NECROPHILIA
0
Ko šis vārds ietver sevī? Vai aplūkot šo vārdu kā salikteni?
Nekro un fīlija, kur fīlija jau būs viena no neskaitāmajām parafīlijām, kas ir novirze no normas, anomālija utt.
Vai arī aplūkot šo vārdu kopumā un iedziļināties tā jēgā?
Tā ir filosofija, ko tikai retais var saprast.
Un bļin, es ar to nedomāju, ka jums jāskrien uz kapiem vai morgu right away(jo puse no jums tādu komentu izspļautu 100%(bļa veči jūs esat tik iepriekšparedzami)!!!
Un nesāciet iedomāties Necrophagia klipus, Nekromantik filmas utt.
Jo tas ir tīrais, lētais marazms vārda vistiešākajā nozīmē.
Pasakiet ko gudru, pirms es sāku nopietni ko raxtīt,
Viss tiek vienmēr uztverts nenopietni un neargumentēti nodirsts.Tā tas ir!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
0
Ir tādi, kas nekrofīliju saprot ļoti plaši - kā tieksmi uz nedzīviem (vai pat netaustātiem) objektiem vispār. Miroņi tur ir sekundāri. Kristietība arī tiek saukta par nekrofīlu, jo, eh.. domājiet paši
0
veel jau arii skaistaa nekroliteratuura, kura iedvesh aukstu, piedejoshu sajutu lasot.
0
pašlaik jēdziens nekrofīlija padarīts lēts un patiesībai neatbilstošs un to ir paveikušas šausmu filmas un kaktu avīžraksti,kas nekrofīliju saista ar plānprātīgiem kapu demolētājiem un cadaver fucking.ir panākts tas ,ka lielākajai daļai cilvēku sāk mati slieties stāvus šo vārdu izdzirdot vien ,un pat domāt par to šķiet slimi.tas viss kavē izprast šī jēdziena patieso nozīmi.patiesībā mēs visi savā veidā piekopjam nekrofīliju pat ikdienā to nemanot,tai pašā laikā par varītēm kliedzot,cik gan nekrofīlija ir briesmīga.UI, cik gan cilvēki dazreiz mēdz būt muļķīgi.
0
pastāstiet man, muļķim, kurš nekrofīliju uzskata par seksuālu tieksmi uz mirušajiem un pedofīliju par seksuālu tieksmi uz bērniem, kas tad ĪSTENĪBĀ ir nekrofīlija un vai nekropedofīlija arī ir īpaša filosofija, jeb tas ir Barnsa izgudrojums?
0
LMAO: "Necrophilia among ducks ..."
0
tos kas liikji naw draazushi kluseet,mutes ciet:D
0
*gudri nodiršos*
0
daudziem ledusskapjos ir pilns ar dažādiem līķiem
un to daļām.


es neesmu izņēmums :D

bet kas no tā? kas mainīsies ja es par to sākšu domāt?
0
Nekrofaags, hehehe...a man nav ne ledusskapja, ne liikju...Toties godinu mirushas autoritaates...miiiiiluuuu...
0
diskomforts.bad.lv/nekrofil.html...
te ir ljoti daudz stulbumu saraxtits, bet sho to var atrast arii normaLU, KASattiecas uz nekrofiiljas veesturi.
0
Jā, nekrofīlija točna ir dziļa filosofija, ko tikai retais var saprast. Tur ir jāiziet trīs iesvētību līmeņi pie noslēpumainā Skolotāja Nekro, kurš tev iemācīs kas ir nekro skaistums un jēga. Pirmais līmenis - tev vajadzēs atrakt naktī zārku, attaisīt un pamīlēties ar puvušo līķi. Jauku erekciju!
0
"daudziem ledusskapjos ir pilns ar dažādiem līķiem
un to daļām."

Nu un? Tos konkrētos līķīšus jau ēd, nevis drāž.
0
a kurus drāž???
0
Tos, kurus nekrofils cilvēks izmanto seksuālo vēlmju apmierināšanai.
Zipacēn, kas ir nekrofīlija, to tu zini?
0
ja, ja, atkaartoju...ledusskapja liikjus lieto nekrofaagi...filjaam ar shiem ir romantiskaakas attieciibas.
0
a nu ok.
bet nu pag pag
morgā nav ledusskapji?
0
Taas tachu ir saldeetavas!!! juuti atskiriibu?
0
Hey, Hey, Hey Rock'n'roll Star
0
cilveeks paarstaaja buut zveers, kad saaka apbediit savus mirushos...

arii ilgas peec zaudeetaas miilestiibas ir nekrofiilija.peec pashas pieredzes- pusgadu esi tajaa nejeedziigajaa staavoklii, kad raapo pa griestiem ieksheeji luudzoties, lai atgriezhas taas attieciibas. kaut tas cilveeks ir cits un vinjaa miiletaas iipashiibas ir mirushas taapat kaa juutas.

vispaar tas nav labi.
0
"cilveeks paarstaaja buut zveers, "

Tas vēl ir diskutabls jautājums.

"arii ilgas peec zaudeetaas miilestiibas ir nekrofiilija.peec pashas pieredzes- pusgadu esi tajaa nejeedziigajaa staavoklii, kad raapo pa griestiem ieksheeji luudzoties, lai atgriezhas taas attieciibas."

Ak šausmas, sievietes un viņu kreisā psiholoģija, brrr.
Un tomēr, tādai bezjēdzīgai jēdziena paplašināšanai neredzu jēgu (ja nu vienīgi poētiskos nolūkos), nekrofīlija ir līķīša piesmiešana, nevis ilgas pēc pagātnes. Starp citu, man šķiet, ka krimināllikumā nekrofīlija tiek traktēta kā līķa apgānīšana un skaitās krimināli sodāma darbība.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
vainamoinen (20 gadi)
Viskas