Black????
0
Kur palikushi blekeri? Jau sen skatos,ka te tuseejas tikai desinieki un sazin veel kaadi poperi!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Idiot, kur tu skaties? Paskaties 3 tēmas zemāk, kur ļaudis sauc pēc saviem black metal mīļākajiem albūmiem.
0
nesauc vis.
Tur ļaudis apspriež draugus.lv. Un citi ļaudis viņiem pievienojas.
0
Izteikshu kadu tezi, kas jau sen zinama...
Latvija black nav.... kapec? - elementari:
nav nevienas nodedzinatas baznicas
nav neviens zilais nogalinats
satans ir pametis musu valsi... :)
0
un tas tikai noraada cik blekmetaals pats par sevi ir mulkjiigs ;p, stils kaa taads... fucking smiekliigs.... bet zilos sist gan vajag, by default. bet ar to jau muusu dobljesnajiem skiniem vaidzetu nodarboties. slinki maitas.
0
eu Blek ir labs!!!
0
Es teiksim lasīju interviju ar "Immortal" un tur viņi sevi apliecināja kā ūber pozitīvus cilvēkus un Burzum baznīcu dedzināšana un slepkavošana tika nosaukta apmēram par pozerismu.
0
Bez tam, lai cik arī nebūtu paradoksāli, Burzum nogalināja nevis nigeru, kristieti, zilo vai ebreju, bet sātanistu un blekeri ar visādām slimām novirzēm.
0
Burzum ir nogalinaajushi cilvēku? A ko viņi tagad dara? Seež aiz restēm pimpji?
0
Maigoni aizej vēl palasi kādu literatūru un pēctam intresantāko pastāsti mums!!!
0
Burzum sastāv no 1 cilvēka.
0
Un kas ir ar to vienu pimpi? Ko viņš tagad dara?
Suukā kameras biedram?
0
Viņš tagad ir neonacistu līderis.
0
Tu viņa sekotājs?
0
Būs jaapameklē informācija par to keksu.
baigi interesanti.
0
blakk blakk blakk number 1
0
Dadzīvojām... jaunatne vairs nezin, kas ir Vargs Vikerness...
nu i laiki pienākuši...
nebrīnīšos, ka Euronymous arī ir aizmirstībā grimis...
0
Tas tev nemaz nebija skalji jasaka - tas jau ir skaidrs tapat :)

Jauna paaudze ir jauna paudze...
0
nu pag... pats jau nevar izdēt kautkādus tur Euronymous.. kādam jau jāpastāsta par tādiem... jums vecajai paudzej jāizglīto!!! johamboj
0
noskataties dokomentaalo filmu - Satan Rides Media

(norway) tur ir par Vargs Vikerness
0
hehe saaks nu te par katru psihu intereseeties, nu vai zin. pietiek ar to ka zin kas ir elvis preslijs, ians gillians un ians stuarts hehe
0
jaunajiem vaig pašiem savu vikernesu.. nu saņemās, dinamītu un uz doma baznīcu..
0
ir taču Nycticorax... >:)
0
Vecā paaudze, redzot jaunos un daudzsološos, baidās, ka viņu laiks ir aizgājis, tāpēc neapnīkst vienmēr uzsvērt, ka katram jaunam pirslim ir vispirms jāzin vecie monstri. Pietiks dzīvot pagātnē.
0
..vēsture IR jāzin
0
Sevišķi jau krieviem.
0
Maigonis
Vecā paaudze, redzot jaunos un daudzsološos, baidās, ka viņu laiks ir aizgājis

Cienitais - esi tik laipns un man paradi - uzskaiti - kas te no tas jaunas paaudzes ir tik cienigs????
0
:DD
man ieks DC++ netradās tā filma...
0
Man personīgi ne īpaši patīk grupas, kas radušās 80-tajos gados, vislabāk patīk, kas veidojies pēc 2000.g. Bet varbūt, ka katrs turpina dzīvot savā paaudzē un es pēc 50 gadiem turpināšu klausīties tos pašus As I Lay Dying un teikšu, ka tas, kas tur būs radies tāds jauns un dīvains, galīgi sūkā.
0
Deathperado un Sonnenmensch jau nav nekādi opji!!!! Un ja jau klausās black metal par Burzum nu gan ir kas jāzin...
0
Baznicas kurinatajiem olas nost un nevis norvegijas sanatorijaa bet pie kartigiem zekiem kopeja kamera. Ta nu pizdec slaveniba un oldschool klasikjis Burzuma aaksts.
0
nu gan... katrs dara ko māk... un patīk... cits laupa, cits slepkavo, cits dedzina baznīcas... āā cits vēl dzīvo godīgi...
0
Jā, tas man arī besī tajos izlutinātajos skandināvijas true blekeros. Atceros, bija Rīgā paredzēts Marduk koncerts, bet šie neatbrauca, jo esot nobijušies no "kriminogēnās situācijas NVS valstīs..." Bet intervijās sevi pozicionē, ka nebaidās ne no Dieva, ne Sātana... un albūmos ir baigi niknie, patiesībā totāli mīzēji. Un Burzums arī lielās ar civilizētajiem āriešu apstākļiem savā cietumā.
0
To Maigonis:
Vari te runāt ko gribi, bet Marduk tik un taa ieper ka maz neliekas!!!!!!!!!
0
vo vo - būtu dzīvajā redzējis, citādi runātu
0
taa filma saucas satan rides media .
bet es atradu zem nosaukuma - "Satan Rir Media (Burzum, Documentary, Norwegian)"

retums tas ir.
0
jaanoskataas visiem !
0
Kurā hubā???
0
nezinu vareetu buut
panda.valsts.lv
metalvids.no-ip.info
0
heh,
Marduk? no riita? uz poham? silto?
Marduk... redzeeju... dziivaja... iisti neper... :)

gaume ir taada divaina lieta... :)

ja apseesties un padomaat kad taas baznicas dedzinaatas un geji mochiti tas galveeno lomu atveidotaaji pashi bija stulbie pokemoni, lol

0
Ei, liecieties mierā, varu derēt, ka arī black metal grupās netrūkst geju.
0
Estragon - pēc teksta var padomāt, ka tu tev var piedāvāt gurķīti un šņabīti :)))
0
Kā ta nav blekeru, pa pilnam. Tikai viņi visi ir tik uber true, ka dzīvo lietuvas mežos, pateicās ziemeļu mātei par sniegu un Burzum, domā dusmīgas domas, par grimasēm es nemaz nerunāju, visus, kas izlaiž albumus lielākā metiekā kā 666 eksemplāri, uzskata par pozeriem... jā un pats galvenais, forumos neraksta, bet tikai rāda ar pirkstu uz Maigoņa niku, un saka: "This is so gay"!
0
Marduk.. gghhhhghh.. bue! kaka! fui! Agrāk tak bija ok zēni, bet nu psc, kas tur beigās par sūdiem sāka nākt ārā. Sīkpirži kautkādi. Tas vokals vispār tak knapi sten uz tās skatuves. Aizelsies tā it kā nez kādus brīnumus tur demonstrētu. phe! Nīkuļi!
0
eu ! bet kas ir tas Euronymous ?!!!!!!!!!
0
vo tā ir grupa????
0
Satan Rir Media - tas nosaukums ir norveegjiski, bet filma taa pati ;)

Par satriecosho Vargu Vikernesu, protams, ir veerts palasiit, taapat kaa par taadiem vinja klubinja biedriem kaa Dissection vokaalists un bijushais Emperor bungjieris Fausts, kura izpildiitais numurs laikam bija vistruaakais :)

Starp citu, sniegoti ledainos Lietuvas ziemelju mezhus patieshaam ir iecieniijushi visuuberaakie latvju tr00isti - diezgan amizants atgadiijums pirms paaris nedeeljaam: www.delfi.lt/archive/article.php... (kas saprot lt-iski)
0
kur to latviski vai angliski var dabuut ?(to rakstu)
0
Es ļoti negribu aizmirst, kas ir Euronymous. Un arī Anonymous.
0
HAHAHAHAH :)
Labs prikols par musu "pliko" mezha brali :)
0
Basas latvis klajoja Panevėžio rajono miškuose

haha lietuvieshi vareetu buut smiekliigaaakaa tauta ever, valoda vien ko ir veerta! vieniigi tie cilveeki taadi diivaini tur :F

ble aerosmith gan ir uuber black metals... tik tididik tididik, I`M BLAAAACK! in the saddle again! i`m BLAACK!
0
Es vienreiz tērzēju ar 1 lietuvieti un viņš man prasīja, kā skan visādi vārdi latviski un pats smējās, ka smieklīgi izklausoties. Tā kā tas par to valodu ir abpusēji.
0
a kaads nevareetu to tekstu iztuulkot !
blja nesaprotu es iisti to lietuvieshu valodu
0
ja runā par burzum, tad man iedeva kasetē no radio ierakstītu raidījumu, kur par burzum latviski stāsta apmēram stundu
0
nu jaa...re kur arii paraadaas,ka blekeri,kuri apmeklee sho saitu ir uz rokas pirkstiem saskaitaami....
0
0
Eu Latvijā vecakā baznīca ir Siguldā, ja nemaldos... aidā mazie ziķeri!!!
0
"Ac/Dc, 24.08.2005 18:27
he he ta tai baznicai arii vaig! Burzum ir gan labs man aptiik godigi sakot vienigais kas no black metaala man patiik tas arii ir Burzum!
jaa muslaiku baznicas var megjinaat uzspridzinaat ka neka kjiegjeljus gruti buus sadedzinaat!"

He he, kas ta te mums komenteetaajos uzradies >:)
0
...Ikšķilē gan, yo
0
Citējot DELFI:
19 gadus vecais Novaks Maistorovičs tiesā atzina savu vainu ļaunprātīgā dedzināšanā, kam par upuri 2004.gadā kļuva Askota Veila Vienojošā baznīca

Spriežot pēc ļaunā jaunekļa uzvārda, viņš nav paties ārietis.... :)
0
Nu es dzīvoju Ogrē un mums te ir trīs baznīcas.
Pareizticīgo, luterāņu un katoļu. Varētu kaut ko pasākt. Ar kuru no viņām sākt?
0
man pirms 2 gadiem bija doma nokurinaat savos laukos. tad es bik paarvaacos...blakusmaaju svilinaat nav droshi:( kur skatiijaas mana maate???
0
slip kura skola macies???
0
Hui es tev teikshu. Man bail.
0
no ka.. te tak neviens nau no ogres......
0
Tu esi no kurienes?
0
Riga....
0
es atradu tēmu par Ogri. Tu, Zipak, mācies Ogrē. Bet es tur dzīvoju. Kurā vietā tu mācies?
0
vsjo ble tu nefolks
0
Nē tu, krāns.
0
a pa purnu?
0
Tu melis tāds. Nemaz nedzīvo Rīgā.
0
Ko, pa purnu?
0
Cik rēcīgi man bija:
Zipaks, šodien, plkst. 21:34
vsjo ble tu nefolks
0
Tikai nedirs... es jau nu labāk zinu kur dzīvoju... dāāā...
0
Tu pats tur rakstiji, ka dzīvo Ogres rajonā. vai ne?
0
nē bet kā savādāk bļe kur prāts rakties kautkādās vecās tēmās un zin lasīt... ibio.. tad jābūt galīgi dauzītam.....
p.s.
nu tad pasaki kurā skolā mācies....
0
bļe es Lielvārdes videne... apmierina....
0
1. vidusskolā. Ko tu tagad grasies darīt?
0
Šitas arī labs:
Zipaks, šodien, plkst. 22:16
nē bet kā savādāk bļe kur prāts rakties kautkādās vecās tēmās un zin lasīt... ibio.. tad jābūt galīgi dauzītam.....

0
neko... krāmēties tālāk pa netu... pfff.... ibio ēst takā vispār gribas.....
0
Kādi tavi nākotnes plāni ibio vēlu tev sasniegt savus mērķus, kuce!
0
Zipaks, šodien, plkst. 22:16
"p.s.
nu tad pasaki kurā skolā mācies...."

Nu un ko tu tagad meklēsi mani un piesitīsi?
0
Slip, tu jau pats esi skarbais - klausies Korn... vai ta tevi tik lēti var piesist?
0
Jā, es esmu pilnīgs mīkstais. :)
0
Bet es jau nezinu kāds ir viņš. Varbūt man būtu izredzes.
0
Skarbie jau klausās repu nevis KoRn.
0
vienkārši vesalīga intrese kur cilvēks mācas... moš tajā pašā skolā kur es... varētu sasveicināties... jopcik... uzreiz zin kāds jāsit, bet dažam profilaksei vajadzētu ar bomi tā ritīgi ielikt...
0
Un kur tad tu mācies, vecais?
0
Gegen Nazis!!! Kill all štrunz!!
0
Haha, Zipaks atkal mani sasmīdināja! :)))
0
slip, ble, Zipaks, šodien, plkst. 22:17 lasiit!
0
eu zb.... man nepatīk... maigoni beidz... jibogu.....
0
Tu esi smieklīgs, vecais.
0
Zipaks, šodien, plkst. 22:28
"moš tajā pašā skolā kur es..."
Es mācos Ogrē. Tad kāpēc vinsh runāja, ka mees varbūt mācamies vienā skolā, ja jau vinsh mācās Lielvārdē.
0
es jau nezināju kur tu mācies... vobše...
0
Domāji, ka es dzīvoju Ogrē, bet mācos Lielvārdē?
Nahuj, tu tā domāji?
0
Varbūt ar autobusu var izbraukāt...
0
Man jau vispār riebjas mācīties tepat Ogrē.
Kur nu vēl es pistos mācīties uz citu pilsētu.
0
nu moins.... šitas toč aizkustināja mani sirdi :DDD
varbūt tapēc ka stulbs esmu.....
0
No coments^
0
Skola sūkā dirsu! Nopietni!
Es ceru ka viņa nosprāgs.
0
jah, uz latenes stundaam gan veel jaapiestaigaa:))
0
slip, šodien, plkst. 22:46
Nahuj, tu tā domāji?

pa šito vēl biški vajag ierēkt....
0
Kāpēc? Kas tev nepatīk? Vai tas, ka nosaucu skolu par ''viņu''?
0
Slips tagad visu nakti negulēs, prātojot nahuj viņš tā domāja. Nu ko, vēl viena negulēta nakts.
0
Nē, man pohuj, velns lai parauj šo bedri.
0
Nah ta tu tai bedree seedi un dirs??
Driiz saaks mutee smelties!
0
tad ej un rauj...
0
es jau rauju tepat pie kompja.
Nevajag to uztvert tik nopietni.( to, ko es saku)
0
ko tu rauj?kepaa?
0
Viņš rauj kulakā, drīz jau monitors būs apšļakstīts.
0
Jau ir!
Esmu beidzis. Pie kā mēs palikām?
0
Pie tā, ka tu neesi true.
0
taa labi un tagad uzmaniigi izlasaam topica teemu!!
0
Gandrīz nosprāgu no smiekliem, izlasot topika tēmu!!
0
Pagaidiet! Nekā neredzu. Monitors jānotīra.
0
Par to true mēs nemaz nerunājām tagad.
0
Varat mani saukt par Blekiju. Tad tas būs atbilstoši tēmai.
0
Labāk par Spārkiju.
0
Whatever.
0
BURZUM, BURZUM, BURZUM!!! Is jau laikam skaitos no tās jaunās paaudzes, bet zini kas ir BURZUM un zinu arī to ka BURZUm nenormāli labi iebliež, gan būs ārā no jaila un visiem vēl parādīs. Black not death... Un katrā ziņā LV ir īsti BURZUM fani, varbūt to īpaši nebļauj, bet ir... pēkšņi iešāvās prātā vārdi no Skyforger-dedz dedz baznīca ziliem uguņiem. Jā pats baznīcas nededzinu,bet vai tas ir kritērijs lai spriestu par to kurš ir un kurš nav BURZUM fans...??? TURRĀS.... BURZUM 4EVER!!!
0
BURZUM, BURZUM, BURZUM!!! Is jau laikam skaitos no tās jaunās paaudzes, bet zini kas ir BURZUM un zinu arī to ka BURZUm nenormāli labi iebliež, gan būs ārā no jaila un visiem vēl parādīs. Black not death... Un katrā ziņā LV ir īsti BURZUM fani, varbūt to īpaši nebļauj, bet ir... pēkšņi iešāvās prātā vārdi no Skyforger-dedz dedz baznīca ziliem uguņiem. Jā pats baznīcas nededzinu,bet vai tas ir kritērijs lai spriestu par to kurš ir un kurš nav BURZUM fans...??? TURRĀS.... BURZUM 4EVER!!!
0
BURZUM, BURZUM, BURZUM!!! Is jau laikam skaitos no tās jaunās paaudzes, bet zini kas ir BURZUM un zinu arī to ka BURZUm nenormāli labi iebliež, gan būs ārā no jaila un visiem vēl parādīs. Black not death... Un katrā ziņā LV ir īsti BURZUM fani, varbūt to īpaši nebļauj, bet ir... pēkšņi iešāvās prātā vārdi no Skyforger-dedz dedz baznīca ziliem uguņiem. Jā pats baznīcas nededzinu,bet vai tas ir kritērijs lai spriestu par to kurš ir un kurš nav BURZUM fans...??? TURRĀS.... BURZUM 4EVER!!!
0
un 4 reizi! :)
0
KOTLETES NOT SARDELES!!! Latvijā KOTLETES. nahuj Desas!! KOTLETES nahuj! SARDELES pohuj! Kāpostu lapas mmmm.... kāpostu lapas neizsvītro KOTLETES!!! LV!!! skaiforģer!! LV! forever! hail!
0
Izklausās pēc pamatīgas intoksikācijas. (st.fear)
0
pie dirsas! Hail! SS vienība! Vectēvs!
0
ja kaads vispaar kaut kur iedziljinaas, tad zinaas, ka visa taa bazniicu dedzinaashana mineetejam varonim kristiaanam bija vieniigi veids, kaa paust protestu pret faktu, ka kristietiiba paarmaakusi norveegju patieso, pagaanisko kultuuru.

skyforger idejiski ir ljoti liidziigi.

un vispaar vinjsh, cik man zinaams, sezh vieninieka kameraa un ciitiigi lasa graamatas...
0
vareetu buut makten jautri skatoties kaa mazais,peeteris,zirgs un rihards dedzina domu....!:))
0
starp citu gribeet teikt ka visi tie kas saka black=gay ir absoliiti debiili un greizi domaajosi cilveeki...jo galu galaa kaleeji jau ar saakumaa bija black...nu vismaz uz to pusi...
0
Bet te ir viens interesants punkts (ja jau šis pavediens tapa atdzīvināts). Par to, kāpēc Latvijā nav bijusi šī izteiksmīgā bm stila baznīcu dedzināšana. Te ir dažādi kultūru konteksti. Doma baznīcu 1211.gadā sāka būvēt kolonizators bīskaps Alberts, galvenokārt savām personiskajām un kristīgās baznīcas vajadzībām. Norvēģu stāvbaznīcas laikā no 11.-14.gadsimtam cēla tikko pārkristianizētie vikingi, kuru pagāniskās asinis vēl nebija atdzesētas. Līdz ar to šīs sākotnēji sakrālās celtnes iemieso lielu daļu no Ziemeļeiropas pagānisma estētiskajiem priekšstatiem. Tās ir izteiktas lauku baznīcas, kas organiski iekļaujas nordiskajā brīvdabas ainavā un ir pavisam citādāk telpiski strukturētas nekā akmeņainās katedrāļu tipa baznīcas, kas sastopamas Eiropas metropolēs. Doms un citas līdzīgas lielpilsētu baznīcas lepojas ar izteikti vertikālu smaili, kas simboliski tiecas augšup, uz 'Dieva valstību', turpretim nelielās, ārēji pieticīgās norvēģu stāvbaznīcas ir plakaniskas, tās it kā pieplok pie (vai pat izaug no) zemes un ir askētiski vērstas uz iekšpusi, nevis ekspansīvas kā lielās kristiešu būves. Ikviens, kurš minis kāju pāri stāvbaznīcas slieksnim, būs liecinieks tam, ka šīs nav tīri kristīgas ēkas - to iekšieni bieži rotā ziemeļnieku un ķeltu pagāniskie simboli, altārīši ir pavisam maziņi. Stāvbaznīcas pašrocīgi būvēja iezemiešu kopienas. Kā stāsta vietējie, bija pat daudzi nabadzīgi ļaudis, kas pielika savu roku (jo nekā cita viņiem nebija), lai palīdzētu kopienai uzsliet šīs nelielās, bet savdabīgi greznās sakrālās ēkas, kuras kolorīti saplūda ar apkārtējo ainavu. Norvēģu stāvbaznīcas ir tautas, nevis kristīgo okupantu baznīcas. Šādas, senču rokām saliktas celtnes dedzināšana ir klajš barbarisms. Mizantropija. Tas ir nevis antikristīgs, bet pirmkārt antisociāls akts. Izaicinājums un klajas necieņas un naida žests savai kopienai. Nodedzināt seno stāvbaznīcu ir gandrīz tas pats, kas nodedzināt kādu no Brīvdabas muzeja ēkām. Un sods par to ir adekvāts.
0
Norvēģijā valdību veido pārsvarā kristīgās partijas, tāpēc arī sātanisms kas tiek piekopts black u.c. metālā vairāk ir kā simbols pret pašu valsti,pastāvošo iekārtu līdz ar to tā baznīcu dedzināšana it kā ir tāds sava veida izaicinājums un protests ka lūk vikingu tauta no seniem laikiem jau nodevuši savu ticību par labu kristietībai.
0
Lieta jau tā, ka skandināviem pagānisms ir daudz ciešāk savijies kopā ar kristietību, nekā tas ir mums. Mēs krasi nodalām Brīvdabas muzeju no Doma, Aglonas un Pēterbaznīcām. Bet viņiem šīs tradīcijas ir daudz ciešāk sakļāvušās agrākās kristianizācijas dēļ. Piemērs tam ir kaut vai zviedru garīgās tautasdziesmas, ko izmanto Garmarna - Kyrie Eleison vienā albūmā ar iedzimtajām tautasdziesmām. Taču ir veidi, kā atdalīt senču ticību no kristietības un apliecināt to proaktīvā, nevis reaktīvā veidā. Tā vietā, lai svilinātu darvotu koka stāvbaznīcu, Vargs varēja uzbūvēt pagānu sakrālo celtni vai iekārtot koptas pagānu svētvietas mežos un kalnos. Bet, tā kā Vargs ir ideālists, nevis materiālists, tad viņa svētvieta ir vien viršiem klāts paugurs, meža dzīle, mākoņu dūmakā vīts kalns vai lēzens fjords... vai Doma un Atmiņa, kas uz kraukļu spārniem ceļo no paaudzes paaudzē.

1150.gadā celtā Fantoft stāvbaznīca, kuru 1992.gadā nodedzināja Vargs, tagad ir atjaunota un stāv kā stāvējusi netālu no Bergenas, noklīdušā Vilka dzimtās pilsētas.
0
Lagom! Šim vārdam skanot, vikingi viens otram riņķī sniedza medalus kausu. Kausam ceļojot apkārt, katrs no tā iedzēra mērenu malku - ne par daudz, ne par maz. No tā dzima skandināvu egalitārisma jeb vienlīdzības un kopienas tradīcija. Pats vārds 'lagom' nozīmē 'pietiekami', 'mēreni', 'vidēji', 'saprātīgi'. Vārda sakne ir tā pati, kas vārdam 'lag' - 'likums' (gandrīz kā latviešu 'lāga'/'līga' (līgums un izlīgt!) vai pat 'labs'). Tātad viens likums, viena tiesa visiem un katram vienam - šī arī ir tā ziemeļu pirmatnējā demokrātijas tradīcija, kas caurvij viņu tālāko vēsturi. Nav brīnums, ka vēlāk tā izkristalizējās komunistu (drīzāk sociālistu) valdībās. Norvēģijā valdību pēc vācu okupācijas un vietējā fīrera Kvislinga valdīšanas beigām pāris desmitgažu garumā ar lielu tautas piekrišanu veidoja sociālisti, kuriem galvenais bija t.d. 'folketrygd' jeb tautas drošības princips. Komunisms vārdsakot. To arī Vargs tai savā 'Vargsmolā' ļoti vienkāršā valodā atzīmē, ka viņam besī, ka visas mājas tiek krāsotas vienā krāsā (tumši sarkanā). Un ka viņam nežēlīgi besīja bērnudārzs un citi institucionalizēti iestādījumi. Viņš pat apraksta savu dabīgo histēriju, kad māte viņu pirmo reizi izmeta bērnudārzā/silītē un kā viņš tur pie aizrestota žodziņa/aplociņa brēca un kārpījās. Ar šo dziļo bērnības traumu viņš attaisno savu tālāko pasaules nozīmes kultūras mantojuma iznīcināšanu un cilvēka (protams, sāmu izcelsmes geju komunista it kā) noslepkavošanu. Vargs arī pastāvīgi cenšas uzsvērt, ka nordiskais pagānisms senčiem bijis ekskluzīvs, elitārs, nevis egalitārs - piemēram, svētvietās drīkstēja ieiet tikai dabīgi gaišmataini un zilacaini ļaudis. Kas it kā esot pierādīts caur kaut kādiem antropoloģiskiem tekstiem, bet to arī vēl ir jāpārbauda. Bet ko neviens skandināvs mūsdienās neatzīs, bet drīzāk apvemsies no šādas idejas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
krabathor
vainamoinen
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas