Lija Brīdaka
0
Reiz kādā grāmatā izlasīju būtiskas pārdomas: "Kura stunda cilvēkiem iemācīs atšķirt dižo no niecīgā?
Apmierinātības stunda pārvērš un izkropļo īstenību. Dusmu stunda saliec dzīves asmeni. Bēdu stunda pazemo. Ikdienas darbu stunda aizmiglo."
Manuprāt, jūras un peļķes samērošana māca mums lielumus atšķirt. Var jau arī pa vasaras peļķēm pabradāt, tomēr meklēsim dziļumu dzīvē!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu ka nenoslīksti.
0
Mēģināju skatīties to filmu, ko Balrogs vasarā ieteica - uh, vai tiešām tev tādas patīk, ņuņņupuika? Tad jau labāk Dracula 3000
0
Tu par to paralizēto uz gultas, kurš uzstāja par eitanāziju ?
0
A tā ficene bij laba.
0
laba filma, piekrītu.
0
varbūt, ja iztur līdz beigām, tad tur ir visas atbildes - bet es abas reizes aizmigu, kaut ko viņš tur dikti saķēpājies bija. eitanāzija, johaidī, to tak varēja arī bez juristiem un radiem nokārtot, vienatnē. un vispār - nomirt ir tik viegli, vnk jābeidz elpot, pa 25 gadiem jau nu varēja iemācīties
0
Edenbitch taisnība- var iemācīties neelpot. Esmu par to dzirdējis. Patiesībā jau ir kā- tu vari aizturēt elpu līdz noģībsi..., bet tad elpošana atjaunojas tik un tā. Bet viens cilvēks (kaut kāds jogs, šķiet) bija iemācījies pilnībā kontrolēt elpošanu, bet 'viņam nācās visu laiku par to domāt. Jo savādāk "aizmirsa" elpot un smaka nost. Teorētiski līdzīgā veidā var likt ar suģestijas palīdzību apstāties sirdij... bet tā jau augstākā pilotāža, bezmaz fantastika.
0
izlasi exorcistu un paaris mediciinas graamatas.elposhanas un sirdsdarbiibas kontroleeshana nau nemaz tik neiespeejamas un fantastiskas lietas.
0
paldies par padomu... tiešām būs jāpalasa kāda medicīnas grāmata.
0
nefolk /zaratustra/ edenbitch / poser / utt, kad vienreiz buus Urskumug forums atpakalj? mani pirkstelji ir izcilaa poustoshanas un lasiishanas kveeles gataviibaa, truulajaa metaalaa galiigi nav taa kaifa, kas dvasho no tavas lapas... pasteidzies, jo man ir apnicis tas errors... man veel viens privaatais mesidzs no izkapts staav neizlasiits, johaidy ar aaraa...
0
hehe, es elpas sakaraa varu palepoties, ka zem uudentinja varu iztureet (vismaz vasaraa vareeju) nedaudz ilgaak nekaa 3 minuutes.

PS: Man te Bokam viens ieteikums, nu palasi tak reiz kaadu mediciinas graamatu. Nu, vecais, paklau, viss ir shtokos, bet palasi gan, saku kaa draugs...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Midgard
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas