Watch Me Burn
0
Vai kaads ko zin par sho blici.es to kaadreiz nejaushi novilku no mp3.com
velak ieraxts pazuda, bet banda bija laba.sauss, anaals grinds sievietes vokaalistes izpildiijums.par sho blici nekur nav info.ja kaadam ir, dodiet 'urp
ja atmina nevilj viniem bij tad' dziesma ka Insect vai kas tmldz.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Es šito nosaukumu atceros no nesenajiem muzona vilcieniem uz aklo. Bet kautkā galīgi neiazķēra šitā grupele, izmetu ārā. Bet kas aizķēra no aklajiem, bij Balls Deep negatavais, vēl neizdotais albums. Bla, tas gan būs labu labais. Humoristisks, džezīgs marasms.
0
Ak ta šis gan būs labu labais.
0
0
Vielen dank, mein Freund mit lange Haare!
0
sarežģījam vienkāršas lietas

www.watchmeburn.com
0
tas jau pats pa sevi...
0
taisniiba vien ir, jo par to blici biju piemirsis.pa diviem gadien gan jua i jaunus albuumus izdeva i webu uzchiniija.
0
uz myspace vari pameklet vinjus, ja tevi interese kkaads tamlidzigs grinds ar sievieti priekshgala vari pamegjinat fuck the facts .
0
Mani vispār interesē sievietes ekstrēmajā mūzikā - tik tālu cik viņas spēj nepārvīrišķoties, daffai atsūtat nefolkam kādu dziesmu, OTEP iepēra
0
nu vel vari pachekot ja interese Wage of Sin - duudu metalkors (nopietns metalkors nevis brutal nu metal ;] ) (visa grupa sastav no meitenem :)
0
acrostichon ir (bija) superlaba grupa
0
konkrēti laba
0
pieminu tāpēc, ka tur arī cūka kauc
0
respektīvi, tā sauktais female vocal
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas