SWH Latvijas Mūzikas Tops
0
Nuk urš vakar skatījās? Jakas tad:
1. Borowa MC - Vysskaistuokai meitinai
2. Prāta Vētra - Četri krasti
3. Putnu Balle - Spārni un vējš

Nu jopcik pasaule iet uz galu.... ibio kas par tiem hreniem balsoja... tak vajadzēja visam būt kā jau katru gadu un Prāta Vētrai vinnēt...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tie Borowa jau ar pašu sākuma izsitās ar n-tajām rūkstoš balsīm... bet diez kas nav, laikam visiem baigā eksotika, re kā puika latgaliski repo, nu ta es viņam Ls 10 nobalsošu...
bet vismaz uzzināju, ka Finx ir bazēta uz bijušā B-Link... vienīgais nafig man tāda info?
0
KO jūs cepaties, ka bija saimas vēlēšanasm tad arī latgale iebalsoja tā ka maz nelikās. Tākā tur vienkārši tauta sapērās un savus čongaļu bāliņus iebalsoja...
0
Nu tieši tā - un vispār! dzirdējāt Finx un Republic!! Ārprāc, es biju uz pakaļas par šitādu ne-dziedāšanu.. Nu īpaši tā meitene! Kājas platāk virināja, nekā pa notīm trāpīja, LOL.. Vo jā, jaunā Latvju roka paraugzīme - PILNĪGI GARĀM... Nožēlojami...
0
emm,tas ir roks?
0
tas Finx skuķis ar tām gājām tā kā grāvjuracis darbojās, kaut ko stampāja visu laiku- tas man ar kaukā prātā iesēdās, tas bija diezgan es pat teiktu pretīgs skats... brrr
0
haha da tur no finaala tik 2 norm izpildiitaaji, praatnieki un veel labveligais tips... normals roks, kas nepatiik ? nav jau rokenrols... ja piedalaas suudi tad arii vinnees suudi, phe.
0
Vai ta Latvijā ir kaut kas cits?
0
jep. ruusa ;]

nee nu un veel viskas, piem manlieks CREDO shogad ar albumu izlaida... tiiri labs, nu labaks par taam topa samazgaam protams.
0
Pirādziņam sākums labs... prmās divas reizes kad pa radio dzirdēju domāju o kautkas smagāks a te skan... tik tam abloms sekoja...
0
Artur kur tad Opus-Pro??
0
Tev nepatika? Nu zipij,esmu vīlies...
0
nu opusam jau nekaa jauna nav bijis shogad ;]... ta jau vareetu saakt skaitiit stundaam ilgi lai visus labos kas mums teevzemiitee ir uzskaitiitu ;]...

bet nu jaa, tas pac par sevi ka OPUS PRO ROCKS!

hehe un piradzinsh ar labs, LT stilaa hehe ;]
0
LT jau labs lab... kur tad bez viņiem
0
nepielien...
0
ei prom...
0
ienirelis
0
oi oi oi ... aizskrien Maleejs
0
Bļa, sitiet nost, bet Latvijā vislabākā rokgrupa, kas izdod ko jaunu un aktīvi spēlē ir Dzelzs Vilks, IBIO, parējais ir sviests (RAP ar ir OK, pieminu, lai kāds neapvainojas)...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas