tokio hotel
0
:)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
grrrrrourrrr :E
0
schrrrreeeeeeeeiiii!!!11
0
BIG BLACK COOK
0
Jip!
0
ovchenjikovs "sakuras zars". izsaka kaut ko?
0
:DDD Laba komeedija, tikaj nesaprotu tas vikaals ir vecis vai vecene, a varbuut nessis ne tas.

0
srednjij rod :D
bet vispaar true pokemon. sen jau vaidzeerj taadu blici vaaciaa:)
0
tokio hotel :) hahahahaaaaaaaa!
nesmiidini manas apenes !
0
Juurmalas motelis, bla...
0
pedofilu sapnis:)
0
schreiiii!!! nav vairs ko piebilst
0
Super grupa, tagad pa VIVU iet koncerts. Man mājās visa siena ar viņu plakātiem.
0
Bet ja nopietni, tad izskatās tīri komerciāls projekts only priekš tīņiem, jo īpaši meitenēm, kurām patīk sievišķīgi Braieni Molko.
0
:) un pat drusku agraak vareeja palaist taadu.. vismaz vinji ir vienaa vecumaa ar sawu publiku (newis kaa rasmus un him)un tas izskataas kruta( vinji ir uz viena vilnja un var kopiigi paardziivot pubertaates vecumu ;))
patiesiibaa pozitiivi veerteeju vinu paraadiisanos:)
0
fuuu, nu tas pusis (es no sakuma domaju, ka ta vispar ir meiča) ir pretiigs, un viņa balss ir pretiiga un tur viss ir pretigs!! nu nav iespejams to klipu noskatiities!!!
0
nja mesls, smags mesls.
0
un tas dziedatajs, izkatas pec vienas vecenes no tatu. bet viss labakais jau tas ir ka vinji bildes izkatas baigi nikni, kipa vinji speletu baigo smago muzonu. fuij kaka
0
pirmo reizi par tādiem dzirdu, bet pats nosaukums vien jau interesi neizraisa
0
es ar padomāju, ka solists īstenībā ir soliste, un tas dredainais ar likās, ka ir meitene.
0
Jebogu... ši nu ir pēdējā vieta kur gaidīju kad kāds atvērs muti par šitiem antiņiem....
šitie ir jauni poke elki.....
0
sveiciens deep purple...
0
mjaaa, komerciaalisma iemiesojums, meitenes gjiibst un atziist to par gjenjaalu grupu, kas drausmiigi kaitina....
0
vinju karjera driz beigsies, jo solistam driz saksies balsluzums un vairs nevares "smuki" padziedat. :D
0
Nezin kaapeec starp tiinjiem baigi populaaraas ir grupas ar solistiem, kas izskataas peec meiteneem vai transiem. Vai tas ir saistiits ar tiinju specifisko seksualitaates izjuutu?
0
niknie veci..grrr..
0
hahaahaa! es taa jau domaaju, ka kaads neizturees un satrauksies par tiem :DD tagad jau vairs LP nav topaa, tagad irA TH :))! noožēlojami.
0
atdot vinjus vechiem no necrophagia, rotaljaam...
ka nav muuzikas ta nav...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas