starp dzivibu un navi jeb rean
0
reanimaacija murgs, tur nokluut taas ir baisu lietas - tu mirsti un tev apkaart mirst, tu atver acis kaads kliedz "jobtvaju matj gje maja vodka blad"...un blakaam kaadam sirds apstaajas murgs, kuru tiktiko izdziivoju...noveelu nevienam nenokluut tur,,,murgs...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vai Tu no taa neguvi baudu? Bet peec kliiniskaas naaves gan parasti cilveeki atgriezhas ar eiforijas sajuutu.
0
ha atpakalj dziives murgaa, kuraa tu esi it kaa deelj taa saucamaa labaa dieva, kura nav, tu tiecies uz vi nja pusi, bet tu izdari soli atpakalj...nee peec kliiniskaas naaves nav eiforija, bet paarmainaas taas domas galvinjaa, citi nemana, bet pats sajuut, ka vairs nav tas pats cilveeks kaads bij liidz tam...un tad dzirdi savus sirdsukstus par kuru esamiibu jau bij aizmirsies un atkal saakaas apburtais loks...
0
Dievs, starp citu, ir. Vienkaarshi muusu psihologjija ir taa iekaartota, ka mees neticam tam, kam mees negribam ticeet (tam, kas mums nepatiktu). Piemeeram, ja kaadam nomirst kaads ljoti tuvs cilveeks un vinjam par to kaads pazinjo, vinjsh var teikt: "Es tam neticu, es tam nespeeju noticeet, tas nevar buut." Taapat ir ar neticeeshanu Dievam. Tu tik ljoti to negribi, ka nepieljauj pat domu, ka Vinjsh vareetu buut. Man ir neitraalas attieciibas ar Dievu. Neesmu religjiozs, bet zinu, ka Vinjsh ir. Tas arii viss.
0
"Dievs, starp citu, ir. Vienkaarshi muusu psihologjija ir taa iekaartota, ka mees neticam tam, kam mees negribam ticeet (tam, kas mums nepatiktu)."
bet vai nav arī otrādi-mēs ticam tam, kam gribam ticēt
0
bet vai nav tā ka mēs ticam tam kas ir....
0
Ticiiba ir speks
0
bet vai ta nav taa ka ja redz tad tic un vieniigi tam uzticos jo acis nemaana, vieniigi tajos briizos kad apmaata ar kaadu cilveeku un uzlieku rozaa bildes, tad liekas vo vo ideaals, beigaas taa gan nav..taa kaa jaatic tam ko redz...Dievs neparasti rakstu ar lielo burtu Vinja vaardu..bet nafig vinjam ticeet, ja pashi sava liktenja liideeja, pa galvu un kaklu, bet beigu beigaas sasniedz munamegji ar kailaam kaajaam un nopriecaajies, jo tas ir bijis tavos speekos, taa kaa nez nez mani tur, kad staaveeju uz robezhas ne sagaidiija , ne bij gaissma tunelja galaa, bij tikai viegli, bez sirdspukstiem un domaajiet baigaa vara dievam starp mums, ai nafig redzu - ticu...bet nu dievs taksh nomira 2000 gadus atpakalj un kaada jeega kaut kaadam miitam ticeet, ja patiesiibaa vinja var arii nebuut...jaa kaut kam ir jaatic un vaaji cilveeki tic dievam nevis pashi sev, vot taa...
0
ej dirst
0
Es ticu sev, vot taa. Vienkaarshi paaraak daudz esmu dzirdeejis visaadus staastus par kliiniskajaam naaveem un tamliidziigus, kur cilveeki staasta materiaali neizskaidrojamu pieredzi un paaraak daudz visaadas mistiskas lietas notiek, ko zinaatnieki nevar izskaidrot. Un arii pasaules rashanaas ir nelogjiskaaka, ja taa buutu radusies pati no sevis, nevis ka kaads to buutu apzinaati virziijis. Tad uzdod jautaajumu: "Un kursh tad ir radiijis Dievu?" Mees to nezinaam un to neviens nezin, tomeer ticiiba, ka pasaule ir radiita ar augstaaka sapraata paliidziibu, ir logjiskaaka, jo ideja ir augstaaka par mateeriju. No saakuma tev ir ideja, ka tu kaut ko dariisi un peec tam tu to izdari. Idejas ietekmee materiaalo pasauli un nevis mateerija veido idejas (Platons). Tas, kaa kristieshi interpretee Jeezu Kristu, ir vinju probleema. Ja kaut kas labs tiek pasniegts sliktaa veidaa, tas nenoziimee, ka tas ir slikts, bet tikai to, ka tas tiek pasniegts sliktaa veidaa. Mees ticam ne tikai tam, ko mees redzam. Piemeeram, tas buutu absurds, ja es domaatu, ka tev nav smadzenju tikai taapeec, ka es taas fiziski neesmu redzeejis.
0
mhmmm.. mhm.. Prieciigas Lieldienas.
0
nav vajadziibas ticeet tam kas ir sajuutams ar manju orgaaniem, kaada jeega ticeet tam ko redzi, ja vienkaarshi zini, ka tas ko redz ir?
tur jau taa ticiibas saals: ticeet vajag tad, kad par to nevar nekaadi paarliecinaaties

un es arii ticu Dievam!
0
man jau skiet visi kaut kam tic,tikai lielakaja dalja gadijumu negrib to saukt varda Dievs
0
nu i čista ticības sāls ticēt tam, par ko nevari būt drošs >:) tur ir gan sāls, gan rozīnīte, gan visa pārējā prātam neaptveramā burvība..yōōō
0
Vispaarinaati.... Jo cilveeks tuvaak naavei, jo vairaak domaa par Dievu. Cilveeki tic tam ko domaa.
0
klau, truedeath!!!
kapēc tu nonāci reanimācijā? pārdzēri jēgu? ;]
0
nu ja, blizhe k delu, truedeth, kapec
0
viesuli cic! truedeath neaiztiec, mosh buus jaadraazh :F
0
vo mauka
0
artuur nedomaa ka dabuusi minetinju utt, jo tu esi vnk too ugly for me, viesuli ne jau tikai no paardzertas jeegas, kaa tavaa gadijumaa var nonaakt reanimaacija - vot taa...es jau tikai paklaastiiju savu viedokli savas domas vot taa un visp es nedzeru, kaa jau mazaakaa dalja cilveeku...reanimaacijaa nokluvu nezinu gaaju pa ielu un savaaca mani..visp ko es te meegjinu rakstiit aij ataa, bai bai atgriezos tur no kurieenes naaku
0
*pamaaj ar roku, un noslauka aizkustinaajuma asaru*
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
ssstnotb (6 gadi)
Viskas