M.A.N. - Highly recommended!
0
Tiem, kas neaprobežojas savā muzikālajā gaumē ar tradicionālajiem sporta veidiem (kam ātrāks solo, kam turbo bungmašīna utt.), varu ieteikt Mothers Against Noise kompilāciju. Tur iekļauts arī pašmāju Error ar kompozīciju "Oh come all ye faithful". Dronpilni skaņu plašumi, daži projekti pavelk uz Power Elektronics - visumā baudāma kompilācija ar pietiekami daudziem nezināmiem projektiem.

Iepazīties ar projektu un nopumpēt izlasi - mp3 (192 Kbit/s) un ogg formātā - var iekš www.mothersagainstnoise.org

Tie, kas interesējas, noteikti nepalaida garām sākotnējo ažiotāžu projekta pirmssākumos, kad tā veidotāji centās radīt iespaidu, ka tās patiešām ir norūpējušās mātes par bērnu klausāmgabaliem - diskusijas forumā, experimentālās mūzikas klasifikācija, liriku izvērtējums un pat pērle par Radiohead postošo iedabu.

Mātes cīnās, pasaule dūc!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja godīgi, zchizoid, nezinu, kuru tādi jaunumi te varētu interesēt. Bet šo izlasi jau var apspriest arī citos mēdijos:
klab.lv/community/industria...
groups.yahoo.com/group/ixtlan-indust...
0
zin, man tas bumciks nepiesaista.
0
Noizs nav bumčiks, bezgalvi! Parasti tur vispār ritma nav, ja nu vienīgi kāds ventilātors griežās vai riteņi čerkst
0
kai jau ta butu :)
0
eh, vēlviens peteris uzradies
0
tiesam es tev piekritu, nesu nekads peteris, vienkari es to muziku nesaprotu jo nesu iedzilinajies......
0
vai nu iedziļinies vai neraksti. citādi tavs posts ir līdzvērtīgs akmentiņa iemešanai upītē. plunkš
0
Tiesa, shaadas muuzikas apsprieshanai sheit tieshaam nav iistaa vieta
0
nevajag jaukt divas dažādas lietas muzika un troksnis
0
universum: "nevajag jaukt divas dažādas lietas muzika un troksnis"

А ты можешь дать какое либо пояснение, где именно тут путание музыки и шума?

Ведь, как известно, нойз (шум) уже давно стал на свои ноги как самостоятельн... жанр музыки экспериментал... типа. Если желаешь исторической дименсии, то Западная цивилизация является тем, что она есть именно благодаря очень живучему концепту эксперимента, который появился и обрел огромную силу в Новые времена.

Проведя параллели, можно сказать, что металлист, который слишком ревностно отвергает позитивную часть опыта других жанров, в некотором смысле живет прошлым (то есть, скорее не готов встретить будущее).

А что касается субъективных переживании, то нойз под один стереотип тоже не подгонишь - даже тут есть разные субжанры (они, конечно же, несколько условны) и я почти уверен, что стоит только поискать и многие из вас смогли бы найти там кое что и для себя.

И под конец небольшой курьез - когда я увлекался металлом, мои родители и многие из моих друзей и знакомых как раз и задавали вопрос "что это ты там за шум опять слушаешь?" А теперь, когда я иногда слушаю именно шум, иногда даже легче объяснить, что это экспериментал... музыка жанра нойз, которая исследует разные явления физического и социального мира, использует нестандартный подход к человеческой психики... итд. И понимают они это лучше, а некоторые даже и начали прислушиватьс... к новым волнам звука.

Так что все тут относительно, но опять таки - трезвый глазомер обязателен.
0
biju dzirdējis magrāk tādu izlasi cd melnos plastamsīgos vākos-tipa sturm vai kaut kā tā,apm 2001 gadā..man nav nekādu aizspriedumu pret jebkādu mūziku,bet to sturm izlasi klausoties...es nez...man rāva pušu bungādiņas...martencehs tīrākais...es nezinu kas ir jālieto lai šis muzons būtu pa kaifu. ok...katrm savs...es te nevienu necenšos nolikt..tīri mans viedoklis..
P.S. lasīju komentus...likās ka te ir vieni vienīgi savstarpējie apvainojumi...cik cilvēku..tik viedokļi..
0
Es gan pieļauju, ka tā uzreiz iebraukt no metālmūzikas šajā izlasē varētu būt diezgan pagrūti, tāpēc varu iesaku arī ne mazāk interesantu kompilāciju (šoreiz nefolk žanrā):
www.neo-form.de/sampler/Neofolk-Sam...
0
Ни для кого не секрет, что в индустриально... музыке музыки самой по себе почти нет. Если кто-то говорит, что его в индустриале интересует только музыка, а не сопряженные ей политические, метафизически... и футурологичес... идеи — этот человек безнадежный идиот. Из этого будем исходить.
0
Jā, no tā arī varētu sākt. Nevienā mūzikā pašā par sevi nekā nav.

Un vēl jo vairāk iekš lielākās daļas metal mūzikas (vai, varbūt, to vajadzētu saukt par atkritum-troksni, nejaukt ar eksperimentālās mūzikas "noise" žanru), teksti nereti ir tik klišejiski un arī muzikālās formas ziņā skaņdarbi ir klaunu kloni, ka tur gribēdams nekādu sakarīgu saturu neiedabūsi (ar priekšstatītspējas palīdzību).

Tad nu ej un klausies tādus ķirbjiem paredzētus skaņdarbus, kur pārauguši tīņi salikuši iekšā savas neizkoptās iztēles, gaumes un spriestspējas augstākos sasniegumus.

p.s. Klausīties vajag un mēģināt saprast.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas