Ziemas Olimpiāde
0
Nu ko? Atkal vinja ir klaat un visa pasaule vinju veero. Kaa ir ar mataino tautu? Vai skraidot pa mezhiem un morgiem kaads arii iemet aci turiinaa notiekoshajaa? Es shad tad paskatos ja ir kas interesants, piemeeram, shodien skatiijos mogulu [diivains nosaukums].

Tagad vakaraa ir hokejs pret hokeja lielvalsti Ameriku. Kaadas juusu prognozes? Iipashi daudz laika gan nav palicis liidz speeles saakumam, bet paprognozeet jau var. Es domaaju, ka buus 3:2 mums par sliktu.

/aktiivi dzied meldinju no filminjas Team America.. "Ameeeericaaa! FAK YOU!"/
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
hokeiju obligati skatisos, sad tad ari paskatos citas disciplinas.
nevaru izteikt prognozes, gribas lai vine, bet tomer liekas nereali, ka ta notiks.
0
nespīd
0
varbūt tomēr spīd ;)
0
Nu speele bij laba. Protams ir redzeetas labaakas, bet shajaa gadiijumaa rezultaats 3:3 ir ljoti labs. Speelee protams virsroka bija jenkjiem, bet tas jau ir tikai saprotami - galu galaa pasham zaljaakajam vinju izlases speeleetaajam "tikai" 200 speeles ieksh NHL. Bet muuseejie tureejaas brashi. man patika skatiities. Vismaz tagad vinjiem buus attieciigs moraalais riitdienas speelei.
0
spele bija laba, Irbe bij labs, Ozolinjs bij labs, vartu guveji bija labi, viss bija gandriz ka vaijaga. Priecajos par to pasu 3:3 ta pat ka par uzvaru. Malaci.
0
man galiigi pofig,kaads no taa labums,ka latvija uzvar??? Ja par fanosnanu maksaatu,tad fanotu! sveshi cilveeki tak!
0
bļīns, es tikko tādu smaku nolaidu... nu ja TU zini protams ko ar to gribu teikt tad... jā vecais, tas pats ānuss hehe... Man arī būs medaļa... kādreiz... :D :D

SMB
0
Bija labs! Šodien noteikti pāņems tos, laikam Slovākus, vai kautko tamlīdzīgu, bet paņems!!!
Un vispār diezgan skatos Olimpiskās, kamaniņas lūrēju gan večiem gan sievietēm [K.Dumpis kamaniņbraucējs jopcik no manas ielas!!!] tad biatlonu, snovu, pat slidošanu bišķīt...
0
Vo tad toch 2L Kolas izmaukšu, ja Slovākus izdosies uzvarēt... Ar USA jau smuki spēlēja...
0
gan jau latvieši Turīnā būs slovākiem nūjas aizlaizuši,slidās robus iev1ilējuši un vārtsarga cimdā caurumu izgreizuši
0
Nekas ka 1:4... būs 5:4!!! bļe...
0
p.s.
tiesnesim galvā!!!
0
jopcki 3:5... tikuntā tas netraucēs 6:5 mūsējiem vinēt!!!
0
ex man jau patik :D
0
bļe papisa... nekas pārējos saliks
0
A ur ta liksies... shodien taa speele gan nevedaas baalelinjiem, bet nekas, diena briiva gan paguus atpuusties.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Intars
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas