Apsveicu!
0
apsveicu visas internacionalajaa pupu dienaa !
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Pievienojos!!!
psc...
jā, un vēl atiecīga bilde...
0
pupudiena ! pupudiena BABY! kas var buut veel rokenroliigaaks ?! ikdienaa pupus var spaidiit taapat, bet shon - ar sviniigu sveetku sajuutu !

a nuka vakaraa visi uz franchiem !
0
Besī ārā rokenrols, besī ārā tas lozungs "sex, drugs & rock`n roll", besī Manowar, heavy metal kā tāds, besī sievietes.
0
ko tu veel pa zemes virsu staigaa ?
0
smags gadījums...
0
A man besi lauka tadi geiji ka tu maigoni. Jobanie pidari..
0
Ar 8 martu juus
0
8 marts CCCP laiku pabira.
0
o, jaaa! Bet nu vienalga, pievienojos sveicejiem!
0
0
Decapitated, tu mani personīgi nepazīsti.
0
pec tavam lirkam var spriest ka tu esi geijs, piedod.
0
Nu labi, esmu, bet tas jau neko nenozīmē. Visi geji tak nav vienādi :))
0
Labi, labi lai ta butu, ja es tad esi..
0
nu tad tevi ar pupudienu maigoniit, lai shodien lieli prieki visaam kas alkst mana huja...

jaaiet noskuuties lai smuks
0
tev tur vispār kautkas arī aug, mazuli?
0
kaapeec gan tev dziivajaa man nepaprasiit sauliit, pie viena apsveikshu tevi ar tavu dienu
0
dzīvajā neesmu tevi redzējis, tikai dzirdējis nostāstus, ka esot visai lempīgs, patizls sīkaļa, kas piedzimis ar lielākiem cičiem, nekā pārējie. Tie laikam tie sievišķie hormoni, tāpat kā tavs smaids.
0
Bet lai nu kā, dzīvajā labāk iedzersim alu un jautri patērzēsim, jo tu neesi tik ātrs cik es, un izskatās, ka savu svaru sitienā arī nemācēsi ielikt. Būs tāpat, kā kauties ar kautkādu vidusskolnieku. Pag... tu taču vēl esi vidusskolnieks?

Gain experience, boy!
0
mhhhhh....... Fauna bilde ieper.
0
jā, pašreiz strādāju pie smukas odziņas, kas nopērs visu pašmāju scēnu, tas ir tikai fragments.

...damn I'm good...
0
a smaids ta patiik... ak tu ar savu zemnieku sharmu uz tevi vienk nav iespejams dusmoties
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Mustana (jauniņais)
TurboHobo (jauniņais)
Viskas