Tusa vietas
0
Eu matainie, a kur juus visi tuseejat tad kad nav konchu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
eu maitainais kur tu dirs kad nav tualetes?
0
nu paspiideeji :D
0
btw, es nav matainais
0
knāplis nelaimīagis... bļe nesi dzirdējis par kurzemes mežiem!?
0
a ko ta prasi?
0
aaa es zinu tu esi laivinieks vai ne?
0
A sheit ir kaads kas nav pilniigi debiils?
0
aizbrauksiet ar savu vieniibu un visiem pa muti...:)
0
nee nav!tu arii nee!
0
nezinaaju ka beernudaarzaa ir pieeja internetam
0
es arii nee!redz ka ir!
0
oho aiziet intelektuāļu sarunas...
0
zorg tevi gadijumaa nesauc arvis robalds?
0
ja nu kaadam praatam nepielec, jautaajums ir par krogiem. Kaados tusse, kapeec patiik noteiktais krogs u.t.t. bla bla bla....
0
"Pļava" - tur ir lēts alus (0,50Ls/0,5l), un bieži skan metāls, un cilvēki arī tur sakarīgi.
0
a kur i "Pļava"?
0
aaa man jau bija aizdomas ka tusa vietas domāti krogi un vispār kā var nesaprast ka runa par krogiem... un es vēl šaubijos, vot muļķis...
0
doooh!
0
parkaa ir visforshaak jo veikalaa pirktais alus ir visleetaakais!un parkaa ir svaigs gaiss nav kaut kaada piepiipeeta speelju zaale....
0
vasaraa ok, a kaa ziemaa?
0
labs izsauciens, eu, matainie! ... Hetfilds vairs nav matainais, Kirks arī... un Kobeins arī (puvums)>:))
... beztolka fakuči tādi
0
krodzinjaa aiz stuura ;p

nu vasaraa pac pa sevi saprotams briivaa dabaa..

tad kad lauskis vaigos kozh nu tad ir vairaakas vietas no publiskajaam -

protams pljava, labs smagais barchiks ar vieglaa gala alu, pashaa vecriigas sirdii, pilns ar pankiem vienmeer... gandriiz vienmeer jautri, liek diskus. pac galvenais trumpis - leetaa paikai, superleeta un superlaba, ja juus shmurgulji tagad visi tur saskriesiet (shmurgulji - tie kas skries) un izriisiet visus kartupeljus akal - PA SEJU!
alus - 50

franchi - le belle blahujaha ar tiiri leets alus, vienmer paarbaazts vienmeer jautri, paretam ko jeedziigu uzliek aber diskus itka nenjem... arii vecrigaa
alus - 60

The ROCABILLY - agraak mans iemiilotakais baars, nodeviigi aiztaisijaas un izremonteejaas, nesen no jauna sho iesveetiiju un plaanoju veel dzert un dzert un dzert ;] tagad taads patukshs bet ganjau tauta savaksies ;]... super barchiks, liek diskus arii, ir galda speelees. pie gertrudes baznicas
alus - 60

Braalis - pie sporta pilss, nesen atklaaju planoju visai biezhi akal iegriezties, padaarga paika aber NU SUPERIIGS ALUS... vislabakais riigaa dzertais, un latvieshu muuzika
alus - 70

The great - stjikljashka - vienmeer uzticamaa un miilji gaidoshaa iestaade, vecriigaa, pie NB - driizaak veicis ar kreesliem neka baars, bet gandriiz vienmeer valjaa ir bijis kad es izslapis (pljavas un rokabili pievilts) tur garam gaaju, alus - 50

taa luuk tur mani briivajaa un darba laikaa var satikt, kad piedzeros esmu visparnepatiikams cilveeks un prasos uz klopi, tape ja naakat tad tikai baros vismaz pa 4 ppurni ar mietiem, esmu kruc.
0
ziemaaa var ieraksties sniega kupenaa, nee, bet zaibis.
0
Alus ordenis!!!
1. tur vienmēr ir brīva vieta
2. tur nav tik traki pieļuļķēts ka cirvi var pakārt gaisā
3. tur ir Užavas alus(kas pats galvenais, ja jau dzer tad dzer ;])
0
Agraak bij Alus Arsenaals baigi laaga... diez ir jams tagad vai jau likvideejies...?
0
btw, a kur atrodaas alus ordenis?
0
Alus ordenis atrodas Raiņa bulvārī pie Melnā kaķa, netālu no LU galvenās ēkas.
0
Alus Ordenis - zem "melnaa kakja veestnieviibas"

Bet nu pasham kka tomeer labaak pie sirds iet McShanes : lai arii reizeem tie ibriti kriit uz nerviem - tomeer val civilizeeti paseedeet un alus piedaavaajums liels. Cenas gan saakot ar 1Ls
0
vo, a kur ta atrodaas taa izslaveetaa "Pļava" ???
0
blin viesuli iebaaz savu daargo alus ordeni tur kur saule nespiid, neviens metaljuga alu daargaaku pa latu mutee nenjems !!

pljava ka no uniisha uz autoostas pusi iet, nu ne pa to ielu kur depo bet to otru ;] var redzeetu peec uzraksta un apdolbiitiem pankiem pie ieejas
0
Alus Arsenāls vēl ir gan, bet tur nav diez ko prīmā. Sūdīga apkalpošana, apmeklētāji galvenokārt krievi, uz alus svaigumu ar īsti nevar paļauties.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas