Kur lai sagaida Jauno gadu???
0
Rādās ka kārtējo gadu miju naaksies pie kompja un TV kastes mājās pavadīt, ja kaut kas netiks operatīvi izplānots. Varbūt varat ieteikt kādu no sabiedriskajiem pasākumiem kur šos svētkus normālā gaisotnē (pie ne-idiotiskas mūzikas) godam nosvineet..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mezjaa.. kur vilki un laachi
0
Uztaisi grūstiņu pie sevis mājās.
0
Detroitaa!
0
jaajaajaa, maajaas tas der, cieminji pieteiksies, varu pat alu panemt, superneto atradu! Neceri, ja buus vajadziigais pasakums, kaa tad ar sveetku depresiju?
0
Baznīcā
0
kabataa OPUS PRO! bet visticamaak home party, hehe superneto alus rocks 28s/LITRAA!
0
un kaapeec agraak neteici par Opus proo??? :(((
0
Vislabāk Ziemassvētkus sagaidīt Pakaļas caurumā!
0
Jā mežā būtu labi. Pie zvēriem.

Un nemaz nebūtu jāklausās Death Metal. Jo būtu zvēri, kas virsū rūc.
0
nu jaa:)bet GALVANAIS KA ALUS LEETS:)
0
jaa, jaunais gads ar Opus pro - kas gan var buut labaaks par shoooo.....varbuut jaunais gads ar Aishu...
veeee!!!
0
uz opusu pro bumbas neripinat, opus pro ROCKS! aizha gan taa meereni suukaa ;F
0
rocks, rocks....zb shitaa publiskaa pashapmierinaashanaas, demagogija ponimaesh!!
0
Jālaižās uz laukiem, jāvāra lielajā katlā karstvīns un mošš jāaiziet uz jūru roni patēlot.
0
Vēl jau pastāv iespēja NEsagaidīt Jauno gadu. Ir tak visādas alternatīvas: ieziepēti striķi, 5.stāva balkoni ar zemām margām, miega zāles+alkohols, Daugaviņa māmuliņa(ledum nevajadzēt būt šķērslim, jo tilti mums gana vareni un augsti), vēnu iegraizīšana, randiņš ar Faunu, lode paurī (tas jau būtu buržuāziski lepns izgājiens), gāzes noplūde, dzelzceļa sliedes, utml. vecgada vakara izklaides.
0
puse no taa visa nestraadaa, Luusinj
0
Straadaa viss, vajag tikai nopietnu pieeju realizaacijai!
0
o! piemeeram, tabletes ar alkoholu. tur jaaatrod iistaa kombinaacija un jaaveertee arii kvantitaate, lai to visu neizvemtu laukaa.
0
0
Eu labā mājaslapa.. ibio.. būs ko palasīt un pabiedēt.... yeah....
0
nekas nav jaatrod! jebkursh pretsapju lidzeglis ar alkoholi momentani dod galva nu sarij vairaak tas tabletes un miers un berzinjsh!
0
ko juus bez manis dariitu?! dziivotu kaa stulbenji! a tagad varat nomirt kaa zvaigznes!

gooti, UZ PRIEKSU!

diskomforts.bad.lv/suicide.html...
0
10 tabletes un pudele viina. viss tika izvemts
0
Jā, man bija līdzīgi, kad pirms 2 gadiem mēģināju izdarīt pašnāvību.
Visu izvēmu.
0
nu nevaig parspileet pamegjini ar 15-20 minushu intervalu izdzert 20-30 tabletes asperina ja veel busi dziivs tad uzdzer kadu stipro alkoholu pa virsu
0
un velams to dariit kada publiska vieta
0
sagaidiit jaungadu :)
0
lūsis ,skatos, ietekmējas no izskapts. suicidālas tendences.
izskaptij varētu ieteikt izveidot skolu..., piem. "Kā veiksmīgak nomirt jaunam." domāju, ka kursantu skaits strauji samazinātos mēnesi no mēneša. a naudiņa par kursiem tik plūstu kā pa reni.
0
Nē, nu klau, ne no kā es neietekmējos, man pašai tāds (līdz šim) apslēpts talants, saproties.

P.S. A bet kas tā tāda par izSkapti?
0
ah tu resgali ! visur tik kļūdas uzod...
izkapts
0
Nu jā, šitādi sīkumi man paši acīs lec- tā man tāda dabas dota kroplība.
0
to Ac/dC
kāpēc uzreiz aspirīnu? pilnīgi pietiks principā ar jebkurām ripām, ko atradīsi ģimenes aptieciņā (zāļu skapītī)
0
tad neej uz vēsturniekiem, bet kļūsti nākotnē latviešu valodas un literatūras skolotāja.
0
"latviešu valodas un literatūras skolotāja."

Jā, paldies.
Bērni ir riebīgi, ciest nevaru, un mācīt citiem pašsaprotamas- vē, tam man nav pacietības. Fui, šausmas, labāk nebūtu šito rakstījis. :(
0
nu ko man tagad kaktā stāvēt, ka uzrakstīju.. )

Starpcitu, šīs te `pašsaprotamās` lietas ļoti daudziem nav ne tuvu pašsaprotamas. kādam ir jāuzņemās tomēr mācīt.
0
Tas jāuzņemas tiem, kam patīk to darīt. Skolotāja, kurai trūkst jebkādu pedagoģisku dotību ir tizluma kalngals.

Paldies par diskusiju, a bet tagad pietiks. Peace.
0
žēl, gribējās parunāt.
sveiki )
0
nu ar jebkuram gan nee! pamegjini paarities ogliti nu ja izrisi kadu kilogramu ta mosh kas notiks bet ta labuma nekaada! citromonu var njemt ilgak pie dzivibas mosh noturesies tam sastava esot kofeiins
0
A ko jūs tām tabletēm tik ļoti pieķērāties, nostaļģija, vai? Vislabāk, visātrāk un vislētāk ir vilciens jebšu vecais labais 5.stāvs (bet nu tik daudz prāta jābūt, ka nelekt uz kājām, bet gan ienirt nāvē "uz galviņas").

Boks: par jebko citu (izņemot manu lietderīgumu sabiedrības labā)- a bet lūdzu.
0
man domāt, ka lēkt uz kājām vai uz galvas viens pīpis. 5. stāvs taču!

p.s. bet atdzīstu, uz kājām nolecot (kā kaķim, he ) lielākas iespējas palikt dzīvam.
0
ar abam lauztam kajaam un sadzitiem kauliem kungji? nu ja vien tev nav uber mega izturigi kauli kuri nemedz no tada trieciena izkusteties no vietas
0
Ai, tak nu visādi var gadīties, uz galvas lecot tomēr drošāk (nomirt uzreiz).
0
hmmm... jūs te taisaties sagaidīt to jauno gadu šajā vai viņā saulē?
0
Mēs vardarbīgi pārdēvējām tēmas nosaukumu par "Kur lai nesagaida Jauno gadu".
0
nu jaunogadu sagaidis noteikti vel virs zemes ja vien sevi neapraks! visi nokljus morga!
0
Eu! davai Luusi brauc pie manis, varēsi jūrā noslīcināties, arī ar karstvīnu pacienāšu ;)
0
neaizmirsti klat piejaukt divas tabletes citramona karstviina vienai glaazei
0
es luusim iedošu 2 beigtas nosliikušas peles paostiit, tad gan šā vairs negribēs tabletes dzert;) he he hē!
0
Nu, nu, vīrieši, jus nu gan nevērīgi. Kur ta te ir teikts, ka es gribu sev galu darīt?
0
Luuseen, baidz, mees tavu aizieshanu nepaardziivotu... Pat nerunaa par taadaam lietaam.
0
...man nepatiik tas, ka Luusjuks spelee tadus ljaunus jokus...
0
...izbeidz vienreiz, pietiek taču...
0
ai jee ai jee
0
a nez kur sagaidiit to Jaungadu
0
galiigi nezinu
0
mosh tieshaam labaak nesagaidiit...
0
Luusi, tu mani atstaaji paardomu pilnu
0
...
0
Nu kuš, kuš, runčuk, nepārdzīvo. Tu tāds nervozs, taku laikam sen neviens nav aiz austiņas pakasījis, muguriņu paglaudījis, mrrr?
0
boks, vakar, plkst. 16:05
lūsis ,skatos, ietekmējas no izskapts. suicidālas tendences.
izskaptij varētu ieteikt izveidot skolu..., piem. "Kā veiksmīgak nomirt jaunam." domāju, ka kursantu skaits strauji samazinātos mēnesi no mēneša. a naudiņa par kursiem tik plūstu kā pa reni.
taatad, tailenols. dzirdeeju, ka pietiek ar 8, es iznjeemu 20 vai vairaak, vispaar kopaa kaut kaadas 200 tabletes randomaa (man bija 10-11, kad taisiiju to pashnaaviibu, otro savaa dziivee, pirmaa bija 6 gados(veenas griezu)). hmm, gljuki raadaas. bet bija interesanti - vakaraa izdzeeru, nolikos guleet&savaa naivumaa domaaju, ka nepamodiishos, ha, pamodos, dziiva un aplam veseliiga. otraas dienas vakaraa izveemos, un tad saakaas, jee, no sienaam visaadi moshkji. it kaa saprotu, ka nav iisti, bet vienalga action action action!!!!! nu un taa visu nakti. liidzko aizveru acis - nelabums, veemiens naak, kad atveru - tie suudainie briesmonji, kas man no sienaam tuvojas. o, bet, kad vinji atsliideeja, atlidoja, atpeldeeja liidz maniim, tad izgaisa. un naaca arvien jauni un jauni. es vareeju saskatiit visas vinju aizseereejushaas poras un sasodiitos ragus un nagus, kas auga visur vinju sejaas un kjermenjos.
uu, pie manis ir jautras atrakcijas.
shodien atklaaju, ka pie griestiem karaajaas mirushi taarpi. (gjeneraaltiiriishana reizi gadaa, biezhaak nav veelmes & apmeeram tikpat biezhi pie manis ierodas mamma,aa, fantastiskaa pedantsieviete ar aplam veeriigu aci, kas man arii paarmantota.)nee, nopietni, es neko nelietoju. tikai shampi uz taarpu beereem. novaacu vinjus un aizslauciiju. fuck, taadi mazi, balti ar melnaam galvaam, pie tipa baltiem griestiem gruuti pamaniit. bet es bij uzkaapusi uz kreesla, lai pachubinaatos ar savu putninju, uzmetu neviljus aci uz augshu un, uuu jee, tur vinji bija. pielipushi pie griestiem, maitas. bija pretiigi&apkaarteejiem ljaudiim smiekliigi kaa es vinjus tur ar birsti dzenaaju nost.
bet par teemu - Jauno Gadu es nesagaidiishu ar tiem taarpiem (jo tie ir apzinaati un novaakti), bet gan jau, ka duudojot ar savu putninju, kas gan ir teju vai nekrofils (to zina tie, kas vispaar lasa manus postus), bet tomeer jauks un manaa miiljaakajaa kraasaa - zaljsh. vinjsh tagad tiira savas spalvinjas. vinju sauc susi(ar miikstinaato(ne garumziimi) "u").
Luusim un Runcim skaistus sveetkus un neeediet putninjus, labi? kasot juusu mugurinjas, mjau!
es
0
sariiko festinju maajaas...saaicini draugus ierubii magji pilnaa skaljumaa uzliec kas tev tur patiik nopeerc kaudzi dzeramaa un svini!!! nosauc to par ROCKS PRET JAUNO GADU....
0
Man ne-kā nav!
Ir tikai Rock`n`rolls!
Un arī vairs neko nevajag,
Nu varbūt vienīgi TEVI!
0
Un tas pats rock'n'rolls tāds nedabīgs, Artūra uzspiests slogs...
0
Nu zini, Izkapts, tad jau tev ir makten laba veselība, ar ko arī apsveicu. Jap, un ar to jauno, nu, to, gadu saucamo, ar to arī- speciāli sveicieni tev un visa laba vēlējumi.
Par putniņiem- nez, nekad man nav bijuši, piedod par atklātību, bet man viņi tomēr šķietās drusku dumāki par zīdītājiem. Man, piemēram, ir žurka (atkal), šoreiz meitene un citādāka pēc rakstura nekā mans nelaiķa Jancis.
0
ei, nelaikja Jancis. Tas vareetu buut varonis kaadaa shausmenee. man arii bija zhurkas, bet nu vairs nav. starp citu, zhurku meitenes ir gudraakas par puishiem, es vienai saveejai iemaaciiju uz divaam kjepaam staigaat, pieturoties pie mana pirksta un vinja arii chiepa konchas manam teetim jo es vinju apmaciiju. un turklaat vinja taas atdeva man, es jau vinju arii atalgoju par to. putninji ir astraalaaki. maneejie bij mezhonji (wild souls).lidinaas pa maaju un viitero liidzi melodijaam. tagad tik viens palicis, bet dziivoklja biedrene teica, ka nopirks vinjam draudzeni. nu, tad atkal buus putnu perversijas. vispaar es sagaidiishu sveetkus ar putnu, bet citu gan.
0
Zini ko Izkapt: man bija draugs tāds pats, kā tu. Respektīvi ar izteiktām suicīdālām tieksmēm, kā vēlāk izrādījās. Vienreiz mēģināja, otreiz mēģināja (par ko ,starpcitu, neviens nezināja, nedz nojauta... kas ar ,tik vēlāk noskaidrojās) un galu galā tas viss beidzās liktenīgi.
Tā ka apdomājies pirms laika. Nākamreiz tu vnk nepamodīsies, vai neatradīs tevi laicīgi asins peļķē.
Kaut gan es zinu, ka bieži pašnāvnieki veic suicīdu ar aprēķinu, lai tomēr tiktu izglābti. Viņus laikā atrod, laikus aiztur, laikus atrunā.
0
Varbūt Izkapts vienkaarshi pozē.
0
Nezinu..., bet ,ja arī tā, tad tas viņai teicami un meistarīgi, kā arī pārliecinoši sanāk. Vārdu sakot- talantīgs cilvēks.
0
Nu nez, tie, kuri "taisa" pašnāvību ar aprēķinu, ka viņus laikā atradīs, tie nav pašnāvnieki, jo viņi jau negrib nomirt, viņi tādā veidā grib pievērst uzmanību. Principā tādi pseidopašnāvnieki sanāk.

slip, vakar, plkst. 19:35: "... pozē."

nefolks.
0
hehe tas jau jebkuraa pamatskolas psih graamata aaprakstiits, taa virspuseeji par pashnaaviibas psihalogiju hehhe.. gudrinieki saradushies
0
Kad es biju tīnis, es arī gribēju taisīt pašnāvību. Nevis lai pievērstu uzmanību, bet lai aizbēgtu no problēmām. Vispār dzīve bija apnikusi, es klausījos deftones, krāsoju mellas acis un biju TOTĀLĀ depresijā. Laikam tāpēc, ka mani neviens nesaprata. Nemaz nesmejieties! Grūti būt jaunam.
0
haha un tagad tu kaads esi? vecs? ja? nu nu staasti manim daugavinja
0
Man a visu smirdīgo pamatenes laiku nebija dzīves- čomu nebija, tikai nīdēji. Bet es tāpēc pašnāvību gan nedomāju taisīt.
0
man gan viegli..... neka nav un viss... a ko tur vairak....
0
blin nu ja taisiit ta ar baaaigo buukski, nu apm 30 - 40 megatonnas, lai aizrauj barinju liidzi... tapeec labaak neizbesijat mani, saprataat ?!!
0
Es biju domājis vairāk par to graizīšanos. Man vēl tagad rokas vienās rētās. Tas gan nav no vēnu griešanas (to es neesmu darījis), tas ir vienkārši no graizīšanās. Toreiz pastāvēja tāda teorija starp depresīvajiem tīņiem, ka sev nodarot sāpes var atbrīvoties no depresijas un tas tiešām līdzēja (uz mirkli), novērsa uzmanību.
0
veel darbojaas arii onaanisms
0
un heavy metal
0
un sekss ;]
0
Nē. Jūs laikam nekad neesat bijuši tādā true tīņu depresijā?
0
un spaardiit kko
0
la bamba
0
es vel nesen kautkur laikam tvneta lasiju par depresiju, isto depresiju var tikai izarstet ar arsta vai zalu palidzibu.... vo ta.. taka nedirs ka tev bija depresija....
0
Hei, Zipak, nekā tie ārsti nevar izārstēt, tablešu daudz un dažādu, visiem nepalīdz. Piedzen tik nabaga cilvēku pilnu ar ķīmiju. Turklāt paši ārsti atzīst, ka depresija var pati no sevis pāriet.
0
To Zipaks: 1)vai es teicu, ka neesmu ārstējies? 2)ko tu zini par manām depresijām, idiot? Ja cilvēks grib izdarīt pašnāvību un visu laiku pinkšķ, tad definetlī viņš ir depresijā, 3)ārstiem arī nauda jāpelna, tāpēc viņi izplata tādas teorijas, es no depresijas glābdamies biju nonācis pie reliģijas...
0
Var pāriet- kad izaudz lielāks, iestājies normālā mācību iestādē, un vēl šo to dabū...
0
Viesul, 30 gadīgie cilvēki nemēdz izaugt lielāki. Tu nejauc depresīvu NOSKAņOJUMU (par pusaudžiem runājot- tam parasti ir konkrēts iemesls: vienaudžu atzinības trūkums) ar depresiju, kas var uznākt arī tā- ne no šā, ne no tā, un tam nav obligāti nepieciešams kāds traģisks gadījums dzīvē.
0
Jā, apmēram tā arī ir! Kad saproti, ko tu dzīvē gribi darīt, kad tev ir kaut kas, kas tevi reāli aizrauj. Es nevarētu strādāt birojā visu mūžu no tikiem līdz tikiem vai braukāt gruzavikos vai tamlīdzīgi. Un tas mani vienmēr nomāca. Paldies Dievam, tu vari būt arī mākslinieks.
0
visi dzīvi vēl?
0
Lūsis, šodien, plkst. 18:24
"nefolks."

God damn, fuck off taču!
Es neesmu tavs jobanais nefolks.

Starp citu, kas notika ar to pimpi?
Kāpēc viņš te vairāk nav? Viņu izbanoja, vai arī viņam te zajebala, vai arī viņš vienkaarshi nosprāga?
0
hihi, tu vari buut hungerkunstler:) kaapeec gan jums depresija, pashnaaviibas un rituaalaa graiziishanaas liekas taada hohma, nenobriedushu cilvinju izraadiishanaas? tizla attiexme.
0
:))))
0
Iespējams, ka katrā no mums dzīvo maziņš nefolks. Vai arī mēs visi dzīvojam atmiņās par nefolku. Izņemot mani, jo es te parādījos, kad nefolks jau bija aizpisies.
0
Es te parādijos tikai nesen.
Kad mani pirmo reizi apvainoja par nefolku es pat nezināju, kas tas tāds ir.
0
Es arī esmu graizijis rokas. Vienu reizi. Baigi pretīgas rētas palika. Es tā nekad vairs nedarīšu.
Un tas man nesniedza nekādu labsajūtu. Es vienkarshi gribēju lai citi redz, ka man ir slikti.
0
Maigonis vai slips ir Nefolks.... visticamak Slips...
0
Go in hell.
Tu esi nefolks, es to zinu, es to jūtu.
0
Es toč neesmu nefolks, bet Slips gan varētu būt. (rādu ar pirkstu uz Slip): "Viņš, viņš!"
0
Visticamāk , ka Zips ir nefolks.
0
Zipaks ir viens no tim, kas nespēj dzīvot bez nefolka. Viņš grib viņu atpakaļ šeit.
0
ir ir.. es brivdienas par detektivu piestradaju....
0
Es iedomājos, ka Slip varētu būt nefolks, kad viņš stāstīja par to, ka shlāgeris ir metāla paveids un tas te iederas un, kad ieraudzīju viņa bildi, kur bija grupa Korn (!).
0
jaaa nefolks ir atstaajis dzilas un patalogiskas peedas shinii forumaa, he,he, tas ir taapat kaa visiem besii, ko dara Metallica, bet visi par to runaa:DDD
ehhh, nemiet veeraa, ka nefolks savaa faktiskajaa veidolaa juus nav aplaimojis jau labu laicinu(nuu ja neskaita dazus klonus:)))
0
Domājiet nefolks ir vienīgais cilvēks uz pasaules, kam patīk prikoloties? Es neesmu viņš.
0
Kad Urskumug darbosies????
0
es domaaju tikai to, ka te ir dazi indviidi ar kuriem nefolks saliidzinaajuma ir pukiites:))
poh par fluudiem, spamiem utt, ja to dara prikoliigi....he!!
0
Kuri tie nelieshi ir?
0
hahaaa!!tie kuri ir, tie arii ir, es te neesmu nedz admins, nedz moders, lai aplaimotu kaadu ar vaarnaam, hujaarnaam utml hernaam:DD
0
laikam man tas gods... ;]]]
0
bet dzīvība kūsāt kūsā!!!
0
nu, nu, Zipij, tu te niprichom:D
0
man gan liekas, ka te kaadu briidi jau normaals pagrimums iestaajies!
0
un es jau domāju....
0
www.tvnet.lv/zinas/latvija/artic...

ble zelta vaardi, zelta vaardi, a to es domaaju, KO TIK SUUDIIGI ?!
0
uh, sveetku depresija un peecsveetku depresija? a es priecaajos, ka shie nu ir garaam un uz ilgu laiku:)))))) kur der piespiedu dzershana?
0
boks, jeee. viss tachu tagad kaartiibaa. bet paldies, tu liec man :)))))))))))
0
jaa mees jau ttaapat, bez pieruunashanas dzer
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas