zābaki.2
0
Interesē, kur var nopirkt funkcionālus un ērtus melnus zābakus aptuveni 15-25 Ls robežās.

Vēlētos kaut ko neitrālu (vai labāku) pēc izskata, ko izmanto kaut kādi apsargi, armijnieki, whatever.

Jau uzrāvos uz Invaders versiju, cīņā pret kuriem nācās kapitulēt man pēc 3 mēnešu testēšanas. Neievalkājās kā vajag, toties bija nopērkami Ērgļu ielā.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jebogu iepisīšu!!!
0
blin, es ar saviem zabakiem 1 menesi mocijos kamer, papedis palika nejutigs un nesapeja, no rivesanas uz zabaka suves.
taka nav ko gaudet.
0
nekur. aizmirsti. staigā basām kājām :PP
0
CIK VAR !!!!!!!!!!!!!!!
bijis un velreiz bijis !
0
Da pie kājas cik bijis, man zābakus sev vajag, savām kājām. Kas visi matainie šeit idioti un nevienam normālas infas nav? Lopu bars!
0
"Kas visi matainie šeit idioti un nevienam normālas infas nav? Lopu bars!"
eu a tev ir info, ja jau prasi ? :DDDD
0
nu ibio rio,es taksh vienreiz nesen jau tēmu taisīju
0
nu ble, tur pilns ar tēmām, infas vairāk nekā vajag, ej un pameklē
0
noperc botes, kurpes vai nu ko citu .
0
laba izveele veikalaa Zommers uz Kr. Barona ielas, kaa arii standarts Patriots, vaii Bomberii vai arii veikalaa Milano uz Kr.Barona ielas...!
0
jā, nopērc labāk botes vai citus apavus, pavasaris tak nāk
0
milano sukas daargas palikushas - 55 ls :F bleee

nu nekas driiz jau vasara, perc kedas
0
Nu cik var pa vienu un to pašu šinī forumā, jau ir 101 reizi uzskaitītas visas vietas Rīgā kur var dabūt zābakus, vai tiešām vajag arī 102. reizi??
0
ATTILA - es domāju, ka arī ar 1002 būs par maz ^_^
0
Mārtiņ,te meklēšana arī kaut kad tiks ieviesta?
0
bljin ja kaads uztaisiis "zaabaki 3"
nositiishu !
0
''zābaki 3'' :DD
0
es, piemēram, arī ņēmu un pameklēju iepriekšējos poustos, nu tur nekā jēdzīga neatradu :P (aizrakos līdz kādam 2004.gadam...) tā lūk :P
0
lasiit nemaaki vai ?
0
aha, skolā negāju :P
nav tur nekā - versijas tik divas - Milano/Patrioti, kur NEKĀ NAV :P
0
man ir pohas
0
noziedo laiku un izstaigā/izbraukā visus pilsētas apavu veikalus. ja neko neatradi, tad piezvani uz 1188 un noskaidro visu apvau veikalu adreses-varbūt kādu būsi palaidis garām. nu un ja tad neko neatradi, tad ej armijā, policijā, zemessargos, jaunsargos, skautos un dabūsi pa brīvu-i zābakus i formu
0
nez man liekas gan ka jāmaksā par formu un zābakiem... viens draugs gāja uz profisionālo armiju šogad un maksāja par visu to....
0
Nu nez, laikam jau tika izmantots nabadziņš! es savus pirmos zābakus arī dabuuju jaunsargos un taa arii nostaigaaju triis paarus ne ko nemaksaadams.....!
0
vecīt tagat nav padomju armija.....
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
regar (18 gadi)
ssstnotb (6 gadi)
Viskas