello, I've just took a look at the blog you've submitted: ilsareanimated … 7 Dec
webmaster Blog submission status - Hello, I've just took a look at the blog you've submitted: ilsareanimated … 7 Dec
(unknown sender) Your submission was declined by moderator - From: webmaster@worldsblogs.com Reply-To: webmaster@worldsblogs.com Message-Id … 6 Dec
webmaster Your link has been added to ADULT BLOG LINKS. - This is a one time email to notify you of your sites addition to our Adult Blog Links database … 6 Dec
mail Welcome to Flogger - Adult blog list - Welcome t
0
Tā nu es jums varu pateikt, ka pa šo laiku ir saņemts tikai tik un tikme, Mail (6) URSKUMUG@wildmail.net, License Spam has invited you to open a Google mail account - This is an automatically generated Delivery Status Notification THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY … 21:44
SexTracker Signup SexTracker signup for Smoke Me Till I Fade complete! - NOTE: Please save this email! It contains important SexTracker Counter account information … 15 Dec
SexTracker Signup SexTracker signup for Larry's Lingerie Lounge complete! - NOTE: Please save this email! It contains important SexTracker Counter account information … 15 Dec
webmaster [qualityadultblogs.com] Blog submission status - Hello, I've just visited the blog you've submitted: girlongirl.thumblogger.com … 15 Dec
webmaster [twistedblogs.com] Blog submission status - Hello, I've just took a look at the blog you've submitted: girlongirl.thumblogger … 15 Dec
webmaster Your link has been added to ADULT BLOG LINKS. - This is a one time email to notify you of your sites addition to our Adult Blog Links database … 14 Dec
info.plazoo Your feed was successfully added to our index - Hello, Thank you for submitting a feed to PLAZOO! We would be very happy if you are willing to … 14 Dec
GetBlogs. com Girl, please confirm your GetBlogs.com submission... - Check out BlogLogic.net Dear Girl Grill, Thank you for submitting your website to the Blog … 14 Dec
GeekPhilosopher GeekPhilosopher Membership - 14 Dec
blogrankings.com Your URL has been added - Please use the code below to link us. Your blog username is :girlgirl Your blog password is … 14 Dec
MetaFoxx.com Website successfully added - Hallo! Your website girlongirl.thumblogger.com/ was successfully added to MetaFoxx … 14 Dec
submissions Thank you for using our search-engine! - Ref.:Your submission girlongirl.thumblogger.com/ Hi! Thank you for your submission! After … 14 Dec
admin Confirm submission - Hello, license2spam@gmail.com 2005-12-14 you have submitted the following site to our database … 14 Dec
SexTracker Signup SexTracker signup for Girl on Girl complete! - NOTE: Please save this email! It contains important SexTracker Counter account information … 13 Dec
support Your reciprocal link has been added - ilsa, hi! Your link has been added to our site. Link details: URL: ilsareanimated … 10 Dec
webmaster [imageturtle.com] New account - Hello license2spam@gmail.com, You have created a account at imageturtle.com. You can login with … 7 Dec
webmaster [sexblogdemon.com] Blog submission result - Hello license2spam@gmail.com, You have submitted the following blog to sexblogdemon.com: [BDSM … 7 Dec
webmaster [sexblogdump.com] Blog submission result - Hello license2spam@gmail.com, You have submitted the following blog to sexblogdump.com: [BDSM/XXX … 7 Dec
webmaster [twistedblogs.com] Blog submission status - Hello, I've just took a look at the blog you've submitted: ilsareanimated … 7 Dec
webmaster Blog submission status - Hello, I've just took a look at the blog you've submitted: ilsareanimated … 7 Dec
(unknown sender) Your submission was declined by moderator - From: webmaster@worldsblogs.com Reply-To: webmaster@worldsblogs.com Message-Id … 6 Dec
webmaster Your link has been added to ADULT BLOG LINKS. - This is a one time email to notify you of your sites addition to our Adult Blog Links database … 6 Dec
mail Welcome to Flogger - Adult blog list - Welcome t
0
Aa, Fauns, klau es arii tos sarkanos rimbuljus killeeju nost, tas NEKO nemaina. arii NEKRO
0
Aa, Fauns, klau es arii tos sarkanos rimbuljus killeeju nost, tas NEKO nemaina. arii NEKRO
0
jaanospiezh 2reiz drosh peec

0
Pievienot

Pievienot

Nu, es esmu viilies, cik labi ka es ne darbaa ne maajaas operu nelietoju
0
Pievienot

Pievienot

Nu, es esmu viilies, cik labi ka es ne darbaa ne maajaas operu nelietoju
0
eh.. es negribu tos sarkanos meeslus evelreiz redzeet uz sava miiljaa ekraaninja :((((

un evelreiz - :((((
0
Klau, kas te notiek? Man r'ad'as vai k'a?? Nupat biju log off, tagad atkal log in, man liekas te briest konspir'acija
0
trushu invaazija. vinji pagriidee savairojas un naktiis uzbruuk veikaliem, palielinot cenas. eiropas savieniibai valjaa mute, taa ir bezspeeciiga ciinjaa ar trushu populaacijas straujo pieaugumu. ES nespeej to visu kontroleet. tas nebeigsies labi, es jums saku.
0
uh, pieleca. te kaut tas refresh kaa citaadaak darbojas nekaa ugunslapsaa. jaa, ugunslapsas!!! liist liesmas no debesiim!!! liistoshas liesmojoshas ugunslapsas, seera lietus kaa sodomaa un gomorraa tas ir traki un es jums saku tas ir kaa seerga - seeraa un seeraas - juusu kaa vinsh tur, saprataat jau vai ne = seers (Sulfur) un seeriigs, taatad "ieseereejis", siers = krievs taatad ljaunuma sakna, nu, nesaprataaat, veel?

tas ir taapat kaa...

aa

"izkaameejis" = iz-kaameejis, jebshu paarstaajis buut par kaami a.k.a. izgaajis no "kaamja" modes (rezhiima)

paldies pukjes luudzu izkaptij man jau ir
0
uu nee es taa vairaak nedariishu...
0
uu nee es taa vairaak nedariishu...
0
uu nee es taa vairaak nedariishu...
PievienotJebkuru materiālu pārbublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta!
Code & design by BigUgga
info@truemetal.lv
0
uu nee es taa vairaak nedariishu...
PievienotJebkuru materiālu pārbublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta!
Code & design by BigUgga
info@truemetal.lv
0
uu nee es taa vairaak nedariishu...
PievienotJebkuru materiālu pārbublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta!
Code & design by BigUgga
info@truemetal.lv
0
uu nee es taa vairaak nedariishu...
PievienotJebkuru materiālu pārbublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta!
Code & design by BigUgga
info@truemetal.lv
0
uu nee es taa vairaak nedariishu...
PievienoTiesi tagad formateeju savu jauno cietniiti. mmm... tikai es bish kautko pa veelu sapratu.. es uzliku pie format - primary partition, bet taa kaa es netaisos no vinja buutot, tikai izmantot kaa noliktavu, man tas nebija vajadziigs (cik es saprotu) un vajadzeeja likt extended partition... droshi vien jau ka tas iipashi neko nemaina, es ceru. Bet ja nu..? Kaads nezin, vai tas kautko ietekmee, maina?

Fauns, vakar, plkst. 08:07tJebkuru materiālu pārbublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta!
Code & design by BigUgga
info@truemetal.lv
0
Fauns, vakar, plkst. 08:07 [Profils] [Link]
oi!
0
& TAGAD VISS:

Maigonis, vakar, plkst. 08:32 [Profils] [Link]
hujviņzin par ko tu runā, bet svarīgi.

Maigonis, vakar, plkst. 08:30 [Profils] [Link]
Tas ir ļoti svarīgi.

Fauns, vakar, plkst. 08:09 [Profils] [Link]
Tiesi tagad formateeju savu jauno cietniiti. mmm... tikai es bish kautko pa veelu sapratu.. es uzliku pie format - primary partition, bet taa kaa es netaisos no vinja buutot, tikai izmantot kaa noliktavu, man tas nebija vajadziigs (cik es saprotu) un vajadzeeja likt extended partition... droshi vien jau ka tas iipashi neko nemaina, es ceru. Bet ja nu..? Kaads nezin, vai tas kautko ietekmee, maina?

Fauns, vakar, plkst. 08:07 [Profils] [Link]
oi!

Maigonis, vakar, plkst. 05:36 [Profils] [Link]
Labrīt.

Pievienot komentāru:
Vārds: poser
Ziņa:

Aktuāli
DARK CHRISTMAS 2005
MOTOKARNEVĀLS

Forums
Čau Fauns! (46)
Z-svētku dāvana!!! (42)
Smagais metāls uz savas ādas (27)
Shit contest (16)
Atbilde (4)
Jautājums (5)
Albumu veerteeshana (11)
Kas raksturo metālu? (62)
korn (147)
Rūsai koncis... (60)

Login
poser
Log Off
Tavs profils
Mark all as read

Jautājums
Nefolku vajadzētu
vardarbīgi pārdēvēt par Kārli Streipu 35
15%
notetovēt ar offtopiku tēmām vai Ed'n'beast'a Krāna bildēm 19
8%
neko nevajadzētu, mums takš tik labi pie Nefolka pakaļas 8
4%
par daudz goda ķēpāties - vienkārši izbanot 56
25%
pie dirsas 108
48%
Kopā: 226
Jautājumu arhīvs

Meklētājs


Online [1]
roof

Arhīvs
« Decembris »
P O T C P S Sv
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
« 2005 »

Viskas
Piparmētras forums
Mailliste
Saites


Jebkuru materiālu pārbublicēšana bez saskaņošanas ar autoru ir aizliegta!
Code & design by BigUgga
info@trueme
0
No scrollbar employed

/me akrobaats
0
megakiss
0
gribeeju rakstiit megamiks
0
klau fauns tev tak patiesiiba nav nekaada jauna cietniisha, vai ne? nu, saki ka nav, saki saki
0
Poser, tu esi ciema plānprātiņš?
0
poser, šodien, plkst. 01:24 [Profils] [Link]
uh, pieleca. te kaut tas refresh kaa citaadaak darbojas nekaa ugunslapsaa. jaa, ugunslapsas!!! liist liesmas no debesiim!!! liistoshas liesmojoshas ugunslapsas, seera lietus kaa sodomaa un gomorraa [trushiem beigas, kaads praatiigs cilveeks beidzot!!!] tas ir traki un es jums saku tas ir kaa seerga - seeraa un seeraas - juusu kaa vinsh tur, saprataat jau vai ne = seers (Sulfur) un seeriigs, taatad "ieseereejis", siers = krievs taatad ljaunuma sakna, nu, nesaprataaat, veel?[serij sir samij vkusnij]

tas ir taapat kaa...

aa [lalalaa, tralalaa]

"izkaameejis" = iz-kaameejis, jebshu paarstaajis buut par kaami a.k.a. izgaajis no "kaamja" modes (rezhiima)

paldies pukjes luudzu izkaptij man jau ir
[veeleetos jau sanjemt no poser kjepinjaam:)]
p.s. sirsniigi iesaku izlasiit Torgnija Lindgreena romaanu "Gaisma", tad par trushiem viss buus skaidrs. Papildus literatuura - Torgnija Lindgreena "Madonna ar dunci".
0
man shodien rezhijaa caurlaide[tipa gjeneraalmeegjinaajums]. noveeeliet man veiksmi riitdienas eksaamenaa/skatee. baac, vakar bija lielisks, radoshs meegjinaajums, taadas idejas bira laukaa no manis un aktieriem, ka etiide buus lieliska, paldies aktieriem un operatoram:)
0
poser. chau!
0
Šodien ne īpaši daudz anālību forumā notiek.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas