funreallady
0
chau, blin stubie draugi gluko :F sorry, heheh kkaaa piedzerries jaungadaa? :D
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ohh, a man jau likaas, ka tavas personiibas izmainjaas pasleepta kaada veests
0
ka es vairs nespeeju pretoties shizofrenijai? ;]... veel jau var :D
0
zini, nepiedzeeros, bij jaaiet skatiities, kas tur shauj. nekas, pa gadu atguushu nokaveeto
0
hehe shaudijaas baigi, visu dienu buukskinaaja jau gan :D... ble bet piedzeeros gan pamatiigi :D... forshi... eu tu uz mello piektdienu domaa iet ?
0
stabili! Ne iipashi daargi, labos apstaakljos...bet salamandras alus...pirms gada tur bija "Brangais", devingraadiigs! vaajpraats!
0
to kkad kardinaalaa iemeiginaaju hehehe ;]... nujaa es veel nezinu, nu protams RUUSAA RULLEE, hehe pamatiigi ;] bet pareejais gan tur itkaa saks saks ;[
0
nu, veciit,man ir bik citi favoriiti:) labaak taapeec saki "neinteresee"
0
hehe ;] nu ok ok neinteresee ;] nekas ganjau ka ja labs paalis buus ies pie sirds, aardiities varees :D... nereizi gan neesu salamandraa bijis, xz kaa tur... forshi ? ... iisnibaa grupu ta dahuja, garsh laikam koncis ja ?
0
parasti ir taads pagaraaks:) vietas tur daudz, cilvju arii, apsargi gan man netiik, 2 gadi apakalj impaledu koncii bakstiiju vienam bullim acis, lai shis mani no zemes neatrauj, fui, kraans. re, visiem staastu par saviem dusmiigajiem laikiem:)
0
haha ko tad biji kaadam alu atnjeemusi ? :D... heheh nja nauda ar japakraj, bez ceinera tur neko ;[
0
a es jaunajaa gadaa apsvilinaajos ar nekvalitatiivu pirotehniku, vo taas bija tik sajuutas, nekaadas pohas tam nestaav blakus
0
aaahhh, turklaat tas turas ilgaak. redz, es jau ar satraucos par tiem shaaveejiem, domaa, ka saluuts, bet izraadaas, ka pasaules gals...
0
un no riita atver pohainas acis - opaa, tu lido kosmosaa !
0
un gremoshanas process rit preteejaa virzienaa, ek
0
pa muti ierindaa naak aaraa klingeri un roziinmaizes!
0
jauki, ka tu speej atpaziit.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas