kāpēc vinjam tas bij vajadzi
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Gribeeja kaa labaak sanaaca kaa sliktaak.

0
Galvenais lai nepataisās melns.
Bet varbūt šamais gatavo augsni jauna SouthPark varoņa prototipam?
0
pofigs....
0
agraak bija ljoti simpaatisks viirietis.. es vienkaarshi nesaprotu!!!
vai tieshaam muusdienu sabiedriiba lien arii ieksh viirieshu galvaam ,ar tiem itkaa ideaaliem, un plastisko?
0
vai tad melnu ar var uztaisiit?
esmu redzeejusi tik variantus melns->balts...
0
Man domāt, ka baltu par melnu pataisīt ir daudz vieglāk, nekā otrādi. Tikai kurš ta no laba prāta par nēģeri taisīsies...
0
skaidri redzams ka paparaci pacentušies, noknipsējuši akseli tajā sekundes simtdaļā kad viņa seja izskatās kā izskatās un redz paziņo ka akselim baigi sliktais plastiskais. phē..domāju ka īstenībā viss ir kārtībā ar viņa seju un izskatās normāli
0
..un varbūt viņam uz vaiga bija baigais furunkuls un uz otra vaiga kaukāda ekzēma vai tmldz. jebkurā gadījumā daudzi tak rūpējas par savu izskatu..vai tad tu Elizabete nelieto visādus tur pieniņus un kremiņus un maskas utt. nu tam kam piķis un netīk krāmēties tas pie plastiskā..kas te tāds anomāls i?
0
ehhh nu ko klausamies estranged un seerojam par aizgaajusho gadu godiibu... bet jeaaah shhogad tak albuums buus ! :D

tik pieraada ka ja pauriiti nekaa nau nauda lielu laimi nenesiis ;] rokmuuzikas maikls dzheksons atradies ;]
0
Za to vinjam tagad ieksh CV ir kjeksiitis jauns.
0
kreeminji un pieninji ir pilniigi kas cits... :/ nesaliidzinaami..
0
ha..bet mērķis viens un tas pats
0
a kas tur zem taas adreses ir??
0
njum.. itkaa.. bet rezultaati ljoti atshkjiriigi, un arii sasniegti savaadaakos veidos..
ko izdariisizem skalpelja, vairs neatguusi un ar katru meegjinaajumu buus arvien trakaak :/ (var to taj pashaa saitaa apskatiit)...
ar kreeminjiem , tas ir smiekliigi (saliidzinoshi)
0
tag daudzi biezie mulkojas shitaa, MIkijs rurks ar :F
0
ko izdariisizem skalpelja, vairs neatguusi - toties sejas pieniņus var atslaukt ka nemetas... .:))
0
Tapeec ka nekalusiijaas MM
0
Tur tak neko nevar redzēt, ej dirst, lizabete!
0
kaadaa zinjaa nevar redzeet?

kaads sakars ar iet dirst?
0
negatīvā jaunatne
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
Viskas