That's my Bush!
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
njau . :
0
tb.. mjau ..
0
vuu, jauka bilde, pukjubeern >:)
0
Jā, runājot par to, Knābim un Broilerim ir/bija projekts PUKUU STRJOMS, diezgan progresīvi... vienreiz pat pasācienā Audio LSD uzstājās klubā Depo
0
vai kaada kruta mauka, blla! :DDDDDDDDDDDD
0
tu nu gan nesmuki runā, fu
0
haha.. u pati neredz, kas shai par bruunumiem no mutes naakushi.. :DDDDDDDDDD
0
Eu, nu, meitenes liekaties mierā. Ezabetei vispār tie :D nepiestāv, paskatoties uz bildi -> 8(
0
kas nepiestaav?
:DDDDDDDDDDD me ir smaidiiga, kaa pavasara sauliite, blla....
0
Eu, sori, es netīšām izlasīju "smirdīga" - tev ir smukas lūpas ezabet, tāpēc nevajag sevi diskreditēt un padoties provokācijām 8{
0
diskrediteet?
kretiitus neesmu veel njeemusi!! :DDDDD
0
kā nu ne - ņemot par pillu tukšā dūšā rakstīto, nolamāji ēdenbiču. tavu morālo parādu piedziņas termiņš nenovēršami tuvojas. sāc jau stādīt sarakstu
0
interesanti, kuraa vietaa esmu kto ĒDENES MAUKU NOALMAJUSI?? :)
m?
0
nupat k nolamāji. mauka angliski ir whore... eu, ezabet, kas ir ar tevi? grūts periods vai? kāpēc tu apsaukājies? dawai paskaldam matus! tev taču ir ko likt priekšā? nu, pacenties! bez maucībām tikai. vai tavs uzbrauciens bija domats puku_bernam? ar kādu niku tu rakstīji iepriekš? vai Elizabete ir tavs īstais vārds? cik tev vispār ir gadu? vai tavi vecāki ir šķīrušies? kāpēc un kādos apstākļos beidzās tavas pēdējās attiecības? ar kāda dzimuma pārstāvi tās bija? kas tieši tevi pievilina metālā (bez mūzikas)? vai tu bieži koncertos krati galvu? un kas liek atslābt tavam skaustam? jo, redzi, ja tu tādu vai citādu iemeslu dēļ nevari/nevēlies atbildēt uz nevienu no šiem jautājumiem, es šaubos, vai tevis sakāmais kādu vispār šai vietā spēs saintriģēt. bet es ceru, ka kļūdos
0
un ko gan noziimee vaards bitch tulkojumaa latviski, m?? KUCE! un ar ko latviski ,un ne tikai, apziimee par kuceem? jaa, sunjus, bet ja taa sevi sauc cilveeks? ak nefolkam nav vaardniicas.. ai ai..
tas kursh sevi saukaa par mauku, ir tiesiigs tikt nosauktam taapat!!! taakaa, nav nekaadu paarkaapumu un lamu! luuk :) polizei!

uj, ku daudz jautaajumu.. maybe apmainamies ar atminju kladeem? :DDDD
viss ok.jaa.neapsaukaajos.nee.j... nezinu un sliktos(pashreiz gan ir).ar viirieti.bez muuzikas,gandriiz nekas.nee.roka vai beņķis.

kaapeec tam vispaar buutu kas jaaientriģē? neko intriģējošu nesaskatu. katraa zinjaa ne shaados jautaajumos!! (nekaada paarsteiguma momenta, nekaa jauna nav shai pasaulee.. :/)
0
uj, ku daudz jautaajumu.. maybe apmainamies ar atminju kladeem? :DDDD
viss ok.jaa.neapsaukaajos.nee.j... nezinu un sliktos(pashreiz gan ir).ar viirieti.bez muuzikas,gandriiz nekas.nee.roka vai beņķis.
0
viss ok./jaa./neapsaukaajos./ne... nezinu un sliktos(pashreiz gan ir)./ar viirieti./bez muuzikas,gandriiz nekas./neeeee./roka vai beņķis./
0
īsāk sakot nerakstaas kaukas.. nevaru ievietot to un taa kaa gribaas.. :/
0
Man arī viens jautājums!! Šeit!

Vai tava izvēle, ar kuru pretējā dzimuma pārstāvi kopoties, ir kautkādā veidā saistīta ar Bathory simbolikas rotātiem apģērbiem, vai arī tu uzņem visus, kuriem kniebiens ar tevi šķiet normāli?

Un otrs jautājums, šeit!

Tev nekad nešķiet, ka pēc laiciņa tu varētu palikt nedaudz sakarīgāka un ļoti nokaunēties par to, ka esi šajā lapā rakstījusi tik daudz tizla?

ok ok, vēl trešais arī tepat!

Vai tu atrodies pilnīgi kailā formātā, kamēr tavas drēbes mazgājās, vai arī tu viņas mazgā divos/vairāk piegājienos?
0
1. jautaajums debils un leets
2. jautaajums - nee, nekaa taada
3. jautaajums debils, un leets
0
Aizmirsu piebilst, ka varēji atbildēt tikai uz otro.
0
Aizmirsu piebilst, ka atbildeeju tikai uz otro..
0
Aizmirsu piebilst, ka atbildeeju tikai uz otro..
0
Tu domā, ka es neredzu vēl divas atbildes? Bet nekas, malacis. Vismaz centies. Galvenais jau ir piedalīties.
0
Nē, tu neredzi gan!
Jo es atbildeeju tik uz otro, uz tiem paareejiem es neatbildeeju..
0
Nu un priekš kam tu uz šito atbildēji, ja jau uzskati, ka tās nebija atbildes? Uz šito arī atbildēsi?
0
nee.. uz šo arī nav atbildes.. negribu atbildeet! taa ir provokaacija!!
kaa shitaa vuispaar driikst? nevaru vairs iztureet!!!
0
Un es tikai jautāju, un tu tikai atbildi. Ilgi tā turpināsim?
0
es neatbildu!
esmu atbildeejusi tikai uz vienu pashu jautaajumu!
un nevajag jautaat, ja zini ka neatbildeeshu!
0
Ok, šito arī paņemsi?
0
dumsh un dumaax:)))))
0
ko tad lai panjemu, nejuutu pilniigi nekaadu vajadziibu atbildeet uz kaadu no tiem jautaajumiem, iznjemot to vienu!!!
0
hei, Ēdenes kuce, paklau, Urskforums kaut kad buus arii atpakalj vai nee? Ko noziimee tas - uz LAIKU sleegts? No LTV1 tv teksta noshpikoji, johaidy!?

WE NEED URSKFORUM, WE NEED TEH FUKKK!!!!11111
0
paklau, aatraak
0
Tad tu tomēr nevēlies beigt šo _____ ?
0
cik var mani izprašņāt!!!
ja saku, ka neatbildēšu ,tad neatbildēšu un viss!
0
vo tas jau ir bla...
* ar aso "a"
0
RR, stipri šaubos, vai Urskforums būs.
0
Nu bet tomēr... kā tas nākas, ka tu visu laiku atbildi, ka neatbildēsi? Man kautkā nerīmējas tā bilde kopā. Ko tu par to domā?
0
Man ar šķiet, ka Urskforums tāds kāds tas bijis nebūs (respektīvi, vispār nebūs)..., jo stipras aizdomas, ka Ēdenietis ir vnk pasūtīts trīs mājas tālāk no turienes.
0
es domaaju ka turpinaashu kluseet un neatbildeet! luuk!
bez riimeem!
0
:DDDDD psc...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas