totaals CHAU
0

Nu bet totaals chau!!!?!?!!!11 Muuzikas indutrieshi gadiijumaa neaiziet bish bish par taalu shajaas lietinjaas? Fukk off, es vakaraa noguris gribu atrast Tooliem Parabolas Drop D tabu, lai vareetu vienreiz normaali pachikinaat un piemirst par dienas jaukajiem piedziivojumiem, a tagad es, yohaidy, netieku iekshaa mxtabos. Ta nu domaaju nokaarushies shie mosh buus, eju Metaltabos, taboraamaa, utt. Nu nekaa. Re ko taboraamaa atrodu...

"Tab and Lyric Sites: Is The End Near?

The music industry is to extend its copyright war by taking legal action against websites offering unlicensed song scores and lyrics.

The Music Publishers' Association (MPA), which represents US sheet music companies, will launch its first campaign against such sites in 2006.

MPA president Lauren Keiser said he wanted site owners to be jailed.

He said unlicensed guitar tabs and song scores were widely available on the internet but were "completely illegal".

Mr Keiser said he did not just want to shut websites and impose fines, saying if authorities can "throw in some jail time I think we'll be a little more effective".

Read More @ BBC"

Fukk jū. Un ko tad tagad? Visa gjitaaristu komunikaacija ir izpistdraateeta. Tabi, kurus onkulji pashi klausoties muuziku un smadzenjojot aaraa uzraksta tiek aizliegti. Nu nez smieties vai raudaat. Aizliegs veel tekstu lapas... ...tas ir vispaar ROFL. Nu nav jau protams taa, ka nevar pats domaat taas gjitaaru partijas un solo... bet nu bija tomeer tabi taads jauks un aatrs veids kaa vareeja kaut ko normaali pamaaciities un paskatiities. Vienkaarshi debiilisms, kaadam buutu kaut kas jaadara lietas labaa. >:e
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
fuk fuk
0
nekas nekas, tie kopiraiteri juut naavi tuvojamies. izputees, nesatraucies. veel biki...
0
tieši vakar ar par šo atradu un gribēju pavēstīt, bet Runcis mani apsteidza... man kā tabu kolekcionāram tas ir liels satraukums... tas ir tāds palielu apmēru fukk... pipeles bla
0
super - tagad iekš DC++ arī txt failus ar tabiem cilvēki kačās (izglītošanās nolūkos protams) :))))
0
...un tirgos zobupastas
0
0
darīts...
0
Liela aktivitaate shajaa teemaa juutama. Nu labi, ka ir vismaz dazji, kas iebilst pret shito mauciibu, noveelu no sevis jums shogad engjeli redzeet... ...paareejiem zjagaru buntes dabuut...
0
nu jau 4740 Signatures Total signed.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
mynegation (13 gadi)
Viskas